17.6 °C, 8.3 m/s, 78.5 %

Pilsētā

Pilsētā
Pilsētā
Muzejā sestdien uz laiku būs ierobežota porcelāna izstādes apskate

Sestdien, 9. septembrī, no pulksten 13 līdz 16 laulību reģistrācijas laikā Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja Reprezentācijas zālē būs ierobežota porcelāna māksliniecei Zinai Ulstei veltītās izstādes “Rūpnīcas smarža” apskate.

Pilsētā
Līdz septembra beigām trešdienās pagarināts pasta nodaļas Garozas ielā 22 darba laiks

Lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, šovasar Jelgavas 2. pasta nodaļa Garozas ielā 22 tika saīsināts darba laiks, apkalpojot klientus katru darbdienu no pulksten 8 līdz 17. Ņemot vērā klientu priekšlikumus, “Latvijas Pasts” nolēmis līdz 30. septembrim trešdienās pagarināt šīs nodaļas darba laiku par divām stundām – līdz pulksten 19, bet piektdienās nodaļā pasta pakalpojumus iespējams saņemt no 8 līdz 15.

Pilsētā Satiksme
Jelgavā plāno būvēt katastrofu pārvaldības centra ēku

Iekšlietu ministrija Jelgavā, Garozas ielā, plāno būvēt katastrofu pārvaldības centra ēku, kurā vienkopus atrastos ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo, telpas Valsts policijai, robežsardzei, Iekšlietu ministrijas Informācijas centram, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam un prokuratūrai. Lai šo mērķi īstenotu, Jelgavas dome lēma bez atlīdzības Iekšlietu ministrijai nodot nekustamo īpašumu Garozas ielā 31.

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Svētku eglītes var novietot pie atkritumu konteinera vai aizvest uz «Fortum»

SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» arī šogad aicina iedzīvotājus eglītes, kas māju rotāja svētku laikā, novietot pie atkritumu konteineriem, nevis likt tās konteineros. Tāpat eglītes šogad pirmo reizi var nogādāt centralizētās apkures uzņēmuma «Fortum» biomasas koģenerācijas stacijā, kur tās tiks izmantotas kurināšanai.

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Atsāk būvdarbus Neretas un Prohorova ielā

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma šodien, 8. janvārī, atsākas būvdarbi Neretas un Prohorova ielā, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Bibliotēkā varēs apgūt rēķinu apmaksu internetā

Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā bez maksas apgūt to, kā apmaksāt dažādus komunālos rēķinus un kā tiešsaistē samaksāt nekustamā īpašuma nodokli. Grupu nodarbības notiks 20. un 21. janvārī bibliotēkas mācību klasē Akadēmijas ielā 26, kā arī tiek piedāvātas individuālas konsultācijas.

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Dūmu detektors dzīvoklī Pasta ielā novērš ugunsnelaimi

Pateicoties dzīvoklī uzstādītam dūmu detektoram, kas signalizēja par piedūmojumu dzīvoklī, un kaimiņiem, otrdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Jelgavas daļas ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās novērst ugunsgrēku kādā piecstāvu mājas dzīvokļa virtuvē Pasta ielā.

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Var pieteikties bezmaksas Topošo vecāku skolai

Turpinoties Veselības veicināšanas programmas aktivitātēm pilsētā, arī šogad topošie vecāki aicināti piedalīties bezmaksas nodarbību ciklā «Topošo vecāku skola» Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC). Šobrīd vēl ir brīvas vietas grupās, kurām nodarbības sāksies 29. janvārī, 19. februārī un 11. martā. Nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās.

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Pilsētā remontē avārijas bedrītes

Uzlabojot satiksmes drošību pilsētas ielās, kur mainīgajos laikapstākļos pastiprināti veidojas bedres, vairākās vietās Jelgavā šonedēļ ar auksto asfaltbetonu tiek aizpildītas avārijas bedres, informē Jelgavas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Aicina uz simultānseansu ar Latvijas čempionu dambretē

Sestdien, 11. janvārī, pulksten 13 Miezītes bibliotēkā, Dobeles šosejā 100a, notiks simultānseanss ar vairākkārtējo Latvijas čempionu dambretē un pasaules čempionāta turnīra dalībnieku, jelgavnieku Vladislavu Vesperi. Pasākums ir bez maksas un uz to aicināts ikviens interesents, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības pakāpes.

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Trīs jaunie pilsoņi sola uzticību Latvijai

Šodien Jelgavas pilsētas domē svinīgo zvērestu par uzticību Latvijas Republikai deva trīs jelgavnieki, kurus Latvijas pilsonībā uzņem naturalizācijas kārtībā.

Pilsētā Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Skolēni var piedalīties kolāžu konkursā par ledus skulptūru festivāla tēmu

Jau astoto gadu pēc kārtas, gatavojoties Starptautiskajam ledus skulptūru festivālam Jelgavā, pirmo līdz ceturto klašu kolektīvi aicināti piedalīties kolāžu konkursā. Darbus var iesniegt līdz 16. janvārim, interpretējot tēmu «Mani supervaroņi». Konkursa galvenā balva – iespēja kopā ar visu klasi apmeklēt Baltijā vērienīgāko ziemas notikumu – Starptautisko ledus skulptūru festivālu Jelgavā.

1 2 ... 1667