Aizvadītajā nedēļas nogalē Valsts policijā (VP) saņemts iesniegums par uzbrukumu sievietei Romas ielas rajonā. Policija lūdz atsaukties aculieciniekus.
Cietusī sieviete ziņoja par uzbrukumu, kurš 6. oktobrī aptuveni pulksten 6.30 no rīta notika Romas ielā, informē VP pārstāve Ieva Sietniece. Sieviete norādīja, ka nepazīstams vīrietis viņai izteicis draudus un pielietojis fizisku spēku; situāciju palīdzēja novērst garāmbraucēji. Šobrīd VP par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Tiek skaidroti notikuma apstākļi.
VP lūdz atsaukties situācijas lieciniekus un vērsties VP gadījumā, ja piedzīvota vai redzēta līdzīga situācija. Sazināties ar VP iespējams, zvanot var par tālruni 63004200, 63004202 vai 110.
Foto: no JV arhīva