Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Piektdiena, 28. oktobris
13:14
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Tapis informatīvais materiāls par mirušu cilvēku apbedīšanu Latvijā (28.10.2016.) Komentēt
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija atsaucoties uz Ekonomikas ministrijas 2016. gada 11. oktobra vēstuli Nr.532-1-8754 informē, ka š.g. septembrī valsts un pašvaldību vienotajā portālā www.latvija.lv tika publicēts informatīvais materiāls “soli-pa-solim” par mirušu cilvēku apbedīšanu Latvijā.
Aicina pieteikties semināram par darbu ar trešo valstu valstspiederīgajiem (28.10.2016.) Komentēt
Zemgales Informācijas centrs imigrantiem no 29. līdz 30.novembrim Zemgales reģiona speciālistiem organizē semināru starpprofesionāļu grupām par darbu ar trešo valstu valstspiederīgajiem, tai skaitā, bēgļiem, un par starpkultūru komunikāciju ar šo mērķa grupu. Seminārs notiks Bauskas novada Ceraukstes pagastā, "Rožmalās".
Aicina paust viedokli par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību (28.10.2016.) Komentēt
Ekonomikas ministrija veic aptauju par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību un aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdz 2016.gada 21.novembrim piedalīties aptaujā, paužot viedokli par apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju darbību slimnīcu teritorijās un pastāstot par savu pieredzi, izmantojot šos pakalpojumus.
Lemj par pilsētas augstāko apbalvojumu piešķiršanu (27.10.2016.) Komentēt
Tradicionāli pirms Valsts svētkiem tiek godināti tie jelgavnieki, kas ar savām idejām un darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi, tāpēc ceturtdien Jelgavas pilsētas dome pieņēma lēmumu par Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu „Goda zīme” un „Goda raksts” piešķiršanu.
Pilsētā uzstāda Valsts svētku dekorācijas (24.10.2016.) Komentēt
Pilsētā notiek dekorāciju maiņa – rudens dekorāciju vietā tiek uzstādītas Valsts svētku dekorācijas. Latvijas Republikas karogi jau tradicionāli tiek uzstādīti pie laternu stabiem Lielajā ielā, Driksas ielas promenādē un Pasta ielā. Hercoga Jēkaba laukumā arī šogad tiks uzstādītas optiskās dekorācijas, bet pirmo reizi šādas dekorācijas būs arī RAF dzīvojamajā masīvā – Rīgas ielā 53c.
Jauns tūrisma informācijas stends (20.10.2016.) Komentēt
Lai nodrošinātu Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ērtu tūrisma objekta vietu apmeklēšanu, pie dzelzceļa stacijas uzstādīts jauns tūrisma informācijas stends un vairākās vietās pilsētā izvietotas norādes par tūrisma informācijas pieejamību.
Valsts mēroga civilās aizsardzības mācības (20.10.2016.) Komentēt
No 21. līdz 26. oktobrim visā Latvijā notiks kompleksās valsts līmeņa civilās aizsardzības mācības “Stormex 2016”, kurās tiks izspēlēti dažādi apdraudējumi un pārbaudīta valsts un pašvaldību institūciju, operatīvo dienestu un citu iesaistīto organizāciju gatavība, savstarpējā sadarbība un reaģēšanas spējas katastrofu gadījumos.
Raiņa parkā ierobežota gājēju kustība (18.10.2016.) Komentēt
Līdz 10. novembrim tiek veikti būvdarbi saimnieciskās kanalizācijas būvniecībai Raiņa parkā posmā no Pasta ielas 32 (Jelgavas bērnu un jauniešu centrs “Junda”) līdz SIA “Jelgavas Poliklīnika”, ko veic SIA “Jelgavas ūdens”.
Šobrīd jauna būvniecības iecere Jelgavas pašvaldībā nav saņemta (18.10.2016.) Komentēt
Ņemot vērā iedzīvotāju interesi un aktivitāti, Jelgavas pilsētas pašvaldība vēlreiz vērš jelgavnieku uzmanību, ka iesniegtais būvniecības ieceres pieteikums lielveikala “Depo” būvniecībai ir noraidīts un cits nav saņemts.
Sumināti bāriņtiesu darbinieki (17.10.2016.) Komentēt
Atzīmējot Latvijas bāriņtiesu 20 gadu darbību, Ziemeļblāzmas kultūras pilī Rīgā notika svinīgs pasākums, kurā vairāki bāriņtiesu darbinieki saņēma arī apbalvojumus. Ministru prezidenta Pateicības rakstu saņēma Jelgavas pilsētas Bāriņtiesas priekšsēdētāja Irisa Guntra Turčinska, savukārt Labklājības ministrijas Atzinības rakstu – Bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece Anta Riekstiņa.


 
www.jelgava.lv © 2002-2016, Izstrādājis SIA DatorCentrs