Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas Pilsētas bibliotēka" aicina darbā bibliotekāru

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas Pilsētas bibliotēka" Reģ. Nr. 90000210300 aicina pieteikties pretendentus/-es bibliotekāra vakancei.

Galvenie darba pienākumi:

  • aprakstu veidošana un informācijas papildināšana novadpētniecības datubāzēs (Jelgavas novadpētniecība, sistēmā BIS Alise);
  • tematisko uzziņu sagatavošana;
  • bibliotēkas klientu apkalpošana (2-3 reizes mēnesī);
  • iespieddarbu un citu dokumentu norakstīšana.

Prasības pretendentiem:

  • vēlama augstākā izglītība bibliotēkzinātnē un informācijā;
  • vēlama darba pieredze bibliotēku darbā;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • svešvalodu zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar biroja tehniku, prasme lietot MS Office standartprogrammas, prasmes informācijas meklēšanā elektroniskajos resursos;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar BIS Alise;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja reaģēt uz klientu vajadzībām.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas un apmācību;
  • stabilitāti;
  • pozitīvu gaisotni draudzīgā kolektīvā.

Darba laiks – pilna slodze.

Darba vieta – Jelgavas Pilsētas bibliotēka, Akadēmijas iela 26, Jelgava.

Darba līgums – uz nenoteiktu laiku.

Alga 735 euro.

Profesionālo aprakstu (CV), motivētu pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas aicinām sūtīt uz e-pastu info@biblioteka.jelgava.lv, iesniegt personīgi Jelgavas Pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26, Jelgavā, ar norādi "Pieteikums uz vakanci Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Informācijas resursu attīstības nodaļā", tālr. 63046721, līdz 2022. gada 1. jūnijam.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim - pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža. Papildus informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personas datu apstrādi skatāma pašvaldības mājaslapas sadaļā “Personas datu apstrāde” paziņojumā datu subjektiem – personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem).