Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Agneta, Agnis, Ansis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 26. janvāris
22:23
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Veiks siltumtīklu ūdens iekrāsošanu (26.01.2015.) Komentēt
Trešdien, 28. janvārī, „Fortum” Jelgavā veiks siltumtīklos esošā siltumnesēja jeb tehniskā ūdens iekrāsošanu ar krāsvielu fluoresceīnu, kas piedos tehniskajam ūdenim zaļganu fluorescentu nokrāsu. Krāsviela nav kaitīga iedzīvotāju veselībai, turklāt siltumnesējs cirkulē tikai siltumtīklos un apkures sistēmā. Aukstā ūdens sistēmā krāsviela iekļūt nevar.
Jaunās liepas un pīlādži jau zied! (23.01.2015.) Komentēt
Pilsēta nav iedomājama bez kokiem un dekoratīvajiem stādījumiem. Kopā ar JPPI „Pilsētsaimniecība” speciālistiem sekojam to stāvoklim un neviens koks netiek nocirsts bez rūpīgas izvērtēšanas. Pilsētā koki tiek zāģēti tikai divos gadījumos – tad, kad tie ir kļuvuši bīstami cilvēkiem un videi, kā arī realizējot jaunus projektus pilsētvides uzlabošanai. To vietā tiek stādīti jauni kociņi.
Jelgavā notiks starptautiska konference LR prezidentūras ES Padomē ietvaros (22.01.2015.) Komentēt
Jelgavā 11. februārī ieradīsies Eiropas Savienības (ES) institūciju pārstāvji, komisāri, atašeji, Eiropas valstu uzņēmumu pārstāvji, ministriju pārstāvji un citi, lai apmeklētu četrus Jelgavas ražošanas uzņēmumus: SIA „Fortum Jelgava”, SIA „Latvijas piens”, AS „Baltijas gumijas fabrika” un AS „PET Baltija” un apspriestu ES un pašvaldības atbalstu uzņēmumu attīstībā, kā arī piedalītos starptautiskā konferencē.
Demontē pilsētas galvenās egles rotājumus (19.01.2015.) Komentēt
Šodien un rīt, 19. un 20.janvārī, SIA "Mītavas Elektra" veiks pilsētas lielās egles rotājumu demontāžu Hercoga Jēkaba laukumā, informē pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība”.
Tuvākajos gados varēsim vairāk pievērsties pilsētas mikrorajoniem (19.01.2015.) Komentēt
15.janvāra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Juriju Strodu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par aktuālajiem projektiem Jelgavā un pilsētvides attīstību.
Šonedēļ pilsētā remontēs bedrītes (14.01.2015.) Komentēt (1)
Līdz nedēļas beigām plānots veikt asfalta bedrīšu remontu ar auksto asfaltu vairākās pilsētas ielās, informē pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība”.
Jelgavu apmeklē Ogres novada pašvaldības pārstāvji (13.01.2015.) Komentēt
13.janvārī Jelgavu vizītē apmeklēja Ogres novada domes un pašvaldības vadība un vairāku jomu speciālisti. Vizītes sākumā Ogres novada priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis un pašvaldības iestāžu darbinieki tikās ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniekiem A.Rubli un J.Strodu un pašvaldības izpilddirektori I.Škutāni.
Maznodrošinātā statusa iegūšanai var pretendēt 3300 ģimenes (12.01.2015.) Komentēt
Decembra pēdējā Jelgavas domes sēdē apstiprināti pašvaldības saistošie noteikumi „Trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes (personas) statusa noteikšana Jelgavas pilsētas pašvaldībā”, kas paredz jaunus kritērijus maznodrošinātā statusa saņemšanai. Personas šī statusa saņemšanai Sociālo lietu pārvaldē varēs vērsties pēc noteikumu stāšanās spēkā.
Pabeigti renovācijas darbi bērnudārzā Ganību ielā 66 (10.01.2015.) Komentēt
Jelgavā divās kārtās ir realizēts projekts „Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmskolas izglītības iestādes izveide Ganību ielā 66”. Pēc veiktajiem darbiem pilsētā ir izveidota jauna pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Kāpēcīši” ar 12 bērnudārza grupām, labiekārtotu apkārtni un diviem baseiniem. 
Pārtrauks karstā ūdens piegādi (07.01.2015.) Komentēt
SIA „Fortum Jelgava” informē, ka janvārī vairākām ēkām tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde saistībā ar nepieciešamajiem remontdarbiem karstā ūdens sagatavošanas sistēmā.
Autobusu pietura paliks pie stacijas (06.01.2015.) Komentēt
Sākot satiksmes termināļa ielu rekonstrukciju, tika izveidota pagaidu autobusu pietura pie dzelzceļa stacijas ēkas. Tagad nolemts, ka pietura šajā vietā paliks arī pēc rekonstrukcijas darbu pabeigšanas.
Rūpniecības un Pulkveža Oskara Kalpaka ielas krustojumā izbūvē spiedvadu (05.01.2015.) Komentēt
SIA „KULK” informē, ka sakarā ar spiedvada izbūvi Rūpniecības ielas un Pulkveža Oskara Kalpaka ielas krustojumā būs satiksmes ierobežojumi laika posmā no 5.janvāra līdz 30.janvārim.
Tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde (04.01.2015.) Komentēt
SIA „Fortum Jelgava” informē, ka 5.janvārī no pulksten 8 līdz 17 tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde Sudrabu Edžus ielā 1 saistībā ar nepieciešamajiem remontdarbiem karstā ūdens sagatavošanas sistēmā.
Pabeigts Pasta salas stāvlaukums (30.12.2014.) Komentēt
Lai, sagaidot Jauno gadu un dodoties uz kopīgo svinēšanu Pasta salā, jelgavniekiem būtu, kur atstāt savas automašīnas, ir pabeigti darbi pie Pasta salas stāvlaukuma izbūves. Laukumā paredzēta vieta 83 automašīnām.
Lai pilsētas 750 gadu jubileja ir svētki katram jelgavniekam! (25.12.2014.) Komentēt
18.decembra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par Jelgavas jubilejas gadu, aktuālajiem projektiem pilsētā un ekonomisko attīstību.
Atcelti saistošie noteikumi Nr.08-20 „Teritorijas 2.līnijā 2 detālplānojums. Saistošā daļa” (23.12.2014.) Komentēt
18.decembrī Jelgavas pilsētas domes kārtējā sēdē apstiprināti saistošie noteikumi Nr.14-26 „Jelgavas domes 2008.gada 28.augusta saistošo noteikumu Nr.08-20 „Teritorijas 2.līnijā 2 detālplānojums. Saistošā daļa” atcelšana”.
Decembrī solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod viens pretendents (17.12.2014.) Komentēt
17.decembrī Jelgavas pilsētas domes Sēžu zālē svinīgu zvērestu par uzticību Latvijas Republikai deva viena persona, kas pretendē uz Latvijas pilsonību. Solījums tiek dots pēc tam, kad pretendents jau ir nokārtojis visus nepieciešamos eksāmenus pilsonības saņemšanai.
Satiksmes organizācijas izmaiņas Pilssalas ielas posmā (15.12.2014.) Komentēt
Sakarā ar ātrumvaļņu (sliekšņu) izbūvi Pilssalas ielā no 17.decembra līdz 22.decembrim satiksmei tiks slēgts Pilssalas ielas posms no nobrauktuves uz Pasta salu līdz tiltam. Tiks nodrošināta piekļūšana stāvlaukumam Pilssalas ielā. Lai no Jelgavas pils nokļūtu Rīgas virzienā, jāveic apbraukšana pa Lielo ielu centra virzienā, tālāk pa labi uz Jāņa Čakstes bulvāri, kur iespējams apgriezties un tad Lielajā ielā pa kreisi.
Ierobežota transporta kustība Stacijas un Mātera ielu krustojumā (15.12.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka 17.decembrī, no pulksten 9 līdz 17 notiks gāzesvada rakšanas darbi Stacijas un Mātera ielu krustojumā. Rakšanas darbu laikā tiks ierobežota transporta kustība. Lūgums ievērot uzstādītos satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus.
Latvijā pieaudzis bezdarba līmenis (11.12.2014.) Komentēt
Novembra beigās reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā palielinājies par 0,1 procentpunktu, sasniedzot 8,3 procentus no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati.


 
www.jelgava.lv © 2002-2015, Izstrādājis SIA DatorCentrs