Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Bella, Berta
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 3. septembris
15:49
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Turpinās māju numurzīmju apsekošana (03.09.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības policija turpina apsekot pilsētu, lai pārbaudītu, vai ir nomainītas māju numurzīmes. Šobrīd apsekotas 94 no 369 ielām, un apmēram 75 procentos gadījumu numurzīmes ir nomainītas.
No pirmdienas – remontdarbi Atmodas ielā (31.08.2015.) Komentēt
SIA "Katlinieks" no 31. augusta līdz 7. septembrim veiks sadales gāzesvadu remontdarbus Atmodas ielas posmā. Tiks slēgta viena virziena braukšanas josla pirms Dobeles šosejas, divvirzienu satiksme tiks organizēta pa pretējā virziena braukšanas joslu. Dobeles šosejā pirms Atmodas ielas tiks slēgta labā josla, nogriezties pa labi atļauts no otrās joslas.
Vidus ielā un Griezes ielā veic kanalizācijas tīklu izbūvi (28.08.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka no 28.augusta līdz 5.oktobrim SIA "Monum" veic sadzīves kanalizācijas tīklu izbūvi Vidus ielā un Griezes ielā. Satiksme slēgta Griezes ielā un Vidus ielas posmā no Lietuvas šosejas līdz Lāču ielai. Apbraucamie ceļi organizēti pa Lietuvas šoseju, Viskaļu ielu un Lāču ielu.
Pedagogu sanāksmē sveic jaunos iestāžu vadītājus un skolotājus (25.08.2015.) Komentēt
Jaunajā mācību gadā Jelgavas pilsētas skolās darbu uzsāks trīs jauni pedagogi. Jaunās skolotājas, darbu jau uzsākušās astoņu pilsētas bērnudārzu vadītājas un sporta skolas direktoru, kā arī vairāku izglītības iestāžu jaunās vadītāju vietnieces tika sveiktas tradicionālajā pedagogu augusta sanāksmē, kas 25.augustā notika Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā. 
Kanalizācijas izbūves darbus Druvu ielā pagarina līdz 5. septembrim (24.08.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka SIA "Monum"  no 17.augusta veic kanalizācijas izbūves darbus Robežu un Druvu ielas krustojumā. Plānotais darbu izpildes termiņš pagarināts līdz 5. septembrim.
Pieejams Jelgavas pašvaldības buklets "Jelgava skaitļos 2014. gadā" (21.08.2015.) Komentēt
Jelgavas pašvaldības mājas lapā elektroniskā versijā latviešu valodā pieejams Jelgavas pilsētas  pašvaldības buklets "Jelgava skaitļos 2014.gadā". Bukletā atrodami dati un fakti par Jelgavu, pašvaldības budžetu, iedzīvotājiem, izglītību, nodarbinātību, tautsaimniecību, projektiem, būvniecību, transportu, veselības aprūpi, sociālo sfēru, kultūru, sportu, sadraudzības pilsētām, kultūras un sporta pasākumiem, kā arī iekļauta uzziņu informācija.
No pirmdienas Dambja ielas posmā mainīta satiksmes organizācija (21.08.2015.) Komentēt
No 24. līdz 28.augustam sakarā ar plānotajiem siltumtrases rekonstrukcijas darbiem Dambja ielas posmā no Egas ielas līdz Sakņudārza ielai  tiks slēgta puse brauktuves. Divvirzienu satiksme organizēta pa vienu joslu. Izbraukšana no daudzdzīvokļu mājas pagalma būs iespējama pa Puķu ielu.
Raiņa ielā mainīta satiksmes organizācija (20.08.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka no 20.augusta tiks mainīta satiksmes organizācija Raiņa ielas krustojumos. Satiksmi Raiņa ielas krustojumos ar Akadēmijas ielu, Katoļu ielu, Pasta ielu, Mātera ielu, Pulkveža Oskara Kalpaka ielu, Tērvetes ielu, regulēs luksofori, nodrošinot autovadītājiem kreiso pagriezienu pie atļautā zaļā signāla, dodot ceļu transportlīdzekļiem, kas brauc pretējā virziena taisni, vai nogriežas pa labi.
Druvu ielā veic sadzīves kanalizācijas tīklu izbūvi (18.08.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka SIA "Monum" projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Jelgavā, IV kārta” ietvaros no 17. līdz 21. augustam Druvu ielā veic sadzīves kanalizācijas tīklu izbūvi. Izbūves darbu laikā ir slēgta satiksme Robežas un Druvu ielas krustojumā.
Andris Rāviņš ievēlēts par ZPR priekšsēdētāju (18.08.2015.) Komentēt
Otrdien, 18. augustā, Iecavā notikušajā Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības padomes sēdē Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš ievēlēts par ZPR Attīstības padomes priekšsēdētāju. ZPR Attīstības padomes nolikums paredz, ka priekšsēdētāja svarīgākie uzdevumi ir pārstāvēt organizāciju valsts un pašvaldību institūcijās, starptautiskās organizācijās, kā arī pārstāvēt reģiona intereses tiešās pārvaldes institūcijās.
Pieminēs staļinisma un nacisma upurus (17.08.2015.) Komentēt
Svētdien, 23.augustā, pulksten 11 Svētbirzē, godinot staļinisma un nacisma upurus, Jelgavas pilsētas domes vadība noliks ziedus. Savukārt pulksten 12 Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā notiks kamermūzikas koncerts.
Remontdarbu laikā slēgta iebrauktuve pie ēkas Pļavu ielā 1A (15.08.2015.) Komentēt
Sakarā ar plānotajiem siltumtrases rekonstrukcijas darbiem,  no 17. līdz 27. augustam tiek slēgta viena iebrauktuve pie ēkas Pļavu ielā 1A. Piekļūšana ēkas pagalmam būs iespējama pa otru iebrauktuvi. Darbus veiks SIA "Komunikāciju vadība".
Rakšanas darbu laikā slēgts Dambja ielas posms (13.08.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka sakarā ar SIA "Monum" projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Jelgavā, IV kārta” rakšanas darbiem no 13. līdz 21.augustam tiks slēgts Dambja ielas posms no Palu ielas līdz Filozofu ielai. Apbraucamais ceļš organizēts pa Filozofu un Rūpniecības ielām.
Tiek novērsta ūdensvada avārija Augstkalnes ielā (12.08.2015.) Komentēt
„Jelgavas ūdens” informē, ka 12.augustā, sakarā ar ūdensvada avārijas novēršanas darbiem Augstkalnes un Emīla Dārziņa ielas krustojumā tuvākajā apkārtnē nav ūdens. Iedzīvotāji ūdeni var iegūt no dzeramā ūdens cisternas Augstkalnes ielā, kuru nodrošina „Jelgavas ūdens”. Remontdarbu laikā Augstkalnes un Emīla Dārziņa ielas krustojums ir slēgts.
Dārza ielā veic kanalizācijas tīklu izbūves darbus (11.08.2015.) Komentēt
Sakarā ar saimnieciskās kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Dārza ielā, no 11. līdz 14.augustam tiks slēgta viena virziena braukšanas josla Tērvetes un Dārza ielu krustojumā. Divvirzienu satiksme organizēta ar ceļa zīmēm pa vienu joslu, bet apbraucamais ceļš organizēts pa Tērvetes, Zirgu, Jēkaba un Pavasara ielām.
Aicina noslēgt līgumu par pagalmu labiekārtošanu (11.08.2015.) Komentēt
Šogad pašvaldības budžetā tika ieplānoti 25 000 eiro daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmai, kas dzīvokļu īpašniekiem dod iespēju piesaistīt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 50 procentu apmērā mājai piegulošā zemesgabala sakārtošanai. Izvērtēšanas komisija ir apstiprinājusi sešus pieteikumus un aicina iesniedzēju pilnvarotās personas noslēgt līgumu līdzfinansējuma saņemšanai.
Akadēmijas ielas posmā veic brauktuves seguma atjaunošanu (11.08.2015.) Komentēt
11. augustā uzsākti asfalta izlīdzinošās kārtas ieklāšanas darbi objektā „Akadēmijas ielas posma brauktuves seguma atjaunošana no S. Edžus ielas līdz Raiņa ielai, Jelgavā”. Transporta kustība nodrošināta pa vienu braukšanas joslu, no kuras, pie krustojuma ar Raiņa ielu, atļauts braukt taisni, pa labi un pa kreisi. Darbu zonā aizliegts apstāties un stāvēt visā posmā abās ielas pusēs.
Rekonstrukcijas darbu laikā Filozofu ielā ierobežos satiksmi (11.08.2015.) Komentēt
Sakarā ar Jelgavas 2. sanatorijas internātpamatskolas rekonstrukcijas darbiem Filozofu ielā 50 pie Mārtiņa ielas no 11.augusta līdz 14.augustam tiks slēgta viena virziena braukšanas josla un sabiedriskā transporta pieturas paplašinājums, divvirzienu satiksme pa vienu joslu organizēta ar ceļa zīmēm. Gājēju kustība ceļa darbu zonā aizliegta. Sabiedriskā transporta pietura pārcelta pirms darbu zonas.
Mainīs satiksmes organizāciju divos krustojumos (11.08.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka no 12.augusta tiks mainīta satiksmes organizācija kustība divos luksoforu regulētajos krustojumos: Pasta ielas krustojumā ar Zirgu ielu un Sporta ielu, Sporta ielas krustojumā ar Zemgales prospektu. Satiksmes kustību regulēs luksofors, nodrošinot autovadītājiem kreiso pagriezienu pie atļautā zaļā signāla, dodot ceļu transportlīdzekļiem, kas brauc pretējā virziena taisni, vai nogriežas pa labi.
Diskusija par „Latvijas e-indekss” rezultātiem Jelgavā (10.08.2015.) Komentēt
18.augustā, pulksten 10 Jelgavas pilsētas domes konferenču zālē notiks diskusija par e-attīstības mērījuma „Latvijas e-indekss” rezultātiem, kas raksturo pašvaldības e-vides attīstības līmeni. Uz diskusiju aicināts ikviens interesents, uzņēmējs un biedrību pārstāvis.


 
www.jelgava.lv © 2002-2015, Izstrādājis SIA DatorCentrs