Novembra kino

Valsts svētku laikā Jelgavas kultūras namā tiks rādītas vairākas latviešu filmas, - Latvijas pirmizrāde mākslas filmai "Dvēseļu putenis" un š.g. rudenī iznākušās filmas - G.Grūbes dokumentālā filma "Spiegs kurš mans tēvs", J.Kursieša drāma "Oļegs" un A. Gaujas drāma "Nekas mūs neapturēs".

Valsts svētku kino maratons sāksies jau 7.novembrī ar Jura Kursieša drāmu "Oļegs". Filmas stāsts ir balstīts uz patiesiem notikumiem, kas saistīti ar jauna vīrieša sapņiem izcīnīt sev labāku dzīvi. Filmas seansi 7.novembrī pulksten 14 un 17.30. Skatītājiem līdz 12 gadu vecumam filma nav ieteicama. Biļetes iegādei pieejamas šeit.

 

Valsts svētku noskaņā 8.novembrī Latvijas pirmizrādi piedzīvos mākslas filma "Dvēseļu putenis" - vēsturiska kara drāma, kas ir veidota pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem. Mākslas filma aizved 100 gadus senā pagātnē, parādot skatītājiem latviešu strēlniekus Pirmā pasaules kara un Latvijas Brīvības cīņu laikā. Latvijas pirmizrāde Jelgavas kultūras namā 8. novembrī pulksten 19.

 

Mākslas filmas "Dvēseļu putenis" seansi Jelgavas kultūras namā: 8. novembrī pulksten 19, 13. novembrī pulksten 14 un 17, 15. novembrī pulksten 16 un 19, 16. novembrī pulksten 12 un 15, 17. novembrī pulksten 15. Biļetes iegādei pieejamas šeit.

 

No 12.novembra Jelgavas kultūras namā būs iespējams noskatīties režisora G.Grūbes dokumentālo filmu "Spiegs kurš mans tēvs" un A.Gaujas drāmu "Nekas mūs neapturēs".

 

Dokumentālā filma "Spiegs kurš mans tēvs" ir stāsts par to, kā ir uzaugt un dzīvot spiega ģimenē, un izjust auksto karu. Filmas seansi - 12. novembrī pulksten 15 un 19.30, 14. novembrī pulksten 15, kā arī 17. novembrī pulksten 18. Biļetes iegādei pieejamas šeit.

 

Drāma "Nekas mūs neapturēs" ir filma par attiecību sarežģījumiem. Filmas seansi - 12. novembrī pulksten 17, 14. novembrī pulksten 17.30, kā arī 17. novembrī pulksten 12. Skatītājiem līdz 16 gadu vecumam filma nav ieteicama. Biļetes iegādei pieejamas šeit.

 

 

Kino_afisa_novembris_2019.jpg

 

 

 

Foto: publicitātes