Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" aicina darbā apkopēju

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" Reģ. Nr. 90001282471 aicina darbā apkopēju.

 

Prasības pretendentiem:

  • pamatizglītība, vidējā vai profesionālā vidējā izglītība;
  • spēja plānot savu darbu un atbildības sajūta;
  • spēja veikt fizisku darbu.

Darba alga: 3,00 EUR stundā (pirms nodokļu nomaksas).

 

Vairāk informācijas par vakanci var saņemt zvanot norādīto tālruņa numuru vai sūtot e-pastu. Kontaktpersona: Inguna Kalniņa, tālr. 63023420.

 

Iesniedzamie dokumenti:

  • pieteikuma vēstule;
  • izglītības un profesionālās darbības apraksts (CV).

Iesniedzot savu CV un pieteikumu, Jūs piekrītat dalībai norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums.

 

CV un pieteikumā norādāma tikai tā informācija, kas ir nepieciešama, lai objektīvi izvērtētu Jūsu kandidatūras atbilstību vakantajam amatam. Ievērojot minēto, aicinām izvērtēt CV un pieteikumā iekļaujamās informācijas apjomu.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: kultura@kultura.jelgava.lv vai iesniegt personīgi JVPI "Kultūra" birojā Kr. Barona ielā 6, Jelgavā līdz 2022. gada 15. maijam.

 

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

 

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim - pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža. Papildus informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personas datu apstrādi skatāma pašvaldības mājaslapas sadaļā “Personas datu apstrāde” paziņojumā datu subjektiem – personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem).