10.9 °C, 2.4 m/s, 85.7 %

Pasākumi

Sākumlapa PasākumiPilsētaVecgada skrējiens
Vecgada skrējiens
30.12. 12:00 | Hercoga Jēkaba laukums Jelgavā | 0.00 eiro

Skrējiena dalībnieki aicināti Hercoga Jēkaba laukumā pulcēties no pulksten 11:45. Pirms starta būs kopīga iesildīšanās. Distance vedīs pa Lielo ielu līdz Pasta ielai, pa Pasta ielu līdz Dobeles ielai, cauri skvēram aiz kultūras nama, gar piemiņas zīmi Norai Bumbierei un kultūras namu līdz Krišjāņa Barona ielai, pa Krišjāņa Barona ielu līdz Uzvaras ielai, pa Uzvaras ielu līdz Lielajai ielai un pa Lielo ielu līdz pulcēšanas vietai Hercoga Jēkaba laukumā. Skrējiens notiks pa gājēju ietvēm, dalībniekiem ievērojot ceļu satiksmes noteikumus. Apļa garums ir viens kilometrs. Dalībnieki aicināti likt galvā rūķu cepures un tērpties košos tērpos.

Pēc skrējiena dalībnieki tiks cienāti ar siltu tēju un piparkūkām, kā arī tiks pasniegtas pārsteiguma balvas – pēc nejaušības principa izlozētiem dalībniekiem.

Skrējienam iepriekš nav jāpiesakās.

 

Pasākums var tikt fotografēts un filmēts. Sacensību organizatoriem ir tiesības izmantot mārketinga un reklāmas mērķiem sacensību laikā uzņemtās fotogrāfijas un video materiālus bez saskaņošanas ar tajās redzamajiem cilvēkiem.