8.9 °C, 8.1 m/s, 64.5 %

Saziņa E-adresē

Sākumlapa PakalpojumiSaziņa E-adresē
Saziņa E-adresē

Lai nodrošinātu drošu, efektīvu un kvalitatīvu saziņu un elektronisko dokumentu apriti pašvaldībai un pašvaldības iestādēm ar fiziskām personām, izstrādāti risinājumi saziņas uzlabošanai un atvieglošanai elektroniskajā vidē.

 E-adrese

  • Saņemt pašvaldības pakalpojumus iedzīvotāji aicināti, sazinoties ar pašvaldību ar digitālās pastkastītes starpniecību e-adresē:

Simbols-e-ml.jpg

Tāpat dokumentu parakstīšanai iedzīvotāji aicināti izmantot elektronisko parakstu:

Iepazīstie ar  detalizētu informāciju par saziņu e-vidē:

Portāls ePakalpojumi.lv 

Dundaga_e_pakalpojumi-xl_v.jpg

Portālā pieejami vairāki e-pakalpojumi, kas apkopo datus no Latvijas pašvaldībām, valsts iestādēm un komercsabiedrībām. Šajā portālā ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pakalpojumi, kas saistīti nekustamā īpašuma nodokli un bērna reģistrēšanu pašvaldības pirmsskolas iestādē. Portālā pieejams arī e-pakalpojums energoresursu atbalsta pieteikšanai.

Portāls “Latvija.lv”

latvija-lv-logo-20131_y.jpg

Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv pieejama informācija ne tikai par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pakalpojumiem, bet arī par valsts iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem. Sadaļā “E-pakalpojumi”, vienkopus ir apkopoti visi portālā pieejamie e-pakalpojumi.

Portāls “Tava Eiropa”

Untitled_1.jpg

Pārrobežu lietotājiem tiešsaistē pieejami pakalpojumi Eiropas Savienības portālā “Tava Eiropa” (Your Europe).

Šajā portālā ir arī Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pakalpojumi, kas saistīti ar šādiem dzīves notikumiem: dzimšana, pārcelšanās (dzīvesvietas deklarēšana) un uzņēmējdarbības veikšanu.