5 °C, 5 m/s, 88.6 %

Pilsēta

Pilsēta
Pilsēta Sabiedrība
Vispasaules nevalstisko organizāciju dienā aicina uz attīstības darbnīcu

27. februārī tiek atzīmēta Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) diena jeb Starptautiskā nevalstisko organizāciju diena. Jelgavas Sabiedriskais centrs šajā dienā Jelgavas NVO pārstāvjus aicina apmeklēt attīstības darbnīcu, lai gūtu iedvesmu tālākajā darbā. Pasākums notiks pulksten 18 Sabiedriskā centra zālē Skolotāju iela 8.

Izglītība Pilsēta
Jelgavas skolēni izcīna godalgas Satversmes tiesas konkursā

Apbalvošanas ceremonijā godināti septītā Satversmes tiesas skolēnu zīmējumu, videodarbu un domrakstu konkursa “Ikviena cilvēka cieņa digitālajā vidē” laureāti un viņu pedagogi. Starp apbalvotajiem ir arī Jelgavas 4. un 5. vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolēni.  

Pilsēta Satiksme
Uz grants ielām iestājies šķīdonis; pieber avārijas bedres

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka zemes augstākie slāņi sākuši kust un uz grants seguma ielām iestājies šķīdonis. Savukārt pārmitrināts grants segums zaudē nestspēju, un braukšanas apstākļi pasliktinās. “Pilsētsaimniecībā” uzsver: uzlabot grants seguma stāvokli, veicot planēšanu un greiderēšanu, varēs, ielām apžūstot. Brauktuvju nostiprināšanai tiek piebērtas avārijas bedres un, ja nepieciešams, no brauktuves novadīts ūdens.

Pilsēta Sabiedrība
Raiņa parkā sāk apgaismojuma pārbūvi

Šonedēļ sākusies apgaismojuma modernizācija Raiņa parkā. Vispirms tiek demontēti 35 vecie apgaismojuma balsti un lampas, lai to vietā uzstādītu 45 jaunus balstus ar LED parka lampām.

Izglītība Pilsēta Sabiedrība
SIA “Rūķu māja” valde maina savu lēmumu – privātais bērnudārzs turpinās darbu

SIA “Rūķu māja” īpašnieki, kas pašvaldību bija informējuši par lēmumu ar 31. maiju pārtraukt darbu kā pirmsskolas izglītības iestāde, tagad vērsušies pašvaldībā ar jaunu iesniegumu, paziņojot, ka uzņēmuma valde mainījusi savu lēmumu un privātais bērnudārzs turpinās darbību.

Pilsēta Sabiedrība
Ar dzejas lasījumiem aizvada Starptautisko dzimtās valodas dienu

Jelgavas Sabiedriskajā centrā 21. februārī aizvadīts pasākums, kas veltīts Starptautiskajai dzimtās valodas dienai. Tajā izskanēja dzeja latviešu, kazahu, lietuviešu, ukraiņu, itāļu, runyankole (Uganda), lietuviešu un baltkrievu valodā.

Pilsēta Tūrisms Uzņēmējdarbība
Līdz 12. martam var pieteikties keramikas darbnīcas telpu nomas izsolei Vecpilsētas ielā 2

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs izsludinājis nedzīvojamo telpu – keramikas darbnīcas telpu Vecpilsētas ielā 2 – nomas tiesību izsoli. Telpas tiek iznomātas keramikas darbnīcas izveidei un ar to saistītu pakalpojumu sniegšanai. Pieteikumus pretendenti var iesniegt līdz 12. martam (ieskaitot).

Izglītība Jaunieši Pilsēta
Vidusskolēni var pieteikties universitātes Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolai

23. martā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (LBTU) sāksies Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skola, kas ir izzinošs, izglītojoši izklaidējošs pasākums 10.–12. klašu vidusskolēniem. Piedalīties ir aicināts katrs skolēns, kurš jūt interesi par zemes izmantošanu, teritorijas projektēšanu un plānošanu, nekustamo īpašumu un tā vērtēšanu, mērniecības pamatiem, mērniecības instrumentiem, kartēm un to izgatavošanu. Nodarbības ir bezmaksas un šobrīd sākusies pieteikšanās.

Nodarbinātība Pilsēta Sabiedrība
Jaunākās vakances: meklē bibliotekārus, veselības aprūpes speciālistu un klientu konsultantu finanšu jomā

Jelgavas Pilsētas bibliotēka aicina darbā bibliotekārus, Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) izsludinājusi vakanci speciālistam veselības aprūpes pieejamības jautājumos, bet AS “Swedbank” meklē klientu apkalpošanas speciālistu.

Jaunieši Pilsēta
Jaunieši aicināti uz iedvesmas vakaru par mentālo labsajūtu

Ceturtdien, 29. februārī, pulksten 17.30 jauniešu centrā Skolotāju ielā 8 Jelgavas jaunieši aicināti uz iedvesmas vakaru, lai kopā ar sociālā uzņēmuma “Intelekta attīstības centrs” vadītāju Oskaru Grīsli uzzinātu ko vairāk par mentālo labsajūtu.

Pilsēta
Šogad veiks divu Lielupes tilta balstu zemūdens remontu

Lai novērstu Lielupes tilta balstu masīva betona bojājumus, šogad tiks veikti divu tilta balstu zemūdens remontdarbi. Jāpiebilst, ka šobrīd arī turpinās būvniecības ieceres izstrāde, kas paredz Lielupes tilta brauktuves remontu.

Izglītība Jaunieši Pilsēta
Tehnikums pulciņos skolēniem piedāvā iepazīt profesiju

Lai iepazītu profesijas, kuras var apgūt Jelgavas tehnikumā, 7.–9. klašu skolēniem arī martā ir iespēja tehnikumā bez maksas apmeklēt profesionālos interešu pulciņus. Katrā no pulciņiem iespējams pievienoties kopumā astoņām pusotras stundas garām tikšanās reizēm, kurās skolēni gūst ieskatu konkrētajā specialitātē. Pulciņiem iepriekš jāpiesakās.

1 2 ... 382