20.4 °C, 1.9 m/s, 83.2 %

Sociālo lietu pārvalde

Sākumlapa JaunumiSociālo lietu pārvalde
Sociālo lietu pārvalde
Pilsēta Sociālais atbalsts Sociālo lietu pārvalde
Pieņem iesniegumus pabalstam ēdināšanas pakalpojuma apmaksai izglītības iestādēs un pabalstam individuālo mācību piederumu iegādei

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) pieņem iesniegumus pabalstam ēdināšanas pakalpojuma apmaksai vispārējās izglītības iestādēs un Jelgavas Amatu vidusskolā, pabalstam profesionālās ievirzes izglītības programmas dalības maksas segšanai, kā arī pabalstam individuālo mācību piederumu iegādei izglītojamajiem no trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes. Lai atbalstu saņemtu jau septembrī, iesniegums par pabalsta pieprasīšanu jāiesniedz līdz 15. augustam.

Sociālais atbalsts Sociālo lietu pārvalde
Sociālo lietu pārvalde konkursā meklē sociālo pakalpojumu sniedzēju 

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde izsludinājusi pretendentu atlases konkursu “Sociālo pakalpojumu sniegšana Stacijas ielā 13, Jelgavā”, lai atrastu uzņēmumu vai nevalstisko organizāciju (NVO), kas Stacijas ielā 13 var nodrošināt četrus sociālos pakalpojumus: bērnu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas pakalpojumu, grupu dzīvokļu pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, dienas aprūpes centra pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un specializētās darbnīcas pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Pilsēta Sabiedrība Sociālo lietu pārvalde
Dienas centrs “Atbalsts” un Specializētās darbnīcas rīko Atvērto durvju dienu

Piektdien, 28. jūnijā, no pulksten 9 līdz 14 Atvērto durvju dienas laikā interesenti aicināti apmeklēt Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes dienas centru “Atbalsts” un Specializētās darbnīcas (SPD) Jelgavā, Stacijas ielā 13.

Sabiedrība Sociālo lietu pārvalde
Sveic jelgavnieci 100. dzimšanas dienā

Šodien, 25. jūnijā, savu simto dzimšanas dienu svin jelgavniece Serafima. Simtgadnieci šodien sveica arī Jelgavas pašvaldības pārstāvji.  

Ģimene Pasākumi Pilsēta Sociālo lietu pārvalde
Notiks grupu nodarbības jaunajiem vecākiem kopā ar mazuļiem

Jaunie vecāki kopā ar mazuļiem 18. jūnijā no pulksten 10 līdz 11.30 aicināti piedalīties pirmajā grupu nodarbībā Pasta salā. Kopumā vasarā plānotas sešas tematiskās nodarbības brīvā dabā un tajās vecākiem sniegs nepieciešamo emocionālo atbalstu un zināšanas par dzīvi ar mazu bērnu. Dalība nodarbībās – bez maksas.

Pilsēta Sabiedrība Sociālo lietu pārvalde
Veselības veicināšanas ideju konkursā finansējums piešķirts trim projektiem

Noslēdzies septītais Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības veicināšanas ideju konkurss. Šajā gadā konkursā saņemti astoņi pieteikumi no kuriem finansiāls atbalsts piešķirts trim projektiem.

Pilsēta Sabiedrība Sociālo lietu pārvalde
Vēl līdz 12. maijam var pieteikties Veselības veicināšanas ideju konkursam

Jau septīto gadu Jelgavas Sociālo lietu pārvalde izsludinājusi Veselības veicināšanas ideju konkursu un aicina iedzīvotājus pieteikt savas idejas veselību veicinošu aktivitāšu īstenošanai pilsētā, pretendējot uz finansējumu līdz 300 eiro tās īstenošanai. Pieteikumus pieņems vēl līdz 12. maijam.

Pilsēta Sociālais atbalsts Sociālo lietu pārvalde
Jelgavā pieejams “Atelpas brīža” pakalpojums

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes sociālo  pakalpojumu centrā Zirgu ielā 47A ģimenēm ir pieejams jauns pakalpojums – “Atelpas brīdis”. Šo pakalpojumu var izmantot ģimenes, kurās aug bērni ar funkcionāliem traucējumiem no piecu līdz 18 gadu vecumam, uzticot savu bērnu īslaicīgai diennakts aprūpei centrā.

Pilsēta Sabiedrība Sociālais atbalsts Sociālo lietu pārvalde
Aprūpi mājās Jelgavā ik gadu nodrošina vairāk nekā 250 cilvēkiem

“Sabiedrība noveco, un sociālais pakalpojums “Aprūpe mājās” kļūst arvien pieprasītāks. Ar katru gadu pieaug to klientu skaits, kuriem pašvaldība nodrošina aprūpi mājās. Tas ļauj cilvēkam turpināt dzīvot savā ierastajā vidē un saņemt atbalstu, ja grūtības aprūpēt sevi radušās vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ,” skaidro Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Sociālās un medicīniskās aprūpes centra vecākā sociālā darbiniece Iveta Hofmane. Ilgstoši šo pašvaldības pakalpojumu Jelgavā nodrošināja tikai biedrība “Latvijas Samariešu apvienība”, bet kopš janvāra to piedāvā arī SIA “Senior Latvia”. Ar abiem sociālo pakalpojumu sniedzējiem Jelgavas Sociālo lietu pārvalde ir noslēgusi līgumu.