24.3 °C, 1.6 m/s, 72.4 %

Jauniešu organizācijas

Jauniešu organizācijas

Veids Organizācija, funkcijas
junda_logo_ar_baltu_fonu.jpg Plašākais interešu izglītības piedāvājums Jelgavā ar vairāk nekā 40 interešu izglītības pulciņiem bērniem un jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem.

Jelgavas pilsētas  “Jaunrades nams “Junda audzēkņi var attīstīt dažāda veida prasmes, sākot ar rokdarbu veidošanu, dažādu materiālu apstrādi, dziedāšanu, dejošanu, teātra spēlēšanu, beidzot ar piedalīšanos brīvā laika klubu norisēs un iemaņu pārbaudi konkursos un sacensībās.

2563d236408fcc1997e4474cb396ddf4.jpg

“Bērnu un jauniešu mūzikas kluba” komanda, kas veiksmīgi darbojas kopš 2004. gada oktobra, piedāvā katram entuziastam apgūt ģitāras, klasiskās ģitāras, basģitāras, sintezatora un bungu spēli pie lieliskiem pasniedzējiem, piedalīties mācību ansambļos, izmantojot BJMK piedāvātās mēģinājumu telpas, reizi pa reizei apmeklēt meistarklases, darboties muzikālajā teātrī, kā arī apmeklēt jau tradicionālos, labi novērtētos BJMK rīkotos koncertus un tajos piedalīties!
9298c99ab9b98bcfa4e0ea229868b8b4.jpg
Nevalstisko organizāciju centrs – NVO centrs ir nevalstiska organizācija, kas darbojas kopš 1996. gada ar mērķi veicināt pilsoniskās sabiedrības attīstību, veidojot sadarbību ar uzņēmējiem, valsts pārvaldes institūcijām un nevalstiskajām organizācijām.
index.php.gif

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Studējošo pašpārvalde  – LBTU Studējošo pašpārvalde sevi definē, kā studentu tiesības aizstāvošu, koordinējošu, informējošu struktūru; studentu kultūras pasākumu organizator