Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Lāsma, Zanda, Zandis
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Sestdiena, 1. oktobris
7:51
Aktualitātes pašvaldībā RSS
“Fortum” Jelgavā sāk apkures sezonu (28.09.2016.) Komentēt
Šonedēļ Jelgavā apkurei pieslēgta pirmā daudzdzīvokļu dzīvojamā māja, kā arī saņemti vairāki iesniegumi no namu pārvaldniekiem ar lūgumu atsevišķām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām pieslēgt apkuri no 1.oktobra.
Par publiskas informācijas pieejamības nodrošināšanu (27.09.2016.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldība, atsaucoties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas aicinājumam, informē, ka bēglim vai personai ar alternatīvo statusu nepieciešamo palīdzību un konsultācijas ir iespējams saņemt Jelgavas sociālo lietu pārvaldē, zvanot iestādes vadītājai Ritai Stūrānei pa tālruni 63007489 vai rakstot uz epastu
Mēnešbiļetes vietā būs Jelgavas e-karte (26.09.2016.) Komentēt
No 1. oktobra SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) ievieš abonementa biļetes, kas aizstās ierastās mēnešbiļetes braucieniem pilsētas autobusos. JAP e-kartes pasažieriem būs pieejamas četrās cenu kategorijās. Jo vairāk braucieniem abonementa biļete iegādāta, jo lētāk izmaksā viena pārvietošanās reize ar pilsētas sabiedrisko transportu.
Vēstnieki oficiālā vizītē apmeklē Jelgavu (23.09.2016.) Komentēt
Piektdien Jelgavas pilsētu oficiālā vizītē apmeklē vairāk nekā 30 vēstnieku no Eiropas, Āzijas, Āfrikas valstīm un ASV. Vispirms vēstnieki Jelgavas pilī tikās ar domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, bet pēc tam apmeklēja Pārtikas tehnoloģijas fakultāti un Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torni.
Jauns pabalsta veids politiski represētajiem (22.09.2016.) Komentēt
Jelgavas pilsētā deklarētās politiski represētās personas turpmāk pirms Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas saņems pabalstu 30 eiro apmērā. Šāda pabalsta ieviešanu atbalstīja Jelgavas pilsētas domes deputāti 22.septembra sēdē.
Aicina pieteikt kandidātus pilsētas apbalvojumiem (20.09.2016.) Komentēt
Jelgavā divreiz gadā – pilsētas svētkos un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā – tiek godināti tie jelgavnieki, kas ar savām idejām un darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi. Lai apzinātu šos cilvēkus un novērtētu viņu ieguldījumu, līdz 3.oktobrim pilsētnieki aicināti pieteikt kandidātus apbalvošanai ar Jelgavas pilsētas augstākajiem apbalvojumiem “Goda zīme” un “Goda raksts”.
Pilī renovācijas darbi sāksies šoruden (20.09.2016.) Komentēt
Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) parakstīts līgums ar darbu veicējiem par Jelgavas pils energoefektivitātes paaugstināšanas un fasādes atjaunošanas darbiem.
Jelgavā noslēgusies peldsezona (19.09.2016.) Komentēt
Oficiālā peldsezona ir noslēgusies, un abās pilsētas pludmalēs – Lielupes labā krasta promenādes un Pasta salas pludmalē – darbu beiguši glābēji.
Pasta salā atklās vides objektu (16.09.2016.) Komentēt
22. septembrī Pasta salā pulksten 17.30 tiks atklāts vides objekts  “Jelgava- pirmā Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2016”.
Aicina uz bezmaksas semināru par energoefektivitātes līgumiem (16.09.2016.) Komentēt
18.oktobrī pulksten 9 biedrība “Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” (ZREA) aicina piedalīties bezmaksas starptautiskā konferencē “Iespējas, ko sniedz Energoefektivitātes līgumu (EEL - jeb ESKO tipa) izmantošana, Eiropas pieredze un iespējas Latvijā” Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33.


 
www.jelgava.lv © 2002-2016, Izstrādājis SIA DatorCentrs