20. Vispārējie Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki un 18. "Baltais" Piena paku laivu regate

Vasaras izskaņā, 29. augustā, Jelgava tradicionāli pulcēs gardēžus, veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējus – Hercoga Jēkaba laukumā notiks 20. Vispārējie Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki, bet Driksas upes ūdeņus viļņos jau 18. "Baltais" Piena paku laivu regate, bet skvērā aiz Jelgavas kultūras nama norisināsies Latvijas novadu siera diena. Pieteikties dalībai regatē ģimeņu, draugu, kolēģu un māksliniecisko kolektīvu komandas var līdz 24. augustam. Līdz 20. augustam pieteikties aicināti ražotāji, tirgotāji un amatnieki.

20. Vispārējo Piena, maizes un medus svētku gadatirgum un Latvijas novadu Siera dienai, kas Jelgavā norisināsies 29. augustā Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama, ražotāji, tirgotāji un amatnieki pieteikties aicināti līdz 20. augustam, aizpildot anketu vietnē festivali.jelgava.lv.

 

IMG_2142.jpg

 

Dalībai gadatirgū tiek gaidīti pieteikumi no piena, maizes un medus produktu ražotājiem, tirgotājiem un amatniekiem, kuru ražojumi izmantojami minēto produktu pārstrādē, uzglabāšanā un servēšanā. Pilns gaidāmo pretendentu uzskaitījums un papildus informācija pieejama NOLIKUMĀ. Svētku tēmai neatbilstošas produkcijas tirgotāji lūgti nepieteikties. Tirdzniecības vietu zonējums apskatāms ŠEIT.

 

Tirgotāji, piesakoties dalībai svētkos, apņemas ievērot visas sanitārās prasības un normas, ko paredz Ministru kabineta noteikumi Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

 

piens_regate_2020_afisa_a3_druka_net_14135.jpg

 

Dalība 18. "Baltais" Piena paku laivu regatē ir ne vien radoši un aktīvi pavadīts laiks ar domubiedriem, bet arī iespēja uz brīdi iejusties būvinženiera lomā, piedzīvojot brīdi, kad pašu radītās skices pārtop reālā peldlīdzeklī.

 

_AR_0656.jpg

 

Lai piedalītos regatē, nepieciešama spilgta ideja, darbīga komanda un kvalitatīvs būvmateriāls – to 2000 "Baltais" piena paku veidolā dalībniekiem nodrošina AS "Tukuma piens". Jāatgādina, ka regates pamatideja nav ātruma sacensības, bet radošu un inovatīvu ieceru īstenošanas veicināšana, tādēļ komandas aicinātas domāt gan par laivu drošību un peldspēju, gan arī par personalizētu vizuālo noformējumu.

 

Interesenti pieteikties dalībai regatē aicināti līdz 24. augustam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT. Pasākuma nolikums pieejams ŠEIT.

Pasākums norisināsies saskaņā ar tā brīža valstī noteiktajiem ierobežojumiem, pasākuma programmā iespējamas izmaiņas.

 

Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde "Kultūra" sadarbībā ar AS "Tukuma piens" un biedrību "Siera klubs".

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma

 

Uzzini vairāk par pasākumu norisi ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē