Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Bērtulis, Boļeslavs
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Trešdiena, 24. augusts
4:24
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Satiksmes ierobežojumi Piena, maizes un medus svētkos (23.08.2016.) Komentēt
Sestdien, 27.augustā, Hercoga Jēkaba laukumā notiks gada gardākie svētki - Vispārējie Piena, Maizes un Medus svētki. Savukārt Lielupes ūdeņos risināsies BALTAIS Piena paku laivu regate. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” aicina ievērot izvietotās norādes un automašīnas novietot izveidotajās stāvvietās.
Satiksmes intensitāte pilsētā turpina pieaugt (23.08.2016.) Komentēt
Jelgavā satiksmes organizāciju nodrošina inteliģentie satiksmes vadības risinājumi. Ielas, kuras remontētas pēdējo sešu gadu laikā, ir aprīkotas ar sensoriem, kas apkopo informāciju par satiksmes plūsmu. Salīdzinot ar situāciju pirms vairākiem gadiem, automašīnu skaits, kas vidēji diennaktī šķērso Lielās ielas un Jāņa Čakstes bulvāra krustojumu, audzis vairāk nekā trīs reizes – ja agrāk caur šo krustojumu izbrauca ap 10 000 transportlīdzekļu diennaktī, tad šobrīd krustojumu šķērsojošo automašīnu skaits nereti pietuvojas jau 40 000.
Veiks lietus ūdens kanalizācijas akas nomaiņu (20.08.2016.) Komentēt
No 22. līdz 24. augustam tiks veikti būvdarbi lietus ūdens kanalizācijas akas nomaiņai Pasta un Svētes ielu krustojumā. Transporta kustība tiks slēgta Pasta ielas posmā no Svētes ielas izbrauktuves uz Pasta ielu līdz iebrauktuvei uz Pasta iela Nr. 28 un Svētes ielas izbrauktuve uz Pasta ielu. Transporta kustība pirms krustojuma ar Svētes ielu notiks pa labo malējo joslu virzienā uz Svētes ielu.
Svētbirzī pieminēs staļinisma un nacisma upurus (19.08.2016.) Komentēt
Otrdien, 23. augustā, pulksten 14 Svētbirzī notiks staļinisma un nacisma upuru piemiņas brīdis.
Pludmalēs pļauj ūdenszāles (15.08.2016.) Komentēt
No 15. augusta līdz 17. augustam Krasta ielas un Pasta salas pludmales zonās tiek pļautas ūdenszāles.
Legāli atbrīvoties no būvgružiem – lētāk nekā maksāt sodu (15.08.2016.) Komentēt
Šovasar atkritumi, īpaši būvniecības, izgāzti arvien jaunās vietās  pilsētas teritorijā, kur ir tendence veidoties nelegālajām izgāztuvēm. Naudas sods par nelegālu būvgružu izbēršanu vidē fiziskām personām ir no 70 līdz 700 eiro, taču, no būvgružiem atbrīvojoties legāli, izmaksas ir krietni mazākas.
Bezdarba līmenis pilsētā samazinās (11.08.2016.) Komentēt
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati par reģistrēto bezdarba līmeni valstī liecina, ka Jelgavā jūlijā bezdarba līmenis ir sarucis, salīdzinot ar jūnija rādītājiem. Mūsu pilsētā bezdarba līmenis sarūk jau kopš februāra.
Ar pašvaldības līdzfinansējumu paplašinās komunikācijas (10.08.2016.) Komentēt
Lai veicinātu īpašumu pieslēgšanu centralizētajai kanalizācijas sistēmai, kā arī atbalstītu iedzīvotāju iniciatīvu piedalīties ielas kanalizācijas un ielas ūdensapgādes tīklu izbūvē, šī gada pašvaldības budžetā līdzfinansējuma nodrošināšanai tika paredzēti attiecīgi 30 000 un 50 000 eiro.
Ganību ielas posmā aizliegta satiksme (09.08.2016.) Komentēt
Saistībā ar lietus kanalizācijas kolektora rekonstrukciju Ganību ielas posmā no Satiksmes ielas līdz otrajai iebrauktuvei veikalā “MNL” aizliegta satiksme. Plānots, ka ierobežojumi būs spēkā līdz 31. augustam.
Izgatavotas elektroniskās Jelgavas skolēna apliecības (09.08.2016.) Komentēt
Jaunās elektroniskās Jelgavas skolēna apliecības topošie pirmklasnieki un skolēni, kuriem izgatavotas atjaunotas e-kartes, var saņemt “SEB bankas” Jelgavas filiālē. Savukārt tie skolēni, kuri karti jau izmanto, aicināti pārliecināties, vai e-kartei piesaistītajā kontā ir pietiekami naudas līdzekļi kartes lietošanas maksai.


 
www.jelgava.lv © 2002-2016, Izstrādājis SIA DatorCentrs