Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Mirdza, Žanete, Žanna
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 23. marts
6:13
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Aicina pieteikties Zelta pārus (22.03.2017.) Komentēt
Pilsētas svētku laikā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš rīko svinīgo pieņemšanu pāriem, kas 2017. gadā atzīmē 50 kopdzīves gadu jubileju. Šogad mūsu pilsētas stiprās ģimenes tiks godinātas 25. maijā pulksten 14 Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā.
Jelgavnieki aicināti iesniegt pieteikumus pilsētas augstākajiem apbalvojumiem (22.03.2017.) Komentēt
Mūsu pilsētai maijs ir īpašs mēnesis, kad ar rosību, spilgtām emocijām un sajūtām lielie un mazie jelgavnieki aktīvi piedalās pilsētas svētku norisēs un ar lepnumu svētkus veido paši, apliecinot savu piederību Jelgavai. Pilsētas svētkos tradicionāli godināsim tos jelgavniekus, kas ar savām idejām un darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi. Lai apzinātu šos cilvēkus un novērtētu viņu ieguldījumu, aicinām no 22. marta līdz 7.aprīlim aicināti pieteikt kandidātus apbalvošanai ar Jelgavas pilsētas augstākajiem apbalvojumiem “Goda zīme” un “Goda raksts”.
Atmodas ielā – satiksmes ierobežojumi (20.03.2017.) Komentēt
Šonedēļ Atmodas ielas posmā demontēs gājēju ietves posmos, kur tās plānots izbūvēt no jauna, un sāksies sakaru kanalizācijas tīkla un ielu apgaismojuma izbūve gar Rūpniecības ielas paralēlo ceļu. Darbu zonā iespējami satiksmes ierobežojumi.
Lielajā ielā īslaicīgi tiks ierobežota piekļuve daļai stāvvietu (20.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, no šodienas sākta koku vainagošana Lielajā ielā, darbu laikā ierobežojot piekļuvi stāvvietām ielas malās.
 
No 22.marta tiks ierobežota satiksme Saldus ielā (20.03.2017.) Komentēt
No 22. marta pulksten 8 līdz 31. marta pulksten 17 Saldus ielā, posmā no Ganību ielas līdz Saldus ielai 1, tiks ierobežota satiksme, sakarā ar elektromontāžas darbiem – kabeļu guldīšana.
 
Asteru ielā – lietus ūdens kanalizācijas remontdarbi (17.03.2017.) Komentēt
Asteru ielas posmā no Atmodas līdz Aspazijas ielai tiek veikti lietus ūdens kanalizācijas remontdarbi.
Var saņemt līdzfinansējumu kanalizācijas pieslēguma izbūvei (17.03.2017.) Komentēt
Līdz 6.jūnijam jelgavnieki var iesniegt pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai – pievada izbūvei līdz kanalizācijas tīklam. Šī programma darbojas otro gadu – pērn, izmantojot šo iespēju, centralizētajai kanalizācijai pieslēgtas astoņas mājas.
Gaisa tiltam remontē bojātās kāpnes (16.03.2017.) Komentēt
Pagājušajā nedēļā sākusies gaisa tilta pār dzelzceļa sliedēm gājēju kāpņu demontāža, lai to vietā izbūvētu jaunas. Līdz ar to divas trīs nedēļas gājēji nevarēs izmantot šīs kāpnes, bet nokļūt no tilta varēs pa kādu no citām tilta noejām.
Pilsētā norit greiderēšanas darbi (16.03.2017.) Komentēt
Jelgavā turpinās grants ceļu seguma greiderēšanas darbi. Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka pagājušajā nedēļā nogreiderētas Platones un Kārklu ielas, tāpat pabeigti greiderēšanas darbi Kazarmes ielas rajonā – Kārļa un Šķūņu ielās.
Atsāksies rakšanas darbu komisijas sēdes (16.03.2017.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka no 17. marta, atsāksies rakšanas darbu komisijas sēdes, kas notiks Jelgavas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” 3.stāva zālē – katru piektdienu no pulksten 13 līdz pulksten 14.


 
www.jelgava.lv © 2002-2017, Izstrādājis SIA DatorCentrs