Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Saulvedis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 22. decembris
6:09
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Decembrī solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod viens pretendents (17.12.2014.) Komentēt
17.decembrī Jelgavas pilsētas domes Sēžu zālē svinīgu zvērestu par uzticību Latvijas Republikai deva viena persona, kas pretendē uz Latvijas pilsonību. Solījums tiek dots pēc tam, kad pretendents jau ir nokārtojis visus nepieciešamos eksāmenus pilsonības saņemšanai.
Satiksmes organizācijas izmaiņas Pilssalas ielas posmā (15.12.2014.) Komentēt
Sakarā ar ātrumvaļņu (sliekšņu) izbūvi Pilssalas ielā no 17.decembra līdz 22.decembrim satiksmei tiks slēgts Pilssalas ielas posms no nobrauktuves uz Pasta salu līdz tiltam. Tiks nodrošināta piekļūšana stāvlaukumam Pilssalas ielā. Lai no Jelgavas pils nokļūtu Rīgas virzienā, jāveic apbraukšana pa Lielo ielu centra virzienā, tālāk pa labi uz Jāņa Čakstes bulvāri, kur iespējams apgriezties un tad Lielajā ielā pa kreisi.
Ierobežota transporta kustība Stacijas un Mātera ielu krustojumā (15.12.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka 17.decembrī, no pulksten 9 līdz 17 notiks gāzesvada rakšanas darbi Stacijas un Mātera ielu krustojumā. Rakšanas darbu laikā tiks ierobežota transporta kustība. Lūgums ievērot uzstādītos satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus.
Latvijā pieaudzis bezdarba līmenis (11.12.2014.) Komentēt
Novembra beigās reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā palielinājies par 0,1 procentpunktu, sasniedzot 8,3 procentus no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati.
Ielu un ietvju ziemas uzturēšana (09.12.2014.) Komentēt
No 2014.gada 1.novembra līdz 2015.gada 31.martam Jelgavas ielām un ceļiem ir noteiktas uzturēšanas klases ziemas sezonai, kas sadala ielas A, B, C, D klasēs atkarībā no satiksmes intensitātes, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimiecība”.
Jelgavu apmeklē Taipejas Misijas delegācija (08.12.2014.) Komentēt
8. decembrī Jelgavas pilsētu oficiālā vizītē apmeklēja Taipejas Misijas delegācija – vadītājs Gary Ko, pirmais sekretārs Ya Ming Suen un otrais sekretārs Egils Dzelme.
Jelgavā pabeigta Jāņa kolektora rekonstrukcija (03.12.2014.) Komentēt
Jelgavā ir pabeigts projekts, kas nodrošinās labāku lietus ūdens savākšanu 62 hektāru lielā teritorijā un novērsīs upes ūdeņu ieplūšanu lietus ūdens kanalizācijas sistēmā. 
Turpinās būvdarbi stacijas apkaimē (03.12.2014.) Komentēt
Pasta ielas posmā no Sudrabu Edžus ielas līdz Zirgu ielai slēgta divvirzienu satiksme un atjaunota vienvirziena satiksme virzienā no Sudrabu Edžus ielas uz Zirgu ielu. Sakarā ar to, ka slēgts Pasta ielas posms no Zirgu ielas līdz rotācijas aplim pie krustojuma ar Rūpniecības ielu, Zirgu ielas posmā, kas atrodas starp Pasta un Mātera ielu, varēs iebraukt no Pasta un no Mātera ielas, bet izbraukt – tikai virzienā uz Mātera ielu.
Slēgs satiksmi Pārmiju ielā (02.12.2014.) Komentēt
No 3. līdz 31.decembrim sakarā ar ūdensvada un sadzīves kanalizācijas izbūvi objektā „LDZ Cukurfabrikas stacijas ēkas pieslēgums pie ārējiem ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkliem” Pārmiju ielas posmā no Biešu ielas līdz Cukurfabrikas dzelzceļa stacijai būs slēgta satiksme.
Vāzi plānots atjaunot (28.11.2014.) Komentēt
Sakarā ar būvniecības darbiem piektdien, 28.novembrī, no stāvlaukuma pie Pilssalas ielas uz JPPI „Pilsētsaimniecība” noliktavu tika nogādāta dekoratīvā vāze. Vāze ir sliktā tehniskā stāvoklī un to nepieciešams atjaunot.
Atvērta transporta kustība Zemgales prospektā (28.11.2014.) Komentēt
28.novembrī transporta kustībai atvērts Zemgales prospekts. Iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka būvdarbi projekta "Satiksmes termināla apkalpošanas nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā" realizācijā turpinās.
Jelgavas delegācija dodas vizītē uz Šauļiem (27.11.2014.) Komentēt
27.novembrī Jelgavas pilsētas delegācija apmeklēja Lietuvas pilsētu Šauļi, kur piedalījās Starptautiskās tirdzniecības un biznesa sasniegumu izstādes atklāšanā un apaļā galda diskusijā.
Ielu un ēku norādes jānomaina līdz gada beigām (27.11.2014.) Komentēt
Līdz 31. decembrim visām ēku numerācijas un ielu nosaukumu norādēm jābūt nomainītām atbilstoši pašvaldības saistošajiem noteikumiem par norāžu dizainu un izvietošanas kārtību Jelgavas pilsētā. Tas nozīmē, ka jaunas zīmes jāizgatavo vien tiem īpašniekiem, kuru izvietotās norādes neatbilst tajos noteiktajām prasībām.
Pilsētas komunikācijām var pieslēgt vairāk nekā 430 īpašumus (26.11.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” izsūtījusi 432 informatīvas vēstules privātmāju īpašniekiem, aicinot viņus izmantot iespēju pieslēgt savu īpašumu ūdenssaimniecības attīstības projekta 3. kārtas laikā izbūvētajām pilsētas komunikācijām. Uzņēmums atgādina, ka tās izbūvētas līdz sarkanajai līnijai vai līdz zemes robežai, taču pievada izbūve līdz mājai jānodrošina pašiem ēku īpašniekiem par saviem līdzekļiem.
Avārijas dēļ pārtraukta ūdens padeve (26.11.2014.) Komentēt
26.novembrī no pulksten 9 pārtraukta ūdens padeve Satiksmes ielas apkārtnē, kur notikusi ūdens avārija. Bez ūdens līdz pēcpusdienai būs iedzīvotāji Atmodas, Ganību, Satiksmes ielas un Meiju ceļa apkārtnē.
Informācija būvniekiem par rakšanas darbu komisiju (25.11.2014.) Komentēt
Saskaņā ar Jelgavas saistošajiem noteikumiem Nr.93 „Par rakšanas darbu veikšanu Jelgavas pilsētā” noslēdzošā rakšanas darbu komisijas sēde norisinājās 21.novembrī iestādē „Pilsētsaimniecība”, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16a.
Pilsētā greiderēs ielas (24.11.2014.) Komentēt
Pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka šonedēļ „Kulk” greiderēs vairākas pilsētas ielas.
Informācija privāto māju iedzīvotājiem (22.11.2014.) Komentēt
Saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem privāto māju iedzīvotāji ir atbildīgi par to īpašumam piegulošo ietvju uzturēšanu kārtībā un tīrību. Iestāde "Pilsētsaimniecība" bez maksas piedāvā smilti (aptuveni 25 kilogramu iepakojumu) ietves kaisīšanai.
Paplašina Lietuvas šoseju (21.11.2014.) Komentēt
Lietuvas šosejā pirms krustojuma ar Miera ielu virzienā uz centru ir paplašināta brauktuve, lai varētu izveidot papildu brauktuves joslu. Līdz šim šajā posmā abos virzienos bija pa vienai braukšanas joslai, bet, ņemot vērā, ka satiksmes intensitāte ir augusi, posmā no Vidus ielas līdz Miera ielai brauktuve ir paplašināta, izveidojot divas braukšanas joslas virzienā no Elejas uz centru.
Deputāts J. Bacāns darbosies Finanšu komitejā (20.11.2014.) Komentēt
Pirmā Jelgavas domes sēde deputāta amatā 20.novembrī bija uzņēmējam Jānim Bacānam. Kaut arī pats šobrīd atrodas komandējumā Uzbekistānā un sēdē nepiedalījās, uz iesnieguma pamata sēdē ievēlēts pastāvīgās Finanšu komitejas sastāvā.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs