Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Ance, Anna, Annija
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 26. jūlijs
13:12
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Mainīta satiksmes organizācija Ganību un Satiksmes ielu krustojumā (22.07.2016.) Komentēt
Sakarā ar komunikāciju remontdarbiem slēgtajam Satiksmes un Ganību ielu krustojumam no 22. jūlija ir izmainīts apbraucamā ceļa maršruts. Apbraucamais ceļš slēgtajam posmam organizēts virzienā no Dobeles šosejas pa Saldus ielu, Pionieru ielu, Ganību ielu, Kazarmes ielu un tālāk pa Traktoristu ielu līdz Satiksmes ielai un virzienā no Satiksmes ielas pa Traktoristu ielu, Kazarmes ielu, pa kreisi uz Ganību ielu un tālāk pa Dobeles šoseju līdz Satiksmes ielai.
Jelgavu apmeklē veselības ministre (22.07.2016.) Komentēt
22.jūlijā, Jelgavu darba vizītē apmeklē veselības ministre Anda Čakša. Ministre apmeklēs pilsētas ārstniecības iestādes un tiksies ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu un medicīnas iestāžu vadītājiem.
Detālplānojuma izstrāde īpašumiem Lielajā ielā 41A un Dobeles šosejā 9 (21.07.2016.) Komentēt
11.jūlijā Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācija ir pieņēmusi lēmumu Nr.2-35.1.2/2103 “Detālplānojuma izstrādes uzsākšana nekustamajiem īpašumiem Lielajā ielā 41A un Dobeles šosejā 9, Jelgavā” un atcēlusi 8.aprīļa Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas lēmumu Nr.2-351.2/764 “Detālplānojuma izstrādes uzsākšana nekustamajiem īpašumiem Lielajā ielā 41A un Dobeles šosejā 9, Jelgavā” un darba uzdevumu.
No septembra izglītības sistēmā naudas būs vairāk (14.07.2016.) Komentēt
“Paaugstinot pedagogu minimālā atalgojuma slieksni no 420 līdz 680 eiro, no 1. septembra valstī tiks uzsākts nozīmīgs pārmaiņu process izglītības sistēmā. Atalgojuma palielinājums būs kā stimuls, lai celtu kopējo izglītības kvalitāti. Darbs pie aprēķiniem turpinās gan ministrijas, gan pašvaldību līmenī, tomēr kopumā izglītības sistēmā naudas būs vairāk, un tā ir laba ziņa,” uzsver Jelgavas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.
Pašvaldības bērnudārzos uzņem vairāk nekā 400 bērnu (12.07.2016.) Komentēt
Pašlaik Jelgavā turpinās vietu piešķiršanas process pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs – jaunajā mācību gadā pašvaldības bērnudārzos no jauna plānots uzņemt 433 bērnus vispārējā pirmsskolas izglītības pro­grammā un 16 bērnus speciālajās pirmsskolas izglītības programmās. Tāpat Jelgavas Izglītības pārvaldē reģistrēti jau 40 iesniegumi pašvaldības atbalsta saņemšanai gadījumos, kad bērns saņem tā saukto aukles pakalpojumu.
Bezdarba līmenis Jelgavā turpina sarukt (12.07.2016.) Komentēt
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati par reģistrēto bezdarba līmeni valstī liecina, ka Jelgavā jūnijā bezdarba līmenis ir sarucis, salīdzinot ar maija rādītājiem. Saskaņā ar NVA datiem mūsu pilsētā bezdarba līmenis sarūk jau kopš februāra.
Konservēs torņa ķieģeļus (06.07.2016.) Komentēt
Kopš torņa rekonstrukcijas ir pagājuši pieci gadi. Lai likvidētu jau esošās laika zoba pēdas un mazinātu turpmāko laikapstākļu ietekmi, šonedēļ tiks uzsākta Svētās Trīsvienības baznīcas torņa ķieģeļu atsegumu konservācija.
Auto stāvvietas Starptautiskā tautas deju festivāla laikā (05.07.2016.) Komentēt
7.jūlijā Pasta salā notiks VIII Starptautiskais Tautas deju festivāls „Sudmaliņas”. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” aicina ievērot izvietotās norādes un automašīnu novietot izveidotajās stāvvietās.
Asteru ielā novērš kanalizācijas avāriju (04.07.2016.) Komentēt
Asteru ielā SIA “Jelgavas ūdens” veic saimnieciskās kanalizācijas avārijas remonta darbus, kuru laikā slēgta satiksme Asteru ielas posmā no Aspazijas ielas līdz Asteru ielas Nr.14a iebrauktuvei.
Rakšanas darbi Driksas ielas gājēju posmā (04.07.2016.) Komentēt
Līdz 22. jūlijam Driksas ielas posmā no Pasta līdz Katoļu ielai būs ierobežota satiksme – tur notiks rakšanas darbi.


 
www.jelgava.lv © 2002-2016, Izstrādājis SIA DatorCentrs