Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Alda, Maruta
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 7. jūlijs
22:42
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Satiksmes organizācija stacijas apkaimē (01.07.2015.) Komentēt
Objektā „Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā”, izbūves darbu ietvaros ir rekonstruēti divi un no jauna izbūvēti  trīs luksoforu objekti, kas šobrīd ir ieslēgti  pārbaudes darba režīmos.
Jelgavas poliklīnikas valdes locekles amatam virza Guntu Arnīti (01.07.2015.) Komentēt
Noslēdzies Jelgavas pilsētas pašvaldības izsludinātais konkurss uz SIA „Jelgavas poliklīnika” valdes locekļa amatu. Kopumā no 12 pretendentiem konkursa vērtēšanas komisija kā labāko atzinusi Guntu Arnīti.
Pilsētas ūdensvada tīklu profilaktiskā skalošana (01.07.2015.) Komentēt
SIA ”Jelgavas ūdens” informē, ka trešdien, 1.jūlijā, notiks pilsētas ūdensvada tīklu profilaktiskā skalošana Savienības ielā, Lietuvas šosejā, Lāču ielā, Viktorijas ielā, Dzirnavu ielā, Bauskas ielā, Lapu ielā, Platones ielā, Vidus ielā, Salnas ielā, Ķeguma ielā, Viskaļu ielā, Romas ielā, Elejas ielā, Laimas ielā, Spāru ielā, Straumes ielā, Gatves ielā, Sila ielā, Smiltnieku ielā.
Sākas pieteikumu pieņemšana vairākiem pabalstiem (01.07.2015.) Komentēt
Lai savlaicīgi sagatavotos jaunajam mācību gadam, no 1.jūlija Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē var pieteikties pabalstam individuālo mācību piederumu iegādei, pabalstam ēdināšanai vispārējās izglītības iestādēs, pirmsskolas izglītības iestādes ēdināšanas pakalpojuma apmaksai, kā arī braukšanas maksas atvieglojumiem pilsētas sabiedriskajā transportā.
Jelgavā sakārtotas sešas ielas dzelzceļa stacijas apkārtnē (30.06.2015.) Komentēt
Jelgavā ir sakārtotas sešas ielas dzelzceļa stacijas apkārtnē. Tas uzlabojis satiksmes drošību un ērtību šajā pilsētas daļā. Veicot ielu rekonstrukciju, labiekārtojot Stacijas laukumu un apkārtni ap jaunizbūvēto Sporta ielas posmu, pašvaldība ir sakārtojusi teritoriju, kur perspektīvā paredzēts jauns satiksmes termināls. Darbu kopējās izmaksas ir 6 924 205 eiro.
Pilsētā turpina skalot ūdensvadu (30.06.2015.) Komentēt
SIA ”Jelgavas ūdens” informē, ka otrdien, 30.jūnijā, notiks pilsētas ūdensvada tīklu profilaktiskā skalošana Tērvetes ielā no Zirgu ielas līdz Smiltnieku ielai, Filozofu ielā, Rūpniecības ielā, Vīgriežu ielā, Tukuma ielā, Kļavu ielā, Nākotnes ielā, Smilšu ielā, Augstkalnes ielā, E.Dārziņa ielā, Madaru ielā, Jasmīnu ielā un Kārklu ielā.
Pieejams publiskais pārskats par 2014.gadu (26.06.2015.) Komentēt
Portāla Jelgava.lv sadaļā Pašvaldība – Dokumenti ir pieejams Jelgavas pilsētas pašvaldības 2014.gada publiskais pārskats. Pārskatā ir iekļauta pamatinformācija par pilsētas iedzīvotājiem, nodarbinātību, ekonomiku un ziņas par pašvaldību. Atsevišķā nodaļā ir iekļauta informācija par pašvaldības finanšu resursiem un tās darbības rezultātiem 2014. gadā.
Siltina daudzdzīvokļu māju Svētes ielā 28 (26.06.2015.) Komentēt
Trīsstāvu mājā Svētes ielā 28 sākušies renovācijas darbi. Šī gada laikā jau nosiltināta daudzdzīvokļu māja Lielajā ielā 39, turpinās darbi Katoļu ielā 17 un Lāčplēša ielā 33, bet drīzumā sāksies arī Kungu ielas 23 renovācija. Šo māju pārvaldnieks ir SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP).
JNĪP 17 gadu jubilejā sveic labākos darbiniekus (20.06.2015.) Komentēt
Piektdien, 19.jūnijā SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) atzīmēja savu 17 gadu jubileju, sveicot JNĪP labākos sētniekus un remontstrādniekus, kuri gada garumā apzinīgi veikuši savu darbu.
Par bērnudārza „Gaismiņa” vadītāju kļūst Agrita Loca (18.06.2015.) Komentēt
Jelgavas domes deputāti 18.jūnijā par pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes „Gaismiņa” vadītāju oficiāli apstiprināja Agritu Locu. Viņa „Gaismiņā” nostrādājusi gandrīz 16 gadus par muzikālo pedagoģi un kopš pagājušā gada bija šīs iestādes vadītājas pienākumu izpildītāja. A.Loca ar domes lēmumu jaunajā amatā iecelta no šodienas, 18. jūnija.
Ūdensvada tīklu profilaktiskā skalošana (18.06.2015.) Komentēt
18. jūnijā notiks pilsētas ūdensvada tīklu profilaktiskā skalošana Zemgales prospektā (no Sudrabu Edžus līdz Stacijas ielai), Pasta ielā (no Raiņa līdz Stacijas ielai), Zirgu ielā (no Pasta līdz Mātera ielai), Rūpniecības ielā (no Pasta līdz Tērvetes ielai), Palīdzības ielā, Sliežu ielā, Jāņa ielā, Stacijas ielā.
Pilsētā turpinās ūdensvada tīklu profilaktiskā skalošana (17.06.2015.) Komentēt
17. jūnijā notiks pilsētas ūdensvada tīklu profilaktiskā skalošana Mātera ielā (no Lielās ielas līdz Rūpniecības ielai), Svētes ielā (no Pasta ielas līdz Pulkveža Oskara Kalpaka ielai), Pētera ielā (no Lielās ielas līdz Raiņa ielai), Pulkveža Oskara Kalpaka ielā (no Lielās līdz Raiņa ielai), Raiņa ielā (no Pētera ielas līdz Pulkveža Oskara Kalpaka ielai).
Ārējo tīklu izbūves darbi Lāčplēša ielā (16.06.2015.) Komentēt
SIA „A&R SIA” veic ārējo tīklu izbūves darbus –  līdz 16. augustam būs slēgta satiksme Lāčplēša ielā, posmā no Rīgas ielas līdz būvobjektam Rīgas ielā 22.
Izmaiņas satiksmes organizācijā (15.06.2015.) Komentēt
Sakarā ar veicamajiem būvdarbiem objektā „Pasta ielas brauktuves seguma atjaunošana posmā no Jāņa ielas līdz Sudrabu Edžus ielai, Jelgavā”, 15. jūnijā satiksmei slēgta Sudrabu Edžus iela krustojumā ar Pasta ielu, virzienā no Mātera ielas.
Jelgavā reģistrēti 1840 bezdarbnieki (11.06.2015.) Komentēt
Maijā Jelgavā sarucis reģistrētā bezdarba līmenis, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati. Tas ir 7 procenti no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,3 procentiem mazāk nekā aprīlī.
Vēl var pieteikt sakoptāko pilsētas objektu (11.06.2015.) Komentēt
Vēl līdz 15.jūnijam ikvienam iedzīvotājam ir iespēja pieteikt objektus Jelgavas pilsētas pašvaldības izsludinātajam konkursam par sakoptāko pilsētvides objektu. Jelgavnieki aicināti pieteikt objektus šādās nominācijās: sakoptākā privātmājas teritorija, zaļākais daudzdzīvokļu mājas logs, lodžija vai balkons, sakārtotākais daudzdzīvokļu nama pagalms, sakoptākā valsts vai pašvaldības iestāde, ražošanas uzņēmums vai sabiedriskais objekts. Atgādinām, ka konkursā netiek vērtēti iepriekšējo divu gadu konkursa 1.vietu ieguvēji.
Ūdensvada profilaktiskā skalošana (11.06.2015.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka naktī no 11. jūnija pulksten 22 līdz 12. jūnija pulksten 6 notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana vairākās pilsētas ielās.
Zemgales prospektā veic ietves rekonstrukcijas darbus (10.06.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka no 9.jūnija uzsākti ietves rekonstrukcijas darbi objektā „Zemgales prospekta posma ietves seguma atjaunošana no Jāņa ielas līdz Vaļņu ielai, Jelgavā”. Būvdarbu laikā līdz 30.jūnijam transportlīdzekļiem aizliegts apstāties un stāvēt Zemgales prospekta kreisajā pusē posmā no Jāņa ielas līdz Vaļņu ielai. Būvdarbu zonā gājēju kustība ir  aizliegta.
Diskutēs par izglītības nozares aktualitātēm (09.06.2015.) Komentēt
Rīgā 10. jūnijā notiks Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) domes sēde, kurā iecerēta tikšanās ar izglītības un zinātnes ministri Mārīti Seili un diskusijas par izglītības nozares aktualitātēm. LPS domes sēdē piedalīsies arī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis.
Izmaiņas satiksmes organizācijā stacijas apkaimē (09.06.2015.) Komentēt
Objektā „Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve Jelgavā” tiek atvērta satiksme jaunajā Sporta ielas posmā, kas savieno Pasta ielu un Zemgales prospektu.


 
www.jelgava.lv © 2002-2015, Izstrādājis SIA DatorCentrs