Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Modrīte, Mudrīte, Renāte
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Piektdiena, 24. oktobris
14:16
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Pilsētā turpinās ielu rekonstrukcija (23.10.2014.) Komentēt
SIA “Gāze-komunālserviss” informē, ka 23. un 24.oktobrī tiks ierobežota satiksme Pulkveža Brieža ielā pie krustojuma ar Dobeles ielu gāzesvada remontdarbu dēļ. Tāpat pilsētā turpinās ielu rekonstrukcijas un būvniecības darbi. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” aicina autovadītājus būt uzmanīgiem, sekot līdzi un ievērot uzstādītos satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus.
Jaunajai pilsētas skolēna apliecībai un iedzīvotāja kartei būs plašākas iespējas (23.10.2014.) Komentēt
Jelgavā papildus jau esošajām kartēm plānots ieviest jaunu Jelgavas pilsētas skolēna apliecību un Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti. Jaunā karte sniegs paplašinātas iespējas – tā būs apvienots identifikācijas dokuments un maksāšanas līdzeklis, ar kuru varēs norēķināties ne tikai pilsētas maršrutu autobusos un skolas ēdnīcā, bet arī vietās, kur cilvēks pirks preces vai saņems pakalpojumus.
Siltumtrases rekonstrukcijas darbu laikā būs slēgta satiksme (21.10.2014.) Komentēt
No 22. līdz 25. oktobrim siltumtrases rekonstrukcijas darbu laikā būs slēgta Dobeles šoseja pirms Saldus ielas. Apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Vecpilsētas ielu, Krišjāņa Barona ielu un Lielo ielu.
Kanalizācijas tīkla avārijas remontdarbi Ūdensvada ielā (20.10.2014.) Komentēt
SIA "Jelgavas ūdens" informē, ka sakarā ar kanalizācijas tīkla avārijas darbu veikšanu laika periodā no 21. līdz 23.oktobrim būs ierobežota satiksme Ūdensvada ielas posmā no Mātera ielas līdz Ūdensvada ielai 2.
Ūdensvada, kanalizācijas un gāzes vadu rakšanas darbi (17.10.2014.) Komentēt
SIA „Juneka Montāža” informē, ka no 20. līdz 31.oktobrim būvobjektā Lāču ielā 64A tiks veikti ūdensvada, kanalizācijas un gāzes vadu rakšanas un montāžas darbi. Rakšanas darbu posms apbraucams pa Varavīksnes ielu, ātruma ierobežojums ir 20 km/h. Kravas un smagā transporta kustība Varavīksnes ielā aizliegta.
Piektdien slēgta Jāņa iela (17.10.2014.) Komentēt
Piektdien, 17. oktobrī, ceļu būvniecības darbu dēļ satiksmei slēgta Jāņa iela posmā no Pasta ielas līdz Zemgales prospektam. Slēgtā posma apbraukšana organizēta pa Pasta ielu – Sudrabu Edžus ielu - Akadēmijas ielu - Zemgales prospektu līdz iebrauktuvei uz Zemgales Veselības centru.
Siltumenerģijas tarifs oktobrī nedaudz palielinās (14.10.2014.) Komentēt
Oktobrī nedaudz palielinās siltumenerģijas tarifs Jelgavā, taču tas ir par 7,3 procentiem zemāks nekā pagājušā gada oktobrī. Tarifa kāpums saistīts ar dabasgāzes tirdzniecības cenas neprognozētu palielināšos.
Vairumā ielu ūdens ir aizskalots (14.10.2014.) Komentēt
14.oktobra rītā Jelgavas pašvaldības vadība apseko pilsētu, lai izvērtētu applūdušo ielu stāvokli. Lielākajā daļā ielu ūdens pa gūlijām aizskalots, pārplūdusi vēl ir Mākslas skolas apkaime un Pulkveža Brieža iela no Kazarmes ielas līdz bērnudārzam.
Jelgavā nolijušas divas trešdaļas no mēneša nokrišņu normas (14.10.2014.) Komentēt
Oktobra mēneša nokrišņu daudzums pilsētā ir 60 mm, bet šodien Jelgavā līdz pulksten 8 nokrišņu daudzums jau ir 45 mm. Lietus ūdens kanalizācijas sistēmas 14. oktobra rītā ir pārslogotas, ūdens aizvadīšana notiek palēninātā režīmā.
Transporta kustība pie būvobjektiem (13.10.2014.) Komentēt
Pilsētā turpinās ielu rekonstrukcijas un būvniecības darbi. Būvdarbu zonās ir posmi, kuros maksimālais atļautais ātrums noteikts līdz 30km/h un divvirzienu kustības zonās iespējami lokāli brauktuves sašaurinājumi, kas nepieciešami būvdarbu veikšanai. Autovadītāji aicināti sekot līdzi un ievērot uzstādītos satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus.
Ierobežos transporta kustību (10.10.2014.) Komentēt
No 13. līdz 22.oktobrim daļēji tiks ierobežota transporta kustība Akadēmijas ielas un Ūdens ielas krustojumā, kur tiks veikti saimnieciskās un lietus kanalizācijas kolektora pārbūves darbi.
Pašvaldība izmantos pirmpirkuma tiesības (10.10.2014.) Komentēt
9.oktobrī Jelgavas pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par pirmpirkuma tiesību izmantošanu nekustamajam īpašumam Svētes ielā 8. Ēka ar tam piegulošo zemes platību atrodas Jelgavas autoostas teritorijā. Īpašums atrodas pilsētas centra zonā un robežojas ar Jelgavas pilsētas pašvaldībai piederošiem zemes īpašumiem.
Iegādāsies aprīkojumu skolas internātam (09.10.2014.) Komentēt
Jelgavas 1.internātpamatskolā notiek skolas morāli un fiziski nolietotās internāta ēkas rekonstrukcija, uzlabojot tās energoefektivitāti un vidi. Lai iekārtotu jaunās telpas, ir veikts iepirkums par inventāra un mēbeļu izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu.  Atbilstoši iepirkuma rezultātiem, Jelgavas pilsētas domes ārkārtas sēdē nolēma ņemt inventāra un aprīkojuma iegādei ilgtermiņa aizņēmumu investīcijām uz 20 gadiem 119 421,21eiro apmērā.
Uz tiesvedības laiku no amata atstādināts slimnīcas vadītājs (Papildināts) (09.10.2014.) Komentēt
Saistībā ar krimināllietā noteikto drošības līdzekli ar 10. oktobri no ieņemamā amata uz laiku līdz tiesvedības beigām atstādināts SIA „Jelgavas pilsētas slimnīca” valdes loceklis Andris Ķipurs.
Māju vecākie apmeklēs biomasas koģenerācijas staciju (09.10.2014.) Komentēt
9. oktobrī „Fortum” ir uzaicinājis desmit aktīvākos māju vecākos, kuru ēkas pirmās pieņēma lēmumus par centralizētas siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārjaunošanu, apmeklēt biomasas koģenerācijas staciju, lai klātienē iepazīstinātu ar siltumenerģijas ražošanas procesu, kā arī lai pateiktos par aktīvo darbu. 
Izbūvēs kanalizācijas spiedvadu (09.10.2014.) Komentēt
SIA "Ostas celtnieks” informē, ka 9.oktobrī no pulksten 9 līdz pulksten 16 kanalizācijas spiedvada izbūves darbu dēļ būs slēgta viena virziena braukšanas josla Rūpniecības ielas un Veidenbauma ielas krustojumā.
Aicina pieteikt kandidātus pilsētas apbalvojumiem (08.10.2014.) Komentēt
Līdz 24.oktobrim Jelgavas pilsētas domes Apbalvojumu piešķiršanas komisija aicina pieteikt kandidātus apbalvošanai ar Jelgavas pilsētas augstākajiem apbalvojumiem “Goda zīme” un “Goda raksts”.
Pilssalas ielā sāk būvēt stāvlaukumu (08.10.2014.) Komentēt
Pirmie sagatavošanas darbi sākušies Pilssalas ielā, blakus Pasta salai, kur tiks izveidots plašs auto stāvlaukums 83 automašīnām. Paralēli notiek arī ietves izbūve.
Pie stacijas būs vēl viens aplis (07.10.2014.) Komentēt
Paralēli intensīviem būvdarbiem ielās un ielu posmos ap Stacijas parku un Lietuvas šosejā sākusies arī atsevišķu posmu asfaltēšana. Asfalts jau ieklāts Zemgales prospekta posmā no Palīdzības līdz Stacijas ielai, asfaltēšanas darbi turpinās jaunizbūvētajā Sporta ielas posmā, savukārt Lietuvas šosejā līdz nedēļas beigām būs pabeigti darbi apmēram kilometru garā posmā, iebraucot pilsētā no Elejas puses.
Satiksmes organizācija Pilssalas ielā (06.10.2014.) Komentēt
Gājēju ietves izbūves laikā Pilssalas ielā maksimālais atļautais ātrums noteikts līdz 30km/h. Transporta satiksme netiek slēgta, darbu zona būs brauktuves malā un piegulošajā teritorijā. Nepieciešamības gadījumā uz brauktuves tiks izveidotas darba vietas, kuru posma garums būs līdz 50 metriem un  divvirzienu satiksme šajos posmos tiks organizēta ar ceļa zīmēm.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs