5 °C, 4.4 m/s, 51.6 %

Par
pašvaldību

Domes deputāti

Andris Rāviņš

Andris Rāviņš

Ievēlēts no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Pieņemšanas laiki

Katra mēneša 1. un 3. pirmdiena 15-19, Lielā iela 11, Jelgavas pilsētas dome, 222.kabinets.

Rita Vectirāne

Rita Vectirāne

Ievēlēta no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Pieņemšanas laiki

Katra mēneša 1. un 3. pirmdiena 15-19, Lielā iela 11, Jelgavas pilsētas dome, 223.kabinets.

Mintauts Buškevics

Mintauts Buškevics

Ievēlēts no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Pieņemšanas laiki

Katru nedēļas pirmdienu no 17-19, Krišjāņa Barona iela 6, JPPI “Kultūra” birojs.

Inese Bandeniece

Inese Bandeniece

Ievēlēta no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Pieņemšanas laiki

Pirmdienās 17-18 (iepriekš piesakoties).

Vilis Ļevčenoks

Vilis Ļevčenoks

Ievēlēts no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Pieņemšanas laiki

Katra mēneša 1. un 3. pirmdiena 13-17, Lielā iela 11, Jelgavas pilsētas dome, 209.kabinets.

Ilze Priževoite

Ilze Priževoite

Ievēlēta no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Pieņemšanas laiki

Katru nedēļas pirmdienu no 13:00-18:00, Rūpniecības iela 1A, Jelgava

Jurijs Strods

Jurijs Strods

Ievēlēts no partijas "Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK""
Pieņemšanas laiki

Katra mēneša 1. un 3. pirmdiena no 15-19. Jelgavas pilsētas dome, Lielā iela 11, 217.kab.

Roberts Šlegelmilhs

Roberts Šlegelmilhs

Ievēlēts no partijas "Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK""
Pieņemšanas laiki

Iepriekš telefoniski vai e-pastā vienojoties par vietu un laiku.

Uldis Dūmiņš

Uldis Dūmiņš

Ievēlēts no partijas "Kustība "Par!""
Pieņemšanas laiki

Vienoties par tikšanos var jebkurā dienā laika posmā no 12–19. Zemgales NVO Centrs, Lielā iela 15, Jelgava.

Mārtiņš Daģis

Mārtiņš Daģis

Ievēlēts no partijas "Kustība "Par!""
Pieņemšanas laiki

Iepriekš telefoniski vai e-pastā vienojoties par vietu un laiku.

Aigars Rublis

Aigars Rublis

Ievēlēts no partijas "Jaunā Vienotība"
Pieņemšanas laiki

Iepriekš telefoniski vai e-pastā vienojoties par vietu un laiku.

Andris Tomašūns

Andris Tomašūns

Ievēlēts no partijas "Jaunā Vienotība"
Pieņemšanas laiki

Iepriekš telefoniski vai e-pastā vienojoties par vietu un laiku.

Gunārs Kurlovičs

Gunārs Kurlovičs

Ievēlēts no partijas "Latvijas Reģionu Apvienība"
Pieņemšanas laiki

Pirmdienas, trešdienas no 17-19. Lielā iela 11 vai pēc vienošanās.

Andrejs Eihvalds

Andrejs Eihvalds

Ievēlēts no partijas "Saskaņa"
Pieņemšanas laiki

Iepriekš telefoniski vai e-pastā vienojoties par vietu un laiku.

Andrejs Pagors

Andrejs Pagors

Ievēlēts no partijas "Latvijas Krievu savienība"
Pieņemšanas laiki

Otrdienas, trešdienas no 10-12. Jelgava, Pasta iela 48-2.