Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Muntis, Verners
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Piektdiena, 19. septembris
8:47
Aktualitātes pašvaldībā RSS
Caurtekas rekonstrukcija Lietuvas šosejā (17.09.2014.) Komentēt
Sakarā ar 2.caurtekas, kas atrodas pie Romas kroga, rekonstrukciju no 18.septembra līdz 28.novembrim objektā "Lietuvas šosejas posma, no Viskaļu ielas līdz pilsētas administratīvajai robežai, Jelgavā asfalta seguma atjaunošana" uz autoceļa A8 Rīga - Jelgava - Lietuvas robeža (Meitene) km 48.280 tiks organizēta divvirzienu reversā kustība pa blakus izbūvēto pagaidu apbraucamo ceļu ar luksoforiem.
Gājējiem slēgts Stacijas ielas posms pie dzelzceļa (16.09.2014.) Komentēt
JPPI „Pilsētsaimniecība” informē, ka sakarā ar projekta „Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve, Jelgavā” realizāciju gājējiem no/uz dzelzceļa staciju ir slēgta Stacijas iela posmā no dzelzceļa stacijas līdz gājēju pārejai pie Pasta ielas rotācijas apļa. Slēgto posmu iespējams apiet pa Stacijas parka gājēju celiņu pie Lāčplēša pieminekļa.
Asfaltēšanas darbi Zemgales prospektā (16.09.2014.) Komentēt
JPPI „Pilsētsaimniecība” informē, ka no 22. līdz 28.septembrim būvobjektā „Satiksmes termināla apkalpošanai nepieciešamās ielu infrastruktūras izbūve, Jelgavā” CBF SIA „Binders” veiks asfaltēšanas darbus Zemgales prospektā, posmā no Palīdzības ielas līdz Stacijas ielai. Lūgums autovadītājiem ievērot izvietotos ceļu satiksmes organizācijas līdzekļus.
Ielu apgaismojuma izbūve Ganību ielas posmā (16.09.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka no 16. septembra Ganību ielā posmā no Atmodas ielas līdz 1.līnijai SIA „Kvēle” veic ielu apgaismojuma izbūves darbus. Satiksme netiek ierobežota.
Atjauno Lāčplēša pieminekli (09.09.2014.) Komentēt
Pie dzelzceļa stacijas šonedēļ uzsākti Lāčplēša pieminekļa atjaunošanas darbi. Pieminekli notīrīs ar ūdens strūklu, veiks šuvju atjaunošanu, kā arī sakārtos pieminekļa postamentu un nostiprinās pakāpienus.  Atjaunošanas darbi ilgs mēnesi un tos veic SIA „Akmens apstrādes centrs AKM”.
Ierobežota satiksme Loka maģistrālē (08.09.2014.) Komentēt
No 8.septembra līdz 12.septembrim sakarā ar elektrokabeļa bojājuma novēršanu Loka maģistrālē posmā no Rubeņu ceļa līdz Ziediņu ceļam ir daļēji ierobežota satiksme. Lūgums ievērot izvietotos satiksmes organizācijas līdzekļus.
Slēgs Vidus ielas un Lietuvas šosejas krustojumu (08.09.2014.) Komentēt
SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" informē, ka sakarā ar caurtekas izbūves darbiem no 9.septembra pulksten 20 līdz 10.septembra pulksten 6 satiksmei būs slēgts Vidus ielas pieslēgums Lietuvas šosejai. Slēgtā posma apbraukšanai autovadītāji aicināti izmantot Platones un Lāču ielas.
Līdz 25.septembrim Romas ielā veiks gāzes vada izbūves darbus (08.09.2014.) Komentēt
No 8.septembra līdz 25.septembrim Romas ielas posmā no Straumes ielas līdz Vēsmas ielai tiks veikti gāzesvada izbūves darbi, līdz ar to šajā posmā ierobežota satiksmes kustība. Darbi tiek veikti būvprojekta „Vidējā spiediena (P≤4 bar) sadales gāzesvadi un pievadi Romas, Vēsmas, Spāru, Laimas un Straumes ielās, Jelgavā" ietvaros.Gāzes vada izbūves darbus veic pa posmiem, nodrošinot iedzīvotāju piekļūšanu īpašumiem.
 
Par darbiem Lietuvas šosejā (02.09.2014.) Komentēt
No 3. līdz 7.septembrim Lietuvas šosejā tiks veikta asfaltbetona seguma izlīdzinošā frēzēšana un ceļa klātnes atjaunošanas darbi, tādēļ Lietuvas šosejas un Miera ielas krustojumā periodiski tiks atslēgts luksofors. Satiksmi regulēs satiksmes regulētāji.
Turpinās ūdensvada profilaktiskā skalošana (01.09.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka no 1. līdz 3. septembrim notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana vairākās pilsētas ielās.
Par līgumu pārslēgšanu lēmumus pieņēmušas 100 mājas (01.09.2014.) Komentēt
Līdz pirmdienai, 1. septembrim, Jelgavā lēmumus par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanu ar centralizētas siltumenerģijas piegādātāju SIA „Fortum Jelgava” ir pieņēmušas jau 100 daudzdzīvokļu mājas.
Jelgavu apmeklē ekonomikas ministrs (29.08.2014.) Komentēt
29.augustā Jelgavu reģionālajā vizītē apmeklē ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis. Vizītes pirmajā daļā ministrs tikās ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, apmeklēja uzņēmumu „Jelgavas tipogrāfija” un piedalījās diskusijā ar pilsētas uzņēmējiem.
Jelgava uzvar konkursā “Eiropas Gada pašvaldība” (29.08.2014.) Komentēt
Jelgavas pilsēta uzvarējusi Latvijas Pašvaldību savienības rīkotajā konkursā “Eiropas Gada pašvaldība 2014”. Vērtēšanas komisija Jelgavu apmeklēja 18.augustā, kad tikās ar pašvaldības vadību, pārvalžu un iestāžu vadītājiem, lai noskaidrotu pašvaldības spēju nodrošināt iedzīvotāju dzīves kvalitātes aspektus, piemēram, personības attīstības veicināšanā, aptverot izglītību, fizisko labsajūtu, mobilitāti, sociālo iekļaušanu, un citus kritērijus.
Informācija par ceļa zīmju uzstādīšanu (29.08.2014.) Komentēt
Lai uzlabotu uzstādīto ceļa zīmju uzstādīšanas kontroli un to atbilstību noteiktajiem standartiem, turpmāk, saskaņojot ceļa zīmju uzstādīšanu iekšējās teritorijās:
Bērnudārzu „Kāpēcīši” Ganību ielā vadīs Lāsma Lipiņa (28.08.2014.) Komentēt
Lai 2015. gadā jaunajā Ganību ielas 66 bērnudārzā varētu uzņemt pirmos bērnus, 28.augusta domes sēdē pieņemts lēmums par pirmsskolas izglītības iestādes „Kāpēcīši” dibināšanu un iestādes vadītāja apstiprināšanu amatā. Septiņu pretendentu konkursā izvēlēta līdzšinējā Ozolnieku vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Lāsma Lipiņa.
Promenādē atslēgta strūklaka (28.08.2014.) Komentēt
Jāņa Čakstes bulvāra promenādē pie pirmās terases atslēgta strūklaka. Tās darbība tiks atjaunota 2015. gadā pavasarī.
Pie skolām noteiks satiksmes ierobežojumus (27.08.2014.) Komentēt
Lai uzlabotu bērnu drošību, no 29.augusta līdz 12.septembrim pie Jelgavas izglītības iestādēm tiks ierobežots transporta kustības ātrums un patrulēs policijas darbinieki. Jaunā mācību gada sākumā ielu posmos, pie kuriem atrodas izglītības iestādes, tiks noteikts transporta kustības ātruma ierobežojums – 40 kilometri stundā. Kopā pilsētā tiks uzstādītas 18 ātrumu ierobežojošas ceļa zīmes.
Rīt būs slēgts Filozofu ielas posms (27.08.2014.) Komentēt
Ceturtdien, 28. augustā, no pulksten 8 līdz 24 būs slēgts Filozofu ielas posms no Rūpniecības ielas līdz Filozofu ielai 33. Slēgto posmu varēs apbraukt pa Dambja ielu.
Ūdensvada profilaktiskā skalošana (26.08.2014.) Komentēt
SIA „Jelgavas ūdens” informē, ka līdz 29.augustam notiks ūdensvada profilaktiskā skalošana vairākās pilsētas ielās.
Pirmdien – karstā ūdens piegādes pārtraukums (24.08.2014.) Komentēt
Projekta „Siltumenerģijas pārvades un sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Jelgavā" veicamo siltumtīklu renovācijas būvdarbu ietvaros 25.augustā no pulksten 8 līdz 20 tiks pārtraukta karstā ūdens padeve vairākām mājām.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs