3.7 °C, 4.4 m/s, 83.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiĢimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, pulcējas uz pasākumu Pasta salā
Ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, pulcējas uz pasākumu Pasta salā
11/12/2023

Latvijas Bērnu fonds Jelgavā sadarbībā ar restorānu “Pilsētas elpa” Otrajā adventē Pasta salā labdarības pasākumā “Grinča brančs” pulcēja ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. “Esam patiesi priecīgi, ka pasākums guva atsaucību un to apmeklēja tik daudz Jelgavas ģimeņu,” atzīst Latvijas Bērnu fonda Jelgavā vadītāja Diāna Gailuma, cerot, ka šī tradīcija tiks turpināta.

Pasākums ieskandināja Ziemassvētkus ar jautrām dziesmām, dažādām āra aktivitātēm, spēlēm un slidošanu, gardām pusdienām, karstu tēju un, protams, dāvanām no paša Grinča.

“Esam patiesi priecīgi, ka pasākumā pulcējās aptuveni septiņdesmit Jelgavas ģimenes. Bērnu smiekli, čalošana un piedalīšanās aktivitātēs sniedza tik daudz pozitīvu emociju gan pašiem bērniem, gan viņu vecākiem. Ziemassvētku laiks ir pats sirsnīgākais visā gadā! Mēs ticam, ka šis pasākums kļūs par tradīciju un mēs ik gadu varēsim iepriecināt Jelgavas ģimenes, kurās aug īpašie bērni, un radīt bērnu sirsniņās pasakainu Ziemassvētku noskaņu,” tā D.Gailuma.

“Lai arī turpmāk mums izdodas radīt sirsnīgus svētkus un iepriecināt mazās sirsniņas!” tā D.Gailuma.