25.4 °C, 2.4 m/s, 42.1 %

Pasākumi

Pasākumi
Pasākumi Pilsēta
Jelgavā notiek Latvijas Stādu dienas

Šodien no pulksten 9 līdz 14 Jelgavā vēl norisinās Latvijas Stādu dienas. Hercoga Jēkaba laukumā, skvērā aiz Jelgavas kultūras nama, kā arī Krišjāņa Barona ielā apmeklētājiem savu produkciju piedāvā gandrīz 200 stādu audzētāji, dārzkopji un amatnieki.

Ģimene Pasākumi Pilsēta
Pārlielupes un Miezītes bibliotēkā notiks Māmiņdienai veltīta ģimeņu sestdiena

11. maijā pulksten 11 Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17, bet pulksten 14 Miezītes bibliotēkā Dobeles šosejā 100A notiks īpaši Māmiņdienai veltīts pasākums ģimenēm ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Pasākumi Pilsēta
Agija Pizika aicina uz dzimšanas dienas koncertu “Pārlekdams pāri”

8. jūnijā pulksten 15 Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijā Sarmas ielā 2 izskanēs ilggadējās koru diriģentes, bērnu vokālā ansambļa “Rotiņa” mākslinieciskās vadītājas Agijas Pizikas dzimšanas dienas koncerts “Pārlekdams pāri”. “Šis koncerts nebūs par lielo profesionālo varēšanu, šoreiz tā būs sirsnīga satikšanās un sadziedāšanās par svarīgāko – bērniem, ģimeni un mūsu Latviju,” uz koncertu aicina A.Pizika. Ieeja pasākumā – bez maksas.

Pasākumi
Stādu dienas Jelgavā pulcēs 200 tirgotāju

Šonedēļ Jelgava jau 15. reizi kļūs par Latvijā plašāko stādu audzētāju un dārzkopju pulcēšanās vietu. 11. un 12. maijā Hercoga Jēkaba laukumā, skvērā aiz Jelgavas kultūras nama, kā arī Krišjāņa Barona ielā jau tradicionāli notiks Latvijas Stādu dienas. Pasākumā varēs sastapt ap 200 tirgotāju – stādu audzētāju, amatnieku un pārtikas ražotāju –, kas apmeklētājus sagaidīs ar daudzveidīgu piedāvājumu dārza iekopšanai un uzturēšanai, kā arī ikdienai.

Pasākumi
Aizvadīti Neatkarības atjaunošanas dienas svētki

4. maijā ar piemiņas brīdi, ziedu nolikšanu, tradicionālo “Brīvības stafeti” un muzikāliem priekšnesumiem svinējām Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.

Pasākumi
Neatkarības dienā noliek ziedus pie Jāņa Čakstes pieminekļa

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 34. gadadienai, šodien, 4.maijā, Jelgavas valstspilsētas vadība un jelgavnieki pie Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa nolika ziedus.

Pasākumi
Dzīvesziņas un arodu sētā – tekstiliju izstāde

No 3. maija līdz 14. jūlijam Dzīvesziņas un arodu sētā, Vecpilsētas ielā 2, būs skatāma tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) “Staļģene” tekstiliju izstāde.

Pasākumi Pilsēta Sabiedrība
Svinēsim Neatkarības atjaunošanas dienu!

4. maijā mūsu valsts svin Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu – svētki pulksten 10 sāksies ar ekumenisko svētbrīdi Sv.Annas prokatedrālē, bet pulksten 12 pilsētnieki tradicionāli aicināti nolikt ziedus pie Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa. Lai radītu svētku gaisotni, visas dienas garumā pilsētā notiks arī citi pasākumi.

Izglītība Pasākumi Pilsēta
Meža dienā Pasta salā apmeklētāji gaidīti līdz pulksten 17

Šodien Pasta salā notiek tradicionālā Meža diena. Šogad Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Meža un vides zinātņu fakultātes organizētā pasākuma “Mežs ienāk Jelgavā!” devīze ir “Mežs mainībā”. Pilsētnieki aicināti izzināt meža un ar to saistītās nozares, iegūt vērtīgas zināšanas par meža produktiem un to izmantošanas daudzveidību, kā arī iepazīt nozarē nodarbināto profesiju plašo spektru un izglītības iespējas. Ieeja pasākumā – bez maksas. Apmeklētāji Pasta salā gaidīti līdz pulksten 17.

Pasākumi Pilsēta
Jelgavas kori iedziedās pavasari

Jelgavas Valsts ģimnāzijā svētdien, 28. aprīlī, pulksten 14 notiks Jelgavas apriņķa koru koncerts “Iedziedāt pavasari”. Interesenti aicināti bez maksas klausīties koru priekšnesumus.

Pasākumi Pilsēta
Šonedēļ notiks starptautiskais dzejas festivāls “Page Break”

No 24. līdz 27. aprīlim Jelgavā notiks 3. starptautiskais dzejas festivāls “Page Break”. Pulcējot 14 pasaulē pazīstamus dzejniekus no 11 valstīm, dzejas festivāls sniegs iespēju klātienē iepazīt starptautiskajā dzejas apritē nozīmīgu un aktuālu autoru dzeju, īpaši uzsverot kultūru dažādību. Visi festivāla pasākumi apmeklētājiem būs bez maksas.

Pasākumi
Mežs ienāks Jelgavā

26. aprīlī no pulksten 10 līdz 17 Pasta salā jau tradicionāli notiks Meža diena. Tajā pilsētnieki aicināti izzināt meža un ar to saistītās nozares, iegūt vērtīgas zināšanas par meža produktiem un to izmantošanas daudzveidību, kā arī iepazīt nozarē nodarbināto profesiju plašo spektru un izglītības iespējas. Ieeja pasākumā – bez maksas.

1 2 ... 43