23.4 °C, 1.8 m/s, 56.7 %

Pirmsskolas izglītības iestāde “Alnītis” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāja palīgu

Sākumlapa Pirmsskolas izglītības iestāde “Alnītis” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāja palīgu

Darba pienākumi:

  • Sadarboties ar pirmsskolas izglītības skolotāju kvalitatīvai pedagoģiskā procesa īstenošanā;
  • Nodrošināt bērnu vecumam un vajadzībām atbilstošu atbalstu pašaprūpes prasmju veidošanā;
  • Nodrošināt grupas un tai pieguļošo telpu uzkopšanu un uzturēšanu atbilstoši sanitārajām normām;
  • Veikt nepieciešamās darbības bērnu ēdināšanas organizēšanai- atnest no virtuves pagatavoto ēdienu, nodrošināt ēdiena sadali, mazgāt traukus.

Prasības kandidātiem:

  • Vismaz valstī noteiktā obligātā pamata izglītība;
  • Latviešu valodas augstākā pakāpe-C1;
  • Labas saskarsmes spējas;
  • Augsta atbildības izjūta, spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • Vēlama pieredze darbā ar bērniem.

Mēs piedāvājam:

  • Darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • Darba alga  EUR 716,00 (bruto) mēnesī;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) sūtīt uz e-pastu: alnitis@izglitiba.jelgava.lv  ar norādi “Pirmsskolas izglītības iestādes personāls”.