Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Ilma, Skaidris
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 2. oktobris
19:28
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Rekonstruēs siltumtrasi Dobeles šosejā (02.10.2014.) Komentēt
No 2. līdz 4. oktobrim tiks rekonstruēta siltumtrase Dobeles šosejā. Rekonstrukcijas darbu laikā satiksmei slēgta Dobeles šoseja pirms Saldus ielas. Apbraucamais ceļš organizēts pa Vecpilsētas ielu, Krišjāņa Barona ielu un Lielo ielu.
Slēgs Jāņa ielas posmu (30.09.2014.) Komentēt
1.oktobrī plānots slēgt Jāņa ielas posmu no Pasta ielas līdz iebrauktuvei pie ēkas Pasta ielā Nr.51. Minētajā posmā tiks veikti lietus kanalizācijas rekonstrukcijas darbi projekta „Jāņa kolektora rekonstrukcija, Jelgavā” ietvaros.
Aktualizēs Jelgavas pilsētas attīstības programmu (30.09.2014.) Komentēt
25.septembrī domes sēdē tika pieņemts lēmums Nr.14/3 par JELGAVAS PILSĒTAS ATTĪSTĪBAS PROGRAMMAS 2014.-2020.GADAM AKTUALIZĒŠANU. Progammu paredzēts aktualizēt līdz 2014.gada 30.decembrim. Atbildīga par attīstības programmas aktualizēšanu ir Jelgavas pilsētas domes administrācijas Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes vadītāja Gunita Osīte.
Par gāzes vada izbūves darbiem (29.09.2014.) Komentēt
PS "GSL” informē, ka sakarā ar būvprojektu „Vidējā spiediena (P≤4 bar) sadales gāzesvadi un pievadi Romas, Vēsmas, Spāru, Laimas un Straumes ielās, Jelgavā" no 29.septembra līdz 10.oktobrim uzsākti gāzes vada izbūves darbi Spāru ielā  posmā no Vēsmas ielas līdz Gatves ielai.
Karstā ūdens piegādes pārtraukumi oktobrī (29.09.2014.) Komentēt
SIA "Fortum Jelgava" informē, ka saistībā ar karstā ūdens sagatavošanas sistēmas remontu oktobrī vairākās ēkās nebūs karstā ūdens.
Darbu sāk vēlēšanu iecirkņi (29.09.2014.) Komentēt
Sestdien, 4. oktobrī, visā Latvijā notiks 12. Saeimas vēlēšanas. No pirmdienas, 29. septembra, dažas stundas dienā darbu sāk vēlēšanu iecirkņi. 1., 2. un 3. oktobrī būs iespēja nodot savu balsi glabāšanā jeb nobalsot iepriekš. Mūsu pilsētā tas būs iespējams Jelgavas kultūras namā iekārtotajā vēlēšanu iecirknī.
Uzvaru konkursā „Eiropas gada pašvaldība 2014” izcīna Jelgava (27.09.2014.) Komentēt
Piektdien, 26.septembrī Jelgavas kultūras namā notika konkursa „Eiropas gada pašvaldība 2014” uzvarētāju apbalvošana, kurā Jelgava saņēma divas balvas – galveno balvu kopvērtējumā lielo pilsētu konkurencē un balvu apakšnominācijā „Pašvaldība ES vērtību un iespēju popularizēšanai”.
Saglabāsim mieru un veselo saprātu (25.09.2014.) Komentēt
Publiskajā telpā šobrīd izskanējusi informācija par nacionāla rakstura konfliktu Jelgavā. Mūsu pilsēta vēsturiski ir daudznacionāla, kur dzīvo vismaz pārdesmit dažādu tautību cilvēki, kuri pilsētu uzskata par savām mājām, šeit jūtas droši un ir toleranti savā attieksmē viens pret otru. Šis ir laiks, kad sabiedrība daudzas lietas uztver saasināti. Cilvēciski strīdi un nesaskaņas mēdz būt ģimenēs, skolās, darba kolektīvos. Diemžēl ne vienmēr tie tiek risināti miermīlīgā ceļā.
Deviņi pilsonības pretendenti dod solījumu Latvijai (24.09.2014.) Komentēt
24.septembrī Jelgavas pilsētas domes Sēžu zālē svinīgu zvērestu par uzticību Latvijas Republikai deva deviņas personas, kas pretendē uz Latvijas pilsonību. Pretendentus sveica Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.
Jelgavā notiks konkursa „Eiropas gada pašvaldība 2014” apbalvošanas ceremonija (24.09.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsēta šogad konkursā „Eiropas gada pašvaldību 2014”’ ieguvusi galveno balvu lielo pilsētu konkurencē. Piektdien, 26.septembrī pulksten 15 Jelgavas kultūras namā notiks Latvijas Pašvaldību savienības rīkotā konkursa noslēguma pasākums, kurā apbalvos uzvarētājus.
Jelgava atbalsta Ukrainu (23.09.2014.) Komentēt
Pilsētas pašvaldība saņēmusi Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivano – Frankovskas mēra Viktora Anuškevičus pateicības vēstuli par saņemto finansiālo atbalstu 5000 eiro apmērā bēgļu ģimenēm no Austrumukrainas.  Tas uz Ukrainu nosūtīts ar Jelgavas ukraiņu kultūras centra „Džerelo” starpniecību. 
J.Čakstes bulvāris saņem atzinību konkursā „Ilgtspējīgākā ēka un projekts” (22.09.2014.) Komentēt
18.septembrī svinīgās ceremonijas laikā tika paziņoti konkursa “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2014 Latvijā” laureāti. Žūrijas atzinību par ilgtspējības kritēriju ievērošanu publiskās ārtelpas objektā saņēma arī Jāņa Čakstes bulvāris Jelgavā.
Caurtekas rekonstrukcija Lietuvas šosejā (17.09.2014.) Komentēt
Sakarā ar 2.caurtekas, kas atrodas pie Romas kroga, rekonstrukciju no 18.septembra līdz 28.novembrim objektā "Lietuvas šosejas posma, no Viskaļu ielas līdz pilsētas administratīvajai robežai, Jelgavā asfalta seguma atjaunošana" uz autoceļa A8 Rīga - Jelgava - Lietuvas robeža (Meitene) km 48.280 tiks organizēta divvirzienu reversā kustība pa blakus izbūvēto pagaidu apbraucamo ceļu ar luksoforiem.
Gājējiem slēgts Stacijas ielas posms pie dzelzceļa (16.09.2014.) Komentēt
JPPI „Pilsētsaimniecība” informē, ka sakarā ar projekta „Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve, Jelgavā” realizāciju gājējiem no/uz dzelzceļa staciju ir slēgta Stacijas iela posmā no dzelzceļa stacijas līdz gājēju pārejai pie Pasta ielas rotācijas apļa. Slēgto posmu iespējams apiet pa Stacijas parka gājēju celiņu pie Lāčplēša pieminekļa.
Asfaltēšanas darbi Zemgales prospektā (16.09.2014.) Komentēt
JPPI „Pilsētsaimniecība” informē, ka no 22. līdz 28.septembrim būvobjektā „Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve, Jelgavā” CBF SIA „Binders” veiks asfaltēšanas darbus Zemgales prospektā, posmā no Palīdzības ielas līdz Stacijas ielai. Lūgums autovadītājiem ievērot izvietotos ceļu satiksmes organizācijas līdzekļus.
Ielu apgaismojuma izbūve Ganību ielas posmā (16.09.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka no 16. septembra Ganību ielā posmā no Atmodas ielas līdz 1.līnijai SIA „Kvēle” veic ielu apgaismojuma izbūves darbus. Satiksme netiek ierobežota.
Atjauno Lāčplēša pieminekli (09.09.2014.) Komentēt
Pie dzelzceļa stacijas šonedēļ uzsākti Lāčplēša pieminekļa atjaunošanas darbi. Pieminekli notīrīs ar ūdens strūklu, veiks šuvju atjaunošanu, kā arī sakārtos pieminekļa postamentu un nostiprinās pakāpienus.  Atjaunošanas darbi ilgs mēnesi un tos veic SIA „Akmens apstrādes centrs AKM”.
Ierobežota satiksme Loka maģistrālē (08.09.2014.) Komentēt
No 8.septembra līdz 12.septembrim sakarā ar elektrokabeļa bojājuma novēršanu Loka maģistrālē posmā no Rubeņu ceļa līdz Ziediņu ceļam ir daļēji ierobežota satiksme. Lūgums ievērot izvietotos satiksmes organizācijas līdzekļus.
Slēgs Vidus ielas un Lietuvas šosejas krustojumu (08.09.2014.) Komentēt
SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" informē, ka sakarā ar caurtekas izbūves darbiem no 9.septembra pulksten 20 līdz 10.septembra pulksten 6 satiksmei būs slēgts Vidus ielas pieslēgums Lietuvas šosejai. Slēgtā posma apbraukšanai autovadītāji aicināti izmantot Platones un Lāču ielas.
Līdz 25.septembrim Romas ielā veiks gāzes vada izbūves darbus (08.09.2014.) Komentēt
No 8.septembra līdz 25.septembrim Romas ielas posmā no Straumes ielas līdz Vēsmas ielai tiks veikti gāzesvada izbūves darbi, līdz ar to šajā posmā ierobežota satiksmes kustība. Darbi tiek veikti būvprojekta „Vidējā spiediena (P≤4 bar) sadales gāzesvadi un pievadi Romas, Vēsmas, Spāru, Laimas un Straumes ielās, Jelgavā" ietvaros.Gāzes vada izbūves darbus veic pa posmiem, nodrošinot iedzīvotāju piekļūšanu īpašumiem.
 


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs