3.5 °C, 4.6 m/s, 71 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiAlunāna muzejā – bērnu pasaku rīts “Spogulīt, spogulīt…”
Alunāna muzejā – bērnu pasaku rīts “Spogulīt, spogulīt…”
25/02/2024

2. martā pulksten 11 Ādolfa Alunāna memoriālajā muzejā ienāks pasaka – bērni un pieaugušie pie īpaši darināta spoguļa aicināti klausīties pasaku “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, kā arī piedalīties tajā ar dziesmām un uzdevumiem.

Pasaku lieliem un maziem lasīs Ādolfa Alunāna memoriālā muzeja vadītāja Elīna Skutele, bet īpašu atmosfēru uzburs spogulis. “Pasaka būs brīnumu pilna, bet spogulis gan – visīstākais,” stāsta E.Skutele, skaidrojot, ka tas ir viens no mākslas darbiem, kas papildina muzeja stikla izstādi “Ledus, kas neizkūst”.

Līdztekus īpašajam spogulim muzeja telpās pasākumā būs skatāmi arī citi izstādes mākslas darbi, ko darinājušas stikla mākslinieces Asnate Zutere un Marika Kalniņa, kā arī stikla priekšmeti no Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja krājuma. Izstāde muzejā aplūkojama līdz 24. martam.

Jāpiebilst, ka mazie apmeklētāji pasaku rītā varēs sēdēt uz grīdas, uz spilveniem, tāpēc ierasties vēlams ērtā apģērbā.

Biļetes cena uz pasākumu ir 50 centi bērniem un 1 eiro pieaugušajiem, savukārt ģimenes biļetes cena ir 2 eiro. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesenti aicināti iepriekš pieteikties pa tālruni 63021180.