Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Angelika, Ruta, Rūta, Sigita
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 31. jūlijs
20:32
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Lietuvas šosejai līdz pilsētas robežai atjaunos segumu (30.07.2014.) Komentēt
Nākamajā nedēļā plānots uzsākt remontdarbus Lietuvas šosejā no Viskaļu ielas līdz pilsētas administratīvajai robežai. Šosejas asfaltbetona segumu atjaunos 2400 metru garumā. Darbus veiks SIA „Ceļu būvniecības sabiedrība „IGATE”, un tie jāpaveic līdz gada beigām.
Nākamnedēļ slēgs satiksmi Pasta ielas un Zemgales prospekta posmos (28.07.2014.) Komentēt
Turpinot ielu rekonstrukcijas darbus dzelzceļa stacijas apkārtnē, no 4.augusta plānots slēgt satiksmi Pasta ielas posmā no Pasta ielas apļa līdz Jāņa ielai un Zemgales prospektu no iebrauktuves uz Muitas stāvlaukumu līdz Zemgales Veselības centra izbrauktuvei. Gājēju kustība no stacijas virzienā uz centru tiks nodrošināta pa Zemgales prospekta labo pusi, gājēju zona tiks norobežota no brauktuves. Uz Pasta ielu gājēji varēs nokļūt caur Stacijas parku pa izbūvēto gājēju celiņu vai gar Pasta ielas malu - pa trotuāru, kas atrodas parka pusē.
Noslēgusies Loka maģistrāles 23 balkonu rekonstrukcija (28.07.2014.) Komentēt
Deviņstāvu mājā Loka maģistrālē 23 veiksmīgi noslēgušies balkonu rekonstrukcijas darbi, un SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) uzteic dzīvokļu īpašniekus par izrādīto iniciatīvu sakārtot kritiskā stāvoklī esošos balkonus un atsaucību darbu procesā. Tāpat JNĪP šādiem darbiem aicina aktivizēties citu daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus, kuru balkoni atzīti par ekspluatācijai bīstamiem – nolietojušās konstrukcijas rada nopietnus draudus cilvēku dzīvībai.
Apkures sistēmas hidrauliskās pārbaudes veikšanas grafiks augustā (28.07.2014.) Komentēt
Lai pārliecinātos par daudzdzīvokļu māju apkures sistēmas gatavību jaunajai apkures sezonai, SIA „Jelgavas nekustamā īpašumu pārvalde” (JNĪP) turpina apkures sistēmas hidrauliskās pārbaudes. Cauruļvadu pārbaudes laikā sistēmā tiks paaugstināts spiediens, un iedzīvotāji lūgti nodrošināt piekļuvi apkures sistēmai dzīvokļos avārijas gadījumā.
Turpina skalot pilsētas ūdensvadu (28.07.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka no 28.jūlija līdz 1.augustam notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana vairākās pilsētas ielās.
Vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikumu pieņemšana (28.07.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsētas vēlēšanu komisija ziņo, ka no 4. līdz 11.augustam notiks vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikumu pieņemšana 2014.gada 4.oktobra 12. Saeimas vēlēšanām.
Vairākām mājām pārtrauks karstā ūdens piegādi (27.07.2014.) Komentēt
No 27.jūlija pulksten 24 līdz 30.jūlija pulksten 12 saistībā ar projekta "Siltumenerģijas pārvades un sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Jelgavā" īstenošanu tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde vairākām dzīvojamajām mājām Jelgavā.
Turpinās Likteņdārza izveidi Latvijai 100.dzimšanas dienā (26.07.2014.) Komentēt
Lai turpinātu Likteņdārza kā dāvanas Latvijai 100. dzimšanas dienā izveidi, 9. augustā notiks jau sestā Latvijas Televīzijas un „Kokneses fonda” organizētā ziedojumu akcija „Top Latvijas Likteņdārzs!”. Ar Latvijas pašvaldību atbalstu tiks turpināta arī Ozolu godasardzes izveide. Ozolus, iemūžinot politiski represēto piemiņu, stādīs Babītes, Jelgavas, Rīgas un Vecumnieku pašvaldību pārstāvji.
Uzklausīšanas sanāksme par SIA „Zemgales EKO” iesniegto projektu (25.07.2014.) Komentēt
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2014.gada 1.augustā pulksten 11 SIA „Zemgales EKO” telpās, „Brakšķu mājas”, Līvbērzes pagastā, Jelgavas novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Zemgales EKO” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu poligonā „Brakšķi”.
Modernizēs Jelgavas un Cukurfabrikas dzelzceļa stacijas (24.07.2014.) Komentēt
24.jūlijā svinīgā pasākumā parakstīts līgums par 16 pasažieru staciju modernizāciju Jūrmalas un Jelgavas virzienā, un tas nozīmē, ka „Latvijas dzelzceļš” sakārtos arī Jelgavas un Cukurfabrikas stacijas. Projekts paredz, ka Jelgavas dzelzceļa līnijā tiks modernizēta arī Olaines stacija.
Ledus sporta skolai – jauns direktors (24.07.2014.) Komentēt
24. jūlijā Jelgavas domes sēdē par jauno Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) direktoru apstiprināts Aivars Zeltiņš, kuram pirmā darba diena jaunajā amatā būs rīt, 25. jūlijā.
Pabeigti būvdarbi Pasta salas dienvidu galā (23.07.2014.) Komentēt
Ar laukakmeņu krāvumiem un stiepļu pinumiem nostiprināti krasti, kas novērš to izskalošanu, vides izpratni veicinošs bērnu rotaļu laukums – tā ir daļa no paveiktajiem darbiem Jelgavā, Pasta salas dienvidu galā.  Realizējot ERAF līdzfinansēto projektu „Vides izpratnes veicināšana Jelgavas un Šauļu pilsētās”, darbus veica SIA „Ceļu būvniecības sabiedrība „Igate””. Būvniecības darbi turpinās salas ziemeļu galā un iedzīvotājiem būvdarbu zonā atrasties ir aizliegts.
Ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanai JNĪP piedāvā četras iespējas (22.07.2014.) Komentēt
Lai klientiem atvieglotu nama pārvaldnieka informēšanu par ūdens skaitītāja rādījumiem, SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) piedāvā četras iespējas, un dzīvokļu īpašnieki var izvēlēties sev ērtāko veidu skaitītāju rādījumu iesniegšanai. Tikai precīzu datu paziņošana ļauj veikt taisnīgāku ūdens patēriņa sadali un izvairīties no situācijām, kad dati, ko uzrāda mājas skaitītājs, atšķiras no iedzīvotāju iesniegtajiem.
Turpinās pieteikšanās Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartei (22.07.2014.) Komentēt
No pirmdienas, 21. jūlija, SEB bankas Jelgavas filiālē, Akadēmijas ielā 3, sākusies pieteikumu pieņemšana Jelgavas pilsētas iedzīvotāja elektroniskās kartes noformēšanai. E-kartei var pieteikties jebkurš iedzīvotājs neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.  No 1. augusta, ar e-karti norēķinoties pilsētas sabiedriskajā transportā, pasažieri autobusa biļeti varēs iegādāties par 85 centiem. Pērkot autobusa biļeti par skaidru naudu, tās cena būs 1 eiro. Tādējādi par braucienu pilsētas autobusā mazāk maksās tie, kuri norēķināsies bez skaidras naudas.
Atjaunos piecas ietves (22.07.2014.) Komentēt
Šonedēļ sākti darbi Oskara Kalpaka ielā, kur pie 4. sākumskolas tiks izbūvēts 13 metru garš ietves posms. Tajā ieklās otrreiz izmantojamo bruģi. Kopumā šovasar atjaunos ietves piecās ielās, garākais no posmiem – Filozofu ielā.
Turpinās ūdensvada profilaktiskā skalošana (21.07.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka no 21. līdz 25. jūlijam notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana vairākās pilsētas ielās.
“Fortum” veiks būvdarbus (18.07.2014.) Komentēt
No pirmdienas, 21. jūlija, „Fortum” sāks veikt būvdarbus projekta „Siltumenerģijas pārvades un sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Jelgavā”, kas paredz līdz šim nerenovēto kanālos esošo siltumtrašu nomaiņu ar rūpnieciski izolētām caurulēm, kā arī dažu virszemes siltumtrašu posmu demontāžu un nomainīšanu ar rūpnieciski izolētām caurulēm 2790 metru kopgarumā.
Apkures sistēmas hidrauliskās pārbaudes veikšanas grafiks (18.07.2014.) Komentēt
Lai pārliecinātos par daudzdzīvokļu māju apkures sistēmas gatavību jaunajai apkures sezonai, SIA „Jelgavas nekustamā īpašumu pārvalde” (JNĪP) uzsāk apkures sistēmas hidrauliskās pārbaudes. Cauruļvadu pārbaudes laikā sistēmā tiks paaugstināts spiediens, un iedzīvotāji lūgti nodrošināt piekļuvi apkures sistēmai dzīvokļos avārijas gadījumā.
Paziņojums par tarifa projektu (16.07.2014.) Komentēt
SIA „Zemgales EKO” 15. jūlijā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza atkritumu apglabāšanas tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodiku.
Asfaltē Stacijas ielu (16.07.2014.) Komentēt
16. un 17.jūlijā Stacijas ielas posmā no Pulkveža Oskara Kalpaka ielas līdz Pasta ielai ieklās asfalta izlīdzinošo kārtu. Divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļa satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem pa vienu kustības joslu.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs