3.6 °C, 4.4 m/s, 56.2 %

Komitejas

Komitejas

Jelgavas pilsētas pašvaldības pastāvīgo komiteju sēdes notiek ne retāk kā vienu reizi mēnesī un tās ir atklātas. Izskatot jautājumus, kas saistīti ar fizisko personu datu vai ierobežotas pieejamības informācijas izmantošanu, jāievēro attiecīgo normatīvo aktu prasības par fizisko personu datu aizsardzību un informācijas atklātību, un komitejas sēdē piedalās tikai tās personas, kuras saistītas ar konkrētā jautājuma izskatīšanu.

Komiteju kompetenci un to darba organizēšanu nosaka Jelgavas pilsētas pašvaldības nolikums.

Komiteju darba kārtība

Finanšu komiteja
Andris Rāviņš

Andris Rāviņš

Ievēlēts no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Rita Vectirāne

Rita Vectirāne

Ievēlēta no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Vilis Ļevčenoks

Vilis Ļevčenoks

Ievēlēts no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Gunārs Kurlovičs

Gunārs Kurlovičs

Ievēlēts no partijas "Latvijas Reģionu Apvienība"
Aigars Rublis

Aigars Rublis

Ievēlēts no partijas "Jaunā Vienotība"
Andrejs Eihvalds

Andrejs Eihvalds

Ievēlēts no partijas "Saskaņa"
Jurijs Strods

Jurijs Strods

Ievēlēts no partijas "Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK""
Andrejs Pagors

Andrejs Pagors

Ievēlēts no partijas "Latvijas Krievu savienība"
Mārtiņš Daģis

Mārtiņš Daģis

Ievēlēts no partijas "Kustība "Par!""
Sociālo lietu un veselības aizsardzības komiteja
Mintauts Buškevics

Mintauts Buškevics

Ievēlēts no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Roberts Šlegelmilhs

Roberts Šlegelmilhs

Ievēlēts no partijas "Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK""
Rita Vectirāne

Rita Vectirāne

Ievēlēta no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Andrejs Eihvalds

Andrejs Eihvalds

Ievēlēts no partijas "Saskaņa"
Inese Bandeniece

Inese Bandeniece

Ievēlēta no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Izglītības, kultūras un sporta komiteja
Rita Vectirāne

Rita Vectirāne

Ievēlēta no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Uldis Dūmiņš

Uldis Dūmiņš

Ievēlēts no partijas "Kustība "Par!""
Mintauts Buškevics

Mintauts Buškevics

Ievēlēts no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Roberts Šlegelmilhs

Roberts Šlegelmilhs

Ievēlēts no partijas "Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK""
Andris Tomašūns

Andris Tomašūns

Ievēlēts no partijas "Jaunā Vienotība"
Tautsaimniecības attīstības un pilsētvides komiteja
Jurijs Strods

Jurijs Strods

Ievēlēts no partijas "Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK""
Vilis Ļevčenoks

Vilis Ļevčenoks

Ievēlēts no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"
Mārtiņš Daģis

Mārtiņš Daģis

Ievēlēts no partijas "Kustība "Par!""
Andrejs Eihvalds

Andrejs Eihvalds

Ievēlēts no partijas "Saskaņa"
Ilze Priževoite

Ilze Priževoite

Ievēlēta no partijas "Zaļo un zemnieku savienība"