Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Konrāds, Sebastians, Sebastijans
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Trešdiena, 26. novembris
10:29
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Pilsētas komunikācijām var pieslēgt vairāk nekā 430 īpašumus (26.11.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” izsūtījusi 432 informatīvas vēstules privātmāju īpašniekiem, aicinot viņus izmantot iespēju pieslēgt savu īpašumu ūdenssaimniecības attīstības projekta 3. kārtas laikā izbūvētajām pilsētas komunikācijām. Uzņēmums atgādina, ka tās izbūvētas līdz sarkanajai līnijai vai līdz zemes robežai, taču pievada izbūve līdz mājai jānodrošina pašiem ēku īpašniekiem par saviem līdzekļiem.
Avārijas dēļ pārtraukta ūdens padeve (26.11.2014.) Komentēt
26.novembrī no pulksten 9 pārtraukta ūdens padeve Satiksmes ielas apkārtnē, kur notikusi ūdens avārija. Bez ūdens līdz pēcpusdienai būs iedzīvotāji Atmodas, Ganību, Satiksmes ielas un Meiju ceļa apkārtnē.
Informācija būvniekiem par rakšanas darbu komisiju (25.11.2014.) Komentēt
Saskaņā ar Jelgavas saistošajiem noteikumiem Nr.93 „Par rakšanas darbu veikšanu Jelgavas pilsētā” noslēdzošā rakšanas darbu komisijas sēde norisinājās 21.novembrī iestādē „Pilsētsaimniecība”, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16a.
Pilsētā greiderēs ielas (24.11.2014.) Komentēt
Pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” informē, ka šonedēļ „Kulk” greiderēs vairākas pilsētas ielas.
Informācija privāto māju iedzīvotājiem (22.11.2014.) Komentēt
Saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem privāto māju iedzīvotāji ir atbildīgi par to īpašumam piegulošo ietvju uzturēšanu kārtībā un tīrību. Iestāde "Pilsētsaimniecība" bez maksas piedāvā smilti (aptuveni 25 kilogramu iepakojumu) ietves kaisīšanai.
Paplašina Lietuvas šoseju (21.11.2014.) Komentēt
Lietuvas šosejā pirms krustojuma ar Miera ielu virzienā uz centru ir paplašināta brauktuve, lai varētu izveidot papildu brauktuves joslu. Līdz šim šajā posmā abos virzienos bija pa vienai braukšanas joslai, bet, ņemot vērā, ka satiksmes intensitāte ir augusi, posmā no Vidus ielas līdz Miera ielai brauktuve ir paplašināta, izveidojot divas braukšanas joslas virzienā no Elejas uz centru.
Deputāts J. Bacāns darbosies Finanšu komitejā (20.11.2014.) Komentēt
Pirmā Jelgavas domes sēde deputāta amatā 20.novembrī bija uzņēmējam Jānim Bacānam. Kaut arī pats šobrīd atrodas komandējumā Uzbekistānā un sēdē nepiedalījās, uz iesnieguma pamata sēdē ievēlēts pastāvīgās Finanšu komitejas sastāvā.
Andris Rāviņš iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri (18.11.2014.) Komentēt
18. novembrī Valsts prezidents Andris Bērziņš Melngalvju namā svinīgi pasniedza valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu. Jelgavas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam par ieguldījumu Latvijas valsts labā un pašvaldību lomas palielināšanu valsts dzīvē pasniegta Triju Zvaigžņu ordeņa trešā šķira, un viņš iecelts par ordeņa komandieri.
Svinīgajā pieņemšanā pasniedz pilsētas augstākos apbalvojumus (18.11.2014.) Komentēt
Valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, svētku pieņemšanā pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa pasniegti Jelgavas pilsētas augstākie apbalvojumi - „Goda zīme” un „Goda raksts”.
Cienījamie jelgavnieki! (14.11.2014.) Komentēt
Katrai tautai ir savs ceļš uz brīvību. Mūsu neatkarība ir apliecinājums latviešu gara spēkam, drosmei un sīkstumam. Latvija ir vērtīgākais mantojums, kas godā turams un rūpīgi sargājams nākamajām paaudzēm. Lai mums pietiek gudrības un mīlestības Latviju aizstāvēt vārdos un darbos, būt lepniem par piederību savai tautai un zemei!
Jelgava – darba devējiem draudzīgākā pašvaldība (14.11.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsētas dome ir saņēmusi Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada balvu „Darba devējiem draudzīgākā pašvaldība”. Balva Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam pasniegta 13.novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā, kad tika godināti visu Latvijas reģionu labākie darba devēji, kā arī efektīvākās, darba devējiem draudzīgākās valsts institūcijas un pašvaldības.
Pasta sala atvērta apmeklētajiem (13.11.2014.) Komentēt
Jelgavā ir pabeigti Pasta salas būvniecības un labiekārtošanas darbi. Deviņu hektāru plašā teritorija tagad varēs kļūt par daudzfunkcionālu atpūtas, kultūras un sabiedrisko aktivitāšu vietu pilsētā, kur notiks arī Starptautiskie ledus un smilšu skulptūru festivāli. Tuvojoties Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienai, jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt paveikto.
18.novembrī sabiedriskais transports būs bez maksas (12.11.2014.) Komentēt
Lai Jelgavā nodrošinātu iedzīvotājiem iespēju apmeklēt Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienai veltītos svētku pasākumus, visi pasažieri pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos 18.novembrī tiks pārvadāti bez maksas.
Lemj par pilsētas augstāko apbalvojumu piešķiršanu (12.11.2014.) Komentēt
Trešdien, 12. novembrī, Jelgavas pilsētas dome ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu par Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu „Goda zīme” un „Goda raksts” piešķiršanu. Apbalvojumi tiks pasniegti domes priekšsēdētāja rīkotajā pieņemšanā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienai 17.novembrī.
Jelgavu apmeklē Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas prezidents (12.11.2014.) Komentēt
12.novembrī Jelgavas pilsētu oficiālā vizītē apmeklē Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas prezidents Henri Malosse, kurš sākumā pilsētas domē tiekas ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu un Informācijas tehnoloģiju pārvaldes vadītāju Daini Rumentu.
Jelgavā bezdarbs sasniedzis šogad zemāko punktu (12.11.2014.) Komentēt
Reģistrētā bezdarba līmenis valstī oktobra beigās bija 8,2 procenti – Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) oktobra sākumā uzskaitē bija 79 104, bet oktobra beigās – 79 183 bezdarbnieki. Jelgavā bezdarba līmenis ir sasniedzis zemāko punktu šogad – 6,2 procentus.
Kārtējais NĪN nomaksas termiņš – 17. novembris (11.11.2014.) Komentēt
Pašvaldība atgādina, ka šogad pēdējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) ceturkšņa nomaksas datums ir 17. novembris, un iedzīvotājus aicina nekavēties ar nodokļa maksājumiem – pretējā gadījumā tiks aprēķināta nokavējuma nauda un parāds būs piedzenams bezstrīda kārtībā.
Aicina saņemt sarkanbaltsarkanas lentītes (10.11.2014.) Komentēt
Pirms valsts svētku pasākumiem jelgavnieki aicināti bez maksas saņemt sarkanbaltsarkanās lentītes, ko piespraust pie apģērba, atzīmējot Lāčplēša dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu. Tās pieejamas Jelgavas domes Klientu apkalpošanas centrā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Sv.Trīsvienības baznīcas tornī un Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā.
Jelgavu apmeklē Somijas vēstnieks Latvijā (10.11.2014.) Komentēt
10.novembrī Jelgavas pilsētu oficiālā vizītē apmeklēja Somijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Olli Kantanens ar kundzi Tinu Nordqvist. Tāpat Jelgavā ieradās vietniece, pirmā sekretāre Anna-Mari Hämäläinen, Kultūras atašeja Asta Puolakka, vēstnieka asistente Karīna Klancberga, FINPRO pārstāve Lolita Pankova, Somijas tirdzniecības ģildes Latvijā sekretārs Kimmo Koroilahti un Export Manager SIA „R Grupa” pārstāvis Andris Silis.
Slēgs dzelzceļa pārbrauktuvi (07.11.2014.) Komentēt
No 8. novembra pulksten 22 līdz 9. novembra pulksten 5 transporta kustībai būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Garozas ielā pie Rubeņu ceļa.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs