Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Meta, Sniedze
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Trešdiena, 2. decembris
3:28
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Aptaujā aicina vērtēt pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti (01.12.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas iedzīvotāji aicināti piedalīties aptaujā, kas ļaus noskaidrot pašvaldības Klientu apkalpošanas centra darba vērtējumu. Aptaujas mērķis ir pilnveidot un uzlabot pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti iedzīvotājiem.
Jelgavas izglītības iestādes pedagogu streika laikā būs atvērtas (26.11.2015.) Komentēt
Piektdien, 27. novembrī, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome rīkos vienas dienas brīdinājuma streiku. Tajā piedalīsies arī vairākas Jelgavas pilsētas izglītības iestādes, vecākus aicinot šajā dienā bērnus uz skolu vai bērnudārzu nelaist. Taču Jelgavas Izglītības pārvalde uzsver: lai gan mācību process šajās izglītības iestādēs nenotiks, bērnu uzraudzība visās skolās un bērnudārzos tiks nodrošināta.
Ierobežota satiksme Vidus un Viskaļu ielā (26.11.2015.) Komentēt
Līdz decembra vidum autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Vidus ielas posmā, kur notiks ietves pārbūves darbi, un Viskaļu ielas posmā, kur veiks gāzes apgādes sistēmas izbūvi. 
Ceturtdien – trauksmes sirēnu pārbaude (25.11.2015.) Komentēt
26. novembrī pulksten 10 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) uz trim minūtēm visā Latvijā ieslēgs trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu un to centrālās vadības pults darbībā un skaņas signāla dzirdamību.
Jelgavu apmeklē Latvijas Valsts prezidents (24.11.2015.) Komentēt
24. novembrī Jelgavu oficiālā vizītē apmeklēja Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone. Prezidents iepazinās ar vairākiem Jelgavas ražošanas uzņēmumiem un NP Jelgavas Biznesa Parku, kā arī ar pilsētas izglītības iestādēm. Savukārt ar iedzīvotājiem prezidents tikās Zemgales reģionālajā Kompetenču attīstības centrā. Prezidenta kundze Jelgavā apmeklēja izglītības iestādes un Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeju.
Sāk dekorēt lielo pilsētas egli (23.11.2015.) Komentēt
23. novembrī Hercoga Jēkaba laukumā sāk rotāt lielo pilsētas egli, kuras būvniecībā izmantotas 45 mazās eglītes. Egle iegūs tādu pašu gaismas rotu kā pērn – to dekorēs ar gaismas bumbām, kuras papildinās sīku spuldzīšu virtenes. Jelgavnieki lielo egli kopīgi iedegt aicināti Pirmajā adventē 29. novembrī pulksten 17.
Jelgavā dezinficēs ūdeni (19.11.2015.) Komentēt
No 23. līdz 25.novembrim SIA “Jelgavas ūdens” veiks Jelgavas pilsētas ūdensvada sistēmas profilaktisko dezinfekciju. Ūdenim iespējama neliela hlora smaka un piegarša, bet to var lietot uzturā un sadzīvē, jo hlora koncentrācija nepārsniegs pieļaujamās normas.
Cienījamie jelgavnieki! (18.11.2015.) Komentēt
Dzimtenes mīlestība ir cilvēka dvēseles stāvoklis, piederības un atbildības izjūta pret savu valsti. To nespēj iespaidot ne ekonomika, ne politiskās norises vai dzīvošana svešā zemē.  Ikviens no mums ar šo sajūtu stiprina Latviju un sekmē tās attīstību!  Sveicu visus patriotu nedēļā un Latvijas valsts svētkos!
 
Jelgavas pilsētas domes vārdā – priekšsēdētājs A. Rāviņš
Lemj par pilsētas augstāko apbalvojumu piešķiršanu (12.11.2015.) Komentēt (1)
Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienas priekšvakarā godinās cilvēkus, kas ar savu darbu, idejām un cerībām veicinājuši Jelgavas izaugsmi, tāpēc ceturtdien Jelgavas pilsētas domes sēdē pieņemts lēmums par Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu „Goda zīme” un „Goda raksts” piešķiršanu.
Novembrī siltumenerģijas tarifs Jelgavā saglabājas zems (11.11.2015.) Komentēt
Novembrī SIA “Fortum Jelgava” siltumenerģijas tarifs Jelgavas pilsētā saglabājas iepriekšējā mēneša līmenī un ir 53,73 EUR/MWh bez PVN. Tas ir par 13,4 % zemāks nekā 2014. gada novembrī.
Demontē luksofora papildsekciju (09.11.2015.) Komentēt
Saskaņā ar Satiksmes kustības drošības komisijas 2015. gada 13. oktobra lēmumu pirmdien, 9. Novembrī, Lielās ielas – Dobeles šosejas – Māras ielas krustojumā demontēta luksofora papildsekcija transportam, kas brauc pa Lielo ielu virzienā no centra.
Pilsētā uzstādīti jauni dekori (06.11.2015.) Komentēt
Gatavojoties Latvijas valsts svētkiem, Hercoga Jēkaba laukumā uzstādīts optiskais dekors, kura idejas autore ir Madara Sildega. Dekors veidots kā vides mākslas objekts, ar nelielu optisku vizualizāciju, kurā attēlots sarkanbaltsarkano krāsu košums un latviešu rakstu zīmes.
Sporta zāles pamatos iemūrē vēstījuma kapsulu (06.11.2015.) Komentēt
5.novembrī jaunbūvējamās Jelgavas 2.internātpamatskolas zema enerģijas patēriņa ēkas – sporta zāles pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Kapsulu ēkas pamatos ievietoja Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis un SIA “Latvijas Energoceltnieks” valdes loceklis Didzis Vītols.
Pulkveža Brieža ielā mainīta satiksmes organizācija (05.11.2015.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka no 4.novembra līdz 17.novembrim SIA „Kulk” veic ietves pārbūves darbus Pulkveža Brieža ielas posmā gar ēkām Nr.29 un 31. Darbu zonā tiks slēgta viena braukšanas josla. Apbraucamais ceļš organizēts pa Kazarmes, Ganību un Dobeles ielām.
Jelgavas 2.internātpamatskolas sporta zāles pamatos iemūrēs vēstījuma kapsulu (04.11.2015.) Komentēt
5.novembrī, pulksten 15, jaunbūvējamās Jelgavas 2.internātpamatskolas zema enerģijas patēriņa ēkas – sporta zāles pamatos iemūrēs kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Kapsulu ēkas pamatos ievietos Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un SIA “Latvijas Energoceltnieks” valdes loceklis Didzis Vītols.
Zirgu ielā pabeigti būvdarbi (03.11.2015.) Komentēt
Ir pabeigti būvdarbi objektā „Zirgu ielas ietves izbūve no Tērvetes ielas līdz Zirgu ielai 12, Jelgavā”. Minētajā posmā ir izbūvēta jauna gājēju ietve bruģakmens segumā. Zirgu un Jēkaba ielas krustojumā izbūvēts pacelts krustojums ar neregulētu gājēju pāreju.
Aviācijas ielas posmā veic pazemes komunikāciju izbūves darbus (03.11.2015.) Komentēt
No 3. novembra uz divām nedēļām būs slēgta viena braukšanas josla apmēram 50 metru garā posmā Aviācijas ielā. SIA “Kulk” līdz 17. novembrim tur plāno veikt pazemes komunikāciju izbūves darbus.
NĪN ceturtais maksājums veicams līdz 16.novembrim (29.10.2015.) Komentēt
Pašvaldība atgādina, ka šogad kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) ceturkšņa nomaksas datums ir 16. novembris, un iedzīvotājus aicina nekavēties ar nodokļa maksājumiem, kā arī nomaksāt NĪN parādus.
Tērvetes ielā izbūvēta neregulēta gājēju pāreja (27.10.2015.) Komentēt
Objekta “Zirgu ielas ietves izbūve no Tērvetes ielas līdz Zirgu ielai 12, Jelgavā” realizācijas ietvaros Tērvetes ielā virzienā no Dārza ielas pirms krustojuma ar Zirgu ielu ir izbūvēta neregulēta gājēju pāreja. Autovadītājiem un gājējiem lūgums ievērot uzstādītos ceļa satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus.
Valsts kontrole aicina piedalīties aptaujā par invalīdu asistenta pakalpojumu (26.10.2015.) Komentēt
Lai iegūtu pēc iespējas plašāku un detalizētāku informāciju par personu apmierinātību ar asistenta pakalpojumu, Valsts kontrole ir sagatavojusi anketu un aicina personas ar invaliditāti un viņu asistentus paust viedokli, tai skaitā par pabalstu asistenta izmantošanai līdz 10 stundām nedēļā. Aptauja tiek veikta līdz 2.novembrim.


 
www.jelgava.lv © 2002-2015, Izstrādājis SIA DatorCentrs