18.5 °C, 3.5 m/s, 73.2 %

Jelgavas valstspilsētas un novada dzimtsarakstu nodaļa

Sākumlapa Jelgavas valstspilsētas un novada dzimtsarakstu nodaļa
Jelgavas valstspilsētas un novada dzimtsarakstu nodaļa

Dzimtsarakstu nodaļa klientus pieņem klātienē, iepriekš piesakoties pa tālruni 63080522.

Jelgavas valstspilsētas un novada dzimtsarakstu nodaļa

Pasta iela 32, Jelgavā, LV-3001

Apmeklētāju pieņemšanas laiks

  • Pirmdiena: 13.00 – 19.00
  • Otrdiena: 9.00 – 12.00 un 14.00 – 17.00
  • Trešdiena: 9.00 – 12.00
  • Ceturtdiena: 9.00 – 12.00 un 14.00 – 17.00
  • Piektdiena: 9.00 – 12.00

 

Amats Vārds, Uzvārds Kontaktinformācija
Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Diāna Pavlovska 63080522
Diana.Pavlovska@jelgava.lv
Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Egita Volčeka 63023733
Egita.Volceka@jelgava.lv
Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Zaiga Zariņa 63023733
Zaiga.Zarina@jelgava.lv
Galvenā speciāliste Iveta Strode 63023733
Iveta.Strode@jelgava.lv
Galvenā speciāliste Tatjana Graudiņa Tatjana.Graudina@jelgava.lv
Arhīva pārzine Silvija Valtere 63020440
Silvija.Valtere@jelgava.lv
Arhīviste Ināra Tīsiņa 63020440
Inara.Tisina@jelgava.lv