10.8 °C, 3.9 m/s, 84.8 %

Pašvaldība

Sākumlapa JaunumiPašvaldība
Pašvaldība
Pašvaldība Pilsēta Sabiedrība
Līdz 1. oktobrim aicina pieteikt kandidātus Jelgavas augstākajiem apbalvojumiem

Lai izceltu līdzcilvēku darbu un sasniegumus, novērtētu Jelgavas galveno vērtību – cilvēkus –, Jelgavas pašvaldība aicina līdz 1. oktobrim pieteikt pretendentus Jelgavas augstākajiem apbalvojumiem “Goda zīme” un “Goda raksts”.

Ģimene Izglītība Pašvaldība Pilsēta
Jelgavas domes priekšsēdētāja apsveikums Zinību dienā

 
 

Pašvaldība Pilsēta
Jelgavas pašvaldības policijas darbinieki atgriezušies no pieredzes apmaiņas brauciena Kārmelā ASV

No pieredzes apmaiņas brauciena Jelgavas sadraudzības pilsētā Kārmelā (ASV) atgriezušies Jelgavas pašvaldības policijas darbinieki – nodaļas priekšnieks Alvis Ločmelis un inspektors Vilnis Neiders, kuri divu nedēļu garumā piedalījās Kārmelas policijas darba ikdienā, gūstot pieredzi un izzinot darba specifiku.

Ģimene Izglītība Pašvaldība Sabiedrība
Bibliotēka “Zinītis” piedāvā jaunu pakalpojumu – grāmatu apvākošanu

Lai palīdzētu skolēniem saglabāt mācību grāmatas tīras un kārtīgas visa mācību gada laikā, bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” (Zemgales prospekts 7) piedāvā jaunu pakalpojumu – grāmatu un dokumentu apvākošanu.

Pašvaldība Sabiedrība
Pieaug pašvaldības atbalsts bāreņiem

Jelgavā palielināts visu sociālo garantiju apmērs bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī ieviests jauns vienreizējs brīvprātīgās iniciatīvas pabalsts – drošības naudas iemaksai par īrētu mājokli – 320 eiro apmērā.

Pašvaldība Pilsēta
Aktualizēs dabas lieguma “Lielupes palienes pļavas” dabas aizsardzības plānu

Latvijas vides aizsardzības fonda padomes 9. jūnija sēdē ir apstiprināts Jelgavas pašvaldības iesniegtais projekts “Dabas lieguma “Lielupes palienes pļavas” dabas aizsardzības plāna aktualizācija””.

Pašvaldība Sabiedrība
Pašvaldība rīkos sociālās uzņēmējdarbības ideju konkursu “Impulss”

Ar mērķi motivēt uzņēmējus pievērsties sabiedrībai nozīmīgu sociālo problēmu risināšanai un rosināt uzsākt sociālo uzņēmējdarbību pilsētā Jelgavas pašvaldība paredz rīkot sociālās uzņēmējdarbības ideju konkursu “Impulss”. Jelgavas domes sēdē apstiprināts konkursa nolikums un vērtēšanas komisija.

Pašvaldība Sabiedrība
Palielina pabalstu apmēru maznodrošinātām personām; 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas autobusos šīs personas varēs izmantot līdz gada beigām

Šodien domes sēdē grozīti saistošie noteikumi “Maznodrošinātas mājsaimniecības slieksnis un sociālās palīdzības pabalsti Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā” – palielināts maznodrošinātas mājsaimniecības ienākumu slieksnis un pabalsta apmērs krīzes situācijā, kā arī pagarināts atbalsta termiņš pilsētas sabiedriskā transporta pakalpojuma izmantošanai.

Pašvaldība Pilsēta Sabiedrība
Paplašina Meža kapsētas teritoriju

Augustā uzsākti nozīmīgi Meža kapsētas paplašināšanas būvdarbi. Līdz šā gada decembrim ir plānots paplašināt kapsētas teritoriju aptuveni 2,9 hektāru platībā. Būvdarbu rezultātā būs sagatavota teritorija, kur varēs apbedīt apmēram 2390 mirušos.

Nodarbinātība Pašvaldība Pilsēta Sabiedrība
Jaunākās vakances: Dzimtsarakstu nodaļa konkursā meklē vadītāja vietnieku

Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa konkursā meklē vadītāja vietnieku. Savukārt Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina darbā vecāko speciālistu veselības veicināšanas jautājumos un sociālo darbinieku darbam ar ģimeni un bērniem.

Pašvaldība Pilsēta Sabiedrība
10. jūlijs – oficiāla brīvdiena

Ņemot vērā to, ka 9. jūlijs ir Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma diena, kas iekrīt svētdienā, 10. jūlijs valstī noteikta kā brīvdiena. Līdz ar to Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes šajā dienā nestrādās.

Pašvaldība Pilsēta Sabiedrība Sociālais atbalsts
Atbalsts ģimenēm – galvenais mērķis ir atjaunot ģimenes funkcionēšanu

Bērna ienākšana ģimenē ir liels un atbildīgs notikums, taču ir ģimenes, kuras sper šo soli, bet īsti nespēj vai neprot nodrošināt pilnvērtīgus dzīves apstākļus savam bērnam. Šajā gadījumā palīdzību sniedz sociālais dienests. Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) nodrošina kopumā sešus sociālos pakalpojumus ģimenēm un bērniem.

1 2 ... 36