Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Adīna, Nadīna, Ulla
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Ceturtdiena, 30. oktobris
16:22
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Satiksmes ierobežojumi Akadēmijas ielā (30.10.2014.) Komentēt
Ielas rekonstrukcijas darbu laikā līdz 6.novembrim satiksme Akadēmijas ielā pirms krustojuma ar Driksas ielu organizēta pa vienu braukšanas joslu un slēgta Driksas iela krustojuma zonā. Apbraucamais ceļš slēgtajam posmam organizēts pa Katoļu ielu, Raiņa ielu un Akadēmijas ielu.
Pilsētas galvenās ielas rotās valsts karoga baneri (30.10.2014.) Komentēt
Gādājot par svētku noskaņu pilsētā, arī šogad neilgi pirms Lāčplēša dienas un Latvijas 96. dzimšanas dienas tiek dekorēta pilsēta. Gatavojoties svētkiem, Jelgava sākusi iegūt patriotisma krāsas – pilsētas galvenajās ielās apgaismes stabos tiek uzstādīti baneri valsts karoga krāsās.
Andrim Rāviņam piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis (30.10.2014.) Komentēt (1)
Par nopelniem Latvijas valsts labā Ordeņu kapituls nolēmis piešķirt Triju Zvaigžņu ordeņa 3. šķiru Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam. Ordenis A.Rāviņam piešķirts par ieguldījumu Latvijas valsts labā un pašvaldību lomas palielināšanu valsts dzīvē. Pēc Ordeņa kapitula sniegtās informācijas, A.Rāviņš šobrīd ir vienīgais pašvaldības vadītājs, kurš ir iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri.
Apkure pieslēgta 388 daudzdzīvokļu mājām (29.10.2014.) Komentēt
Jelgavā apkure bija pieslēgta 388 jeb 99% daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, kas to ir pieprasījušas, kā arī visiem bērnudārziem un skolām.
Pārtraukta ūdens padeve (27.10.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas Ūdens” informē, ka šodien līdz pulksten 14 vairākās pilsētas ielās ūdensvada avārijas dēļ būs pārtraukta ūdens padeve.
Veiks ielu greiderēšanu, caurteku nomaiņu un grāvju pārtīrīšanu (27.10.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē par SIA „Kulk” šonedēļ pilsētā plānotajiem darbiem:
No 3.novembra ir iespējams noformēt ielu tirdzniecības atļaujas (25.10.2014.) Komentēt
JPPI "Pilsētsaimniecība" informē, ka no 3.novembra ir iespējams noformēt ielu tirdzniecības atļaujas pašvaldības iekārtotās ielu tirdzniecības vietās uz 2015. gadu. Noformēt atļaujas un samaksāt nodevu par tirdzniecību publiskās vietās var Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16a, Jelgavā, 3.kabinetā.
Pilsētā turpinās ielu rekonstrukcija (23.10.2014.) Komentēt
SIA “Gāze-komunālserviss” informē, ka 23. un 24.oktobrī tiks ierobežota satiksme Pulkveža Brieža ielā pie krustojuma ar Dobeles ielu gāzesvada remontdarbu dēļ. Tāpat pilsētā turpinās ielu rekonstrukcijas un būvniecības darbi. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Pilsētsaimniecība” aicina autovadītājus būt uzmanīgiem, sekot līdzi un ievērot uzstādītos satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus.
Jaunajai pilsētas skolēna apliecībai un iedzīvotāja kartei būs plašākas iespējas (23.10.2014.) Komentēt
Jelgavā papildus jau esošajām kartēm plānots ieviest jaunu Jelgavas pilsētas skolēna apliecību un Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti. Jaunā karte sniegs paplašinātas iespējas – tā būs apvienots identifikācijas dokuments un maksāšanas līdzeklis, ar kuru varēs norēķināties ne tikai pilsētas maršrutu autobusos un skolas ēdnīcā, bet arī vietās, kur cilvēks pirks preces vai saņems pakalpojumus.
Siltumtrases rekonstrukcijas darbu laikā būs slēgta satiksme (21.10.2014.) Komentēt
No 22. līdz 25. oktobrim siltumtrases rekonstrukcijas darbu laikā būs slēgta Dobeles šoseja pirms Saldus ielas. Apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Vecpilsētas ielu, Krišjāņa Barona ielu un Lielo ielu.
Kanalizācijas tīkla avārijas remontdarbi Ūdensvada ielā (20.10.2014.) Komentēt
SIA "Jelgavas ūdens" informē, ka sakarā ar kanalizācijas tīkla avārijas darbu veikšanu laika periodā no 21. līdz 23.oktobrim būs ierobežota satiksme Ūdensvada ielas posmā no Mātera ielas līdz Ūdensvada ielai 2.
Ūdensvada, kanalizācijas un gāzes vadu rakšanas darbi (17.10.2014.) Komentēt
SIA „Juneka Montāža” informē, ka no 20. līdz 31.oktobrim būvobjektā Lāču ielā 64A tiks veikti ūdensvada, kanalizācijas un gāzes vadu rakšanas un montāžas darbi. Rakšanas darbu posms apbraucams pa Varavīksnes ielu, ātruma ierobežojums ir 20 km/h. Kravas un smagā transporta kustība Varavīksnes ielā aizliegta.
Piektdien slēgta Jāņa iela (17.10.2014.) Komentēt
Piektdien, 17. oktobrī, ceļu būvniecības darbu dēļ satiksmei slēgta Jāņa iela posmā no Pasta ielas līdz Zemgales prospektam. Slēgtā posma apbraukšana organizēta pa Pasta ielu – Sudrabu Edžus ielu - Akadēmijas ielu - Zemgales prospektu līdz iebrauktuvei uz Zemgales Veselības centru.
Siltumenerģijas tarifs oktobrī nedaudz palielinās (14.10.2014.) Komentēt
Oktobrī nedaudz palielinās siltumenerģijas tarifs Jelgavā, taču tas ir par 7,3 procentiem zemāks nekā pagājušā gada oktobrī. Tarifa kāpums saistīts ar dabasgāzes tirdzniecības cenas neprognozētu palielināšos.
Vairumā ielu ūdens ir aizskalots (14.10.2014.) Komentēt
14.oktobra rītā Jelgavas pašvaldības vadība apseko pilsētu, lai izvērtētu applūdušo ielu stāvokli. Lielākajā daļā ielu ūdens pa gūlijām aizskalots, pārplūdusi vēl ir Mākslas skolas apkaime un Pulkveža Brieža iela no Kazarmes ielas līdz bērnudārzam.
Jelgavā nolijušas divas trešdaļas no mēneša nokrišņu normas (14.10.2014.) Komentēt
Oktobra mēneša nokrišņu daudzums pilsētā ir 60 mm, bet šodien Jelgavā līdz pulksten 8 nokrišņu daudzums jau ir 45 mm. Lietus ūdens kanalizācijas sistēmas 14. oktobra rītā ir pārslogotas, ūdens aizvadīšana notiek palēninātā režīmā.
Transporta kustība pie būvobjektiem (13.10.2014.) Komentēt
Pilsētā turpinās ielu rekonstrukcijas un būvniecības darbi. Būvdarbu zonās ir posmi, kuros maksimālais atļautais ātrums noteikts līdz 30km/h un divvirzienu kustības zonās iespējami lokāli brauktuves sašaurinājumi, kas nepieciešami būvdarbu veikšanai. Autovadītāji aicināti sekot līdzi un ievērot uzstādītos satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus.
Ierobežos transporta kustību (10.10.2014.) Komentēt
No 13. līdz 22.oktobrim daļēji tiks ierobežota transporta kustība Akadēmijas ielas un Ūdens ielas krustojumā, kur tiks veikti saimnieciskās un lietus kanalizācijas kolektora pārbūves darbi.
Pašvaldība izmantos pirmpirkuma tiesības (10.10.2014.) Komentēt
9.oktobrī Jelgavas pilsētas domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par pirmpirkuma tiesību izmantošanu nekustamajam īpašumam Svētes ielā 8. Ēka ar tam piegulošo zemes platību atrodas Jelgavas autoostas teritorijā. Īpašums atrodas pilsētas centra zonā un robežojas ar Jelgavas pilsētas pašvaldībai piederošiem zemes īpašumiem.
Iegādāsies aprīkojumu skolas internātam (09.10.2014.) Komentēt
Jelgavas 1.internātpamatskolā notiek skolas morāli un fiziski nolietotās internāta ēkas rekonstrukcija, uzlabojot tās energoefektivitāti un vidi. Lai iekārtotu jaunās telpas, ir veikts iepirkums par inventāra un mēbeļu izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu.  Atbilstoši iepirkuma rezultātiem, Jelgavas pilsētas domes ārkārtas sēdē nolēma ņemt inventāra un aprīkojuma iegādei ilgtermiņa aizņēmumu investīcijām uz 20 gadiem 119 421,21eiro apmērā.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs