Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Mareks, Tālivaldis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 30. jūnijs
0:48
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Uzstādīts satiksmes intensitātes rekords (29.06.2016.) Komentēt
Jelgavā satiksmes organizāciju nodrošina inteliģentie satiksmes vadības risinājumi. Ielas, kuras remontētas pēdējo sešu gadu laikā, ir aprīkotas ar sensoriem, kas apkopo informāciju par satiksmes plūsmu. Aizvadītajā nedēļā sensori pie Driksas tilta fiksējuši jaunu satiksmes intensitātes rekordu – 24 stundu laikā centrālo krustojumu šķērsoja vairāk nekā 42 000 transportlīdzekļu.
Jelgavā veiks siltumtīklu pārbaudi (29.06.2016.) Komentēt
Lai savlaicīgi atklātu potenciālās bojājumu vietas centralizētās siltumapgādes sistēmā un novērstu iespējamos siltumenerģijas piegādes pārtraukumus klientiem apkures sezonas laikā, 5. un 6. jūlijā „Fortum” plāno veikt siltumtīklu hidraulisko pārbaudi.
Notiks konference par zema enerģijas patēriņa ēku ekspluatāciju (27.06.2016.) Komentēt
Otrdien, 28.jūnijā, Jelgavas 2.internātpamatskolā notiks projekta ”Energoefektīvu risinājumu piemērošana ilgtspējīgām ēkām Jelgavā” noslēguma konference, kurā izskatīs jautājumus par zema enerģijas patēriņa ēku būvniecību, ekspluatāciju un sniegs rekomendācijas jaunās Jelgavas 2.internātpamatskolas sporta zāles apsaimniekošanā.
Pirmdien mainīts Klientu apkalpošanas centra darba laiks (21.06.2016.) Komentēt
Informējam, ka pirmdien, 27.jūnijā, no pulksten 8 līdz pulksten 10 tehnisku iemeslu dēļ apmeklētājiem būs slēgts Jelgavas pilsētas domes Klientu apkalpošanas centrs.
Gatavojas kanalizācijas tīklu paplašināšanai (20.06.2016.) Komentēt
Noslēgumam tuvojas pirmo sešu posmu projektēšanas darbi, ūdenssaimniecības attīstības projekta 5. kārtas gaitā paredzot pilsētā paplašināt centralizēto kanalizācijas sistēmu. Tiesa, projektu iesniegumu iesniegšana līdzfinansēšanai no ES Kohēzijas fonda varētu tikt izsludināta šomēnes, tādējādi to apstiprināšanas gadījumā līgums par Kohēzijas fonda līdzfinansējumu varētu tikt slēgts gada beigās, un reāli būvdarbi plānoti tikai nākamajā gadā.
Jelgavas pilsētai var sekot vairākos sociālajos tīklos (19.06.2016.) Komentēt
Jelgavas pilsētā strauji pieaug informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozīmē ikdienā un interneta resursu popularitāte iedzīvotāju vidū. Tendence vērojama visā Latvijā kopumā - arvien vairāk tiek izmantoti sociāli tīkli un populārāka kļūst iepirkšanās internetā. 25 reģionālajām pārvaldēm, tostarp Jelgavas pilsētai, ir profili visos četros populārākajos sociālajos tīklos – Twitter, Facebook, Draugiem.lv un YouTube. Tāpat Jelgavai izveidots konts arī aplikācijā Instagram.
Auto stāvvietas Dzintara dziesmu aptaujas fināla koncerta laikā (16.06.2016.) Komentēt
Sestdien, 18. jūnijā, Pasta salā notiks Amigo Dzintara dziesmu 2015./2016. aptaujas fināla koncerts. Apmeklētājiem tiks izveidotas vairākas automašīnu stāvvietas.
Sveic četrus jaunos Latvijas Republikas pilsoņus (10.06.2016.) Komentēt
Jelgavas domē piektdien sveikti četri jaunie Latvijas pilsoņi, kuri pilsonību ieguvuši naturalizācijas kārtībā. Svinīgā ceremonijā viņi sniedza solījumu par uzticību un lojalitāti Latvijai.
Autobusos vairs nebūs mēnešbiļešu (09.06.2016.) Komentēt
Lai nodrošinātu pārvadāto pasažieru uzskaiti, kā to paredz Ministru kabineta noteikumi, Jelgavas domes deputāti pieņēma lēmumu SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) pilsētas nozīmes maršrutos atteikties no mēnešbiļetēm līdz šim ierastajā formātā. Tas nozīmē, ka mēnešbiļetes jūlijam pasažieri iegādāties vairs nevarēs.
Pērn no Jelgavas aizbraukuši vismazāk (09.06.2016.) Komentēt
Centrālā statistikas pārvalde apkopojusi datus par iedzīvotāju skaitu valstī šī gada sākumā. No Jelgavas pagājušā gada laikā aizbraukuši 135 cilvēki, kas ir vismazāk no republikas nozīmes pilsētām.


 
www.jelgava.lv © 2002-2016, Izstrādājis SIA DatorCentrs