Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" aicina darbā saimniecības pārzini

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" Reģ. Nr. 90001282471 aicina darbā saimniecības pārzini.

Galvenie pienākumi

  • Reģistrēt un pārbaudīt pieņemto pakalpojumu  vai materiālo vērtību atbilstību pamatdokumentiem;
  • Saņemt un reģistrēt preču pavadzīmes, rēķinus;
  • Veikt uzskaiti par materiālo vērtību un pakalpojumu izlietojumu;
  • Darbs ar  debitoriem;
  • Izrakstīt un reģistrēt rēķinus;

Prasības kandidātiem:

  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, analītiska un loģiska domāšana;
  • Prasme patstāvīgi plānot darbu, nosakot prioritātes konkrētu darbību veikšanai;
  • Vēlme strādāt komandā un noturība pret stresu.

Mēs piedāvājam:

Atbilstošus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu.

Darba samaksu —  EUR 870.00

CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 15.07.2022. uz norādīto e-pasta adresi. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski

Kontaktinformācija: e-pasts  KULTURA@KULTURA.JELGAVA.LV

Piesakoties konkursam uz vakanto amata vietu, pretendents piekrīt savā pieteikumā (tai skaitā CV) norādīto datu apstrādei, kas vērsta uz personāla atlases procesa nodrošināšanu, kā arī datu uzglabāšanai 2 mēnešus pēc konkursa noslēguma. Ja pretendents nevēlas, lai dati tiktu saglabāti, lūdzam to norādīt pieteikumā.