Jelgavas Valsts ģimnāzija aicina darbā skolotājus(-as)

  • bioloģijas, ķīmijas, lai nodrošinātu mācību stundu dalīšanu grupās; fizikas, lai nodrošinātu mācību stundu dalīšanu grupās; krievu valodas; latviešu valodas un literatūras.

Darba pienākumi:

  • mācību procesa plānošana un īstenošana;
  • izglītojamā mācīšanās snieguma un izaugsmes vērtēšana;
  • profesionālās kompetences pilnveidošana;
  • iesaistīšanās izglītības iestādes un izglītības jomas attīstībā.

Prasības:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 "Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību";
  • mērķtiecība un neatlaidība darbā;
  • teicamas saskarsmes un sadarbības spējas, vēlme sadarboties kopīgu mērķu sasniegšanai;
  • prasme jēgpilni izmantot IKT.

Piedāvājam:

  • slodzi pēc vienošanās uz nenoteiktu laiku;
  • radošu, atsaucīgu kolektīvu, mūsdienīgu un modernu mācību vidi;
  • mēnešalgu no 790 EUR saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 "Pedagogu darba samaksas noteikumi".

CV un motivācijas vēstuli, norādot vakanci, sūtīt pa e-pastu vgim@izglitiba.jelgava.lv.