16.2 °C, 1.6 m/s, 81.9 %

Satiksme

Satiksme
Satiksme
Satiksmes ierobežojumi Hercoga Jēkaba laukuma apkārtnē

26. augustā Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama notiek 23. Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka Hercoga Jēkaba laukuma apkārtnē noteikti satiksmes ierobežojumi.

Pilsētā Satiksme
Jelgavā plāno būvēt katastrofu pārvaldības centra ēku

Iekšlietu ministrija Jelgavā, Garozas ielā, plāno būvēt katastrofu pārvaldības centra ēku, kurā vienkopus atrastos ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo, telpas Valsts policijai, robežsardzei, Iekšlietu ministrijas Informācijas centram, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam un prokuratūrai. Lai šo mērķi īstenotu, Jelgavas dome lēma bez atlīdzības Iekšlietu ministrijai nodot nekustamo īpašumu Garozas ielā 31.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
No janvāra būs izmaiņas 14.A un 22. maršruta autobusu kustībā

SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) informē, ka no 2020. gada 1. janvāra būs grozījumi pilsētas autobusu 14.A un 22. maršrutā. 14.A maršrutā tiks iekļautas jaunas pieturas, bet 22. maršrutā mainīsies kursēšanas laiks vakara reisiem.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
Svētku laikā vilciens ar eglīti kursēs arī uz Jelgavu

Jau trešo gadu Ziemassvētku un gadu mijas laikā pa Latviju kursē vilciens ar rotātu egli vienā no vagoniem. Vilciens svētku laikā kursēs vairākos maršrutos, apstājoties arī Jelgavā, informē AS «Pasažieru vilciens».

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
Svētku brīvdienās būs izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālajos autobusu maršrutos

No 23. decembra līdz 2020. gada 2. janvārim gaidāmas izmaiņas aptuveni 500 reģionālajos autobusu maršrutos visā Latvijā, informē valsts SIA «Autotransporta direkcija».

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
Svētkos būs izmaiņas autobusu kustības sarakstā

Gada nogales svētkos – 24., 25., 26., 31. decembrī – un 2020. gada 1. janvārī Jelgavas pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustības saraksta, bet 1. janvārī tiks atcelti agrākie rīta reisi, informē SIA «Jelgavas autobusu parks».

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
Stājas spēkā izmaiņas autobusu maršrutā Jelgava–Tukums

Lai pasažieri Tukuma autoostā varētu ērti pārsēsties no viena maršruta autobusa citā, no šodienas, 16. decembra, veiktas izmaiņas maršrutā Nr.7354 Jelgava–Tukums, informē Valsts SIA «Autotransporta direkcija». Izmaiņas ietekmēs reisa atiešanas un pienākšanas laiku.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
No 8. decembra stāsies spēkā jauns vilciena kustības saraksts maršrutā Rīga–Jelgava

Akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens» informē, ka no svētdienas, 8. decembra, spēkā būs jauns vilcienu kustības saraksts. Būtiskas izmaiņas skars arī maršrutu Rīga–Jelgava, jo tiks samazināts vilciena apstāšanās biežums pieturā «Cenas» un vairākiem reisiem tiks mainīts vilciena atiešanas laiks.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
No šodienas par braukšanu ar neatbilstošām riepām tiks liegta dalība ceļu satiksmē

Sākot no šodienas, 4. decembra, automobiļiem, kuri būs aprīkoti ar neatbilstošām riepām, tiks liegta dalība ceļu satiksmē, anulējot tehniskās apskates uzlīmi un atņemot numura zīmes, informē Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
Vairākās vietā pilsētā ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas

Saskaņā ar Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem Akadēmijas ielā, Cukura ielā, Krišjāņa Barona ielā, Strautu ceļā, Rogu ceļā un Bērzu ceļā ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
Četros starppilsētu autobusu maršrutos iekļautas papildu pieturas

Uzlabojot sabiedriskā transporta pakalpojuma kvalitāti, no 1. decembra četru autobusu maršrutos virzienā uz un no Jelgavas iekļautas papildu pieturas. Pieturas pievienotas maršrutos Nr.7352 Jelgava–Eleja–Bauska, Nr.7356 Jelgava–Emburga–Bauska, Nr.7360 Jelgava–Eleja–Tērvete–Jelgava un Nr.7365 Jelgava–Iecava–Bauska, informē valsts SIA «Autotransporta direkcija».

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Satiksme
No 1. decembra ziemas riepas ir obligātas

No rītdienas, 1. decembra, līdz nākamā gada 1. martam visiem transportlīdzekļiem obligāti jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Jāpiebilst, ka no 1. oktobra līdz 1. maijam ļauts izmantot arī riepas ar radzēm. Braucējiem ieteicams ņemt vērā riepu vecumu un protektora dziļuma atbilstību prasībām.

1 2 ... 37