23.4 °C, 1.8 m/s, 56.7 %

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas izglītības pārvalde” aicina darbā apkopēju

Sākumlapa Sludinājumi, vakances, nomaVakancesJelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas izglītības pārvalde” aicina darbā apkopēju

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas izglītības pārvalde” (Reģ. Nr. 90000074738) aicina darbā apkopēju (amata kods 9111 01).

Darba izpildes vieta: pirmsskolas izglītības iestāde, Brīvības bulvāris 31A, Jelgava.

Darba pienākumi:

  • Veikt iestādes koplietošanas telpu uzkopšanas darbus, uzturēt un rūpēties par pirmsskolas iestādes telpu tīrību un kārtību.

Prasības kandidātiem:

  • Vismaz valstī noteiktā obligātā pamata izglītība.
  • Latviešu valodas zināšanas.
  • Bez kaitīgiem ieradumiem.
  • Augsta atbildības izjūta, spēja plānot un organizēt savu darbu.

Mēs piedāvājam:

  • Darba līgums uz nenoteiktu laiku.
  • Darba alga EUR 620,00 (bruto) mēnesī.

Dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) līdz 2023.gada 20.martam sūtīt uz e-pastu: anna.sloka@izglitiba.jelgava.lv  ar norādi “Pirmsskolas izglītības iestādes personāls”.

Iesniedzot pieteikumu uz vakanto amatu, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei pretendentu atlases mērķim- pirmsskolas izglītības iestādes personāla atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no pieteikuma iesniegšanas brīža. Papildus informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personas datu apstrādi skatāma pašvaldības mājaslapas sadaļā “Personas datu apstrāde” paziņojumā datu subjektiem – personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem).