4.1 °C, 2.5 m/s, 86.8 %

Jelgavas pašvaldības policija aicina darbā Patruļpolicijas nodaļas skolu inspektoru

Sākumlapa Sludinājumi, vakances, nomaVakancesJelgavas pašvaldības policija aicina darbā Patruļpolicijas nodaļas skolu inspektoru

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas pašvaldības policija”(Reģ.Nr.90000031705) aicina darbā Patruļpolicijas nodaļas skolu inspektoru (3355 14).

Prasības pretendentam:

  • atbilstība likuma “Par policiju”  21.panta pirmās daļas prasībām;
  • vidējā izglītība un vēlme apgūt jaunās prasmes;
  • teicamas latviešu valodas prasmes – C līmeņa 1. pakāpe;
  • laba fiziskā sagatavotība un atbilstošs veselības stāvoklis veicamajam darbam;
  • labas prasmes darbā ar datoru;
  • augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā.

Amata pienākumi:

  • uzraudzīt un nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību mācību iestādē un iestādes teritorijā;
  • nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību citos objektos un publiskos pasākumos;
  • administratīvo pārkāpumu profilakse, atklāšana, novēršana un personu administratīvā aizturēšana;
  • pieņemt procesuālos lēmumus un sastādīt administratīvā pārkāpuma procesa dokumentus.

Piedāvājam:

  • aktīvu un atbildīgu darbu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • sākotnējo apmācību;
  • profesionālu, atsaucīgu un dinamisku kolēģu komandu;
  • izaugsmes iespējas.

Piedāvātais atalgojums (bruto):

  • 870,00 EUR mēnesī;
  • uzturdevas kompensācija 71,14 EUR mēnesī;
  • pabalsts 50 procenti no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā;
  • papildus Darba likumā noteiktajam obligāti piešķiramajam papildatvaļinājumam, apmaksātu papildatvaļinājumu atbilstoši darbinieka darba rezultātiem (trīs vai piecas darba dienas).

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) sūtīt uz e-pasta adresi: personals@policija.jelgava.lv.

Jelgavas pašvaldības policija sazināsies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Kontaktinformācija: Mazais ceļš 3, Jelgava, tālrunis 63022251.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas datus glabās sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža.