Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Magda, Magdalēna, Magone, Mērija
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Trešdiena, 23. jūlijs
16:48
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Pabeigti būvdarbi Pasta salas dienvidu galā (23.07.2014.) Komentēt
Ar laukakmeņu krāvumiem un stiepļu pinumiem nostiprināti krasti, kas novērš to izskalošanu, vides izpratni veicinošs bērnu rotaļu laukums – tā ir daļa no paveiktajiem darbiem Jelgavā, Pasta salas dienvidu galā.  Realizējot ERAF līdzfinansēto projektu „Vides izpratnes veicināšana Jelgavas un Šauļu pilsētās”, darbus veica SIA „Ceļu būvniecības sabiedrība „Igate””. Būvniecības darbi turpinās salas ziemeļu galā un iedzīvotājiem būvdarbu zonā atrasties ir aizliegts.
Ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanai JNĪP piedāvā četras iespējas (22.07.2014.) Komentēt
Lai klientiem atvieglotu nama pārvaldnieka informēšanu par ūdens skaitītāja rādījumiem, SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) piedāvā četras iespējas, un dzīvokļu īpašnieki var izvēlēties sev ērtāko veidu skaitītāju rādījumu iesniegšanai. Tikai precīzu datu paziņošana ļauj veikt taisnīgāku ūdens patēriņa sadali un izvairīties no situācijām, kad dati, ko uzrāda mājas skaitītājs, atšķiras no iedzīvotāju iesniegtajiem.
Turpinās pieteikšanās Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartei (22.07.2014.) Komentēt
No pirmdienas, 21. jūlija, SEB bankas Jelgavas filiālē, Akadēmijas ielā 3, sākusies pieteikumu pieņemšana Jelgavas pilsētas iedzīvotāja elektroniskās kartes noformēšanai. E-kartei var pieteikties jebkurš iedzīvotājs neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.  No 1. augusta, ar e-karti norēķinoties pilsētas sabiedriskajā transportā, pasažieri autobusa biļeti varēs iegādāties par 85 centiem. Pērkot autobusa biļeti par skaidru naudu, tās cena būs 1 eiro. Tādējādi par braucienu pilsētas autobusā mazāk maksās tie, kuri norēķināsies bez skaidras naudas.
Atjaunos piecas ietves (22.07.2014.) Komentēt
Šonedēļ sākti darbi Oskara Kalpaka ielā, kur pie 4. sākumskolas tiks izbūvēts 13 metru garš ietves posms. Tajā ieklās otrreiz izmantojamo bruģi. Kopumā šovasar atjaunos ietves piecās ielās, garākais no posmiem – Filozofu ielā.
Turpinās ūdensvada profilaktiskā skalošana (21.07.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka no 21. līdz 25. jūlijam notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana vairākās pilsētas ielās.
“Fortum” veiks būvdarbus (18.07.2014.) Komentēt
No pirmdienas, 21. jūlija, „Fortum” sāks veikt būvdarbus projekta „Siltumenerģijas pārvades un sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Jelgavā”, kas paredz līdz šim nerenovēto kanālos esošo siltumtrašu nomaiņu ar rūpnieciski izolētām caurulēm, kā arī dažu virszemes siltumtrašu posmu demontāžu un nomainīšanu ar rūpnieciski izolētām caurulēm 2790 metru kopgarumā.
Apkures sistēmas hidrauliskās pārbaudes veikšanas grafiks (18.07.2014.) Komentēt
Lai pārliecinātos par daudzdzīvokļu māju apkures sistēmas gatavību jaunajai apkures sezonai, SIA „Jelgavas nekustamā īpašumu pārvalde” (JNĪP) uzsāk apkures sistēmas hidrauliskās pārbaudes. Cauruļvadu pārbaudes laikā sistēmā tiks paaugstināts spiediens, un iedzīvotāji lūgti nodrošināt piekļuvi apkures sistēmai dzīvokļos avārijas gadījumā.
Paziņojums par tarifa projektu (16.07.2014.) Komentēt
SIA „Zemgales EKO” 15. jūlijā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza atkritumu apglabāšanas tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodiku.
Asfaltē Stacijas ielu (16.07.2014.) Komentēt
16. un 17.jūlijā Stacijas ielas posmā no Pulkveža Oskara Kalpaka ielas līdz Pasta ielai ieklās asfalta izlīdzinošo kārtu. Divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļa satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem pa vienu kustības joslu.
Balsojiet par jaunā bērnudārza nosaukumu! (16.07.2014.) Komentēt
Aicinājumam izteikt savus priekšlikumus par piemērotāko nosaukumu bērnudārzam Ganību ielā 66 atsaucās vairāk nekā piecdesmit cilvēku, iesniedzot 104 nosaukuma variantus. Šobrīd ikvienam ir iespēja nobalsot par vienu no desmit populārākajiem.
Asfaltēšanas darbi Zirgu ielā (14.07.2014.) Komentēt
14. un 15.jūlijā notiks vienlaidus asfaltbetona seguma virskārtas ieklāšana Zirgu ielā. Divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm pa vienu kustības joslu.
Šonedēļ turpinās ūdensvada profilaktiskā skalošana (14.07.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka no 14. līdz 18. jūlijam notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana Akmeņu ielā, Loka maģistrālē no Rīgas līdz Aviācijas ielai, Garozas ielā no Brīvības bulvāra līdz Aviācijas ielai, Peldu un Cukura ielās, kā arī J. Čakstes bulvārī un Uzvaras ielā.
Groza pašvaldības budžetu (10.07.2014.) Komentēt
10.jūlijā Jelgavas pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti apstiprināja lēmumu, kas paredz izdarīt grozījumus pilsētas budžetā. Pēc grozījumiem Jelgavas pilsētas pašvaldības 2014.gada pamatbudžeta ieņēmumi plānoti 70 916 716 eiro apmērā. Grozījumi tika veikti saskaņā ar saņemtajiem valsts budžeta transfertiem un aizņēmuma līdzekļiem pašvaldības projektu realizācijai.
Asfaltēšanas darbi Zirgu ielā (09.07.2014.) Komentēt
9. un 10.  jūlijā notiks asfaltēšanas darbi Zirgu ielā. Divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm pa vienu kustības joslu.
Jelgavu apmeklēs Latvijas goda konsuls Armēnijā (08.07.2014.) Komentēt
Trešdien, 9. jūlijā, Jelgavā ieradīsies Latvijas goda konsuls Armēnijā Armens Ghasaboghlyans, kurš tiksies ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu.
Satiksmes drošības uzlabošanas pasākumi Uzvaras ielā (07.07.2014.) Komentēt
Lai akcentētu autovadītāju uzmanību tam, ka brauktuves joslu maiņu drīkst veikt aiz krustojuma pie pārtrauktās horizontālā apzīmējuma līnijas, ir uzstādīts papildus aprīkojums uz horizontālā apzīmējuma saliņas Uzvaras ielā.
Turpināsies ūdensvada profilaktiskā skalošana (07.07.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka no 7. līdz 8. jūlijam naktī no pulksten 22 līdz 6 notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana Akmeņu, Pumpura, P.Lejiņa, Pērnavas ielās, kā arī Bērzu ceļā, Loka maģistrālē no Kalnciema ceļa līdz Bērzu ceļam, Vecajā ceļā un Institūta ielā.
Pieejams Jelgavas pilsētas pašvaldības 2013.gada publiskais pārskats (02.07.2014.) Komentēt
Portāla Jelgava.lv sadaļā Pašvaldība – Dokumenti ir pieejams Jelgavas pilsētas pašvaldības 2013.gada publiskais pārskats. Pārskatā ir iekļauta pamatinformācija par pilsētas iedzīvotājiem, nodarbinātību, ekonomiku un ziņas par pašvaldību. Atsevišķā nodaļā ir iekļauta informācija par pašvaldības finanšu resursiem un tās darbības rezultātiem 2013. gadā.
Šonedēļ paredzēta ūdensvada profilaktiskā skalošana (30.06.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka no 30. jūnija līdz 4. jūlijam notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana Lāčplēša, Institūta, Pumpura, Akmeņu, Kronvalda, Starzdu, Olaines ielās, kā arī no Rīgas ielas līdz Garozas ielai, Loka maģistrālē un Brīvības bulvārī no Lāčplēša līdz Garozas ielai.
Veic siltumtīklu pārbaudi un karstā ūdens sagatavošanas sistēmas remontu (30.06.2014.) Komentēt
Saistībā ar siltumtīklu hidraulisko pārbaudi pirmdien, 30. jūnijā, no pulksten 8 līdz 18 nebūs karstā ūdens Pasta ielā 18, Pasta ielā 20 un Dobeles ielā 13. Tāpat arī jūlijā nepieciešamo remontdarbu dēļ vairākām pilsētas ēkām nebūs karstā ūdens.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs