12.1 °C, 2.2 m/s, 84 %

Nodarbinātība

Sākumlapa JaunumiNodarbinātība
Nodarbinātība
Nodarbinātība Sabiedrība
Jaunākās vakances: piedāvā darbu direktora vietniekam informācijas tehnoloģiju jomā, personāla speciālistam un vecākajam grāmatvedim

Jaunrades nams “Junda” aicina darbā direktora vietnieku informācijas tehnoloģiju jomā, Jelgavas pilsētas slimnīca – personāla speciālistu, bet Jelgavas pašvaldībai aktuāla ir vecākā grāmatveža vakance.

Nodarbinātība Pilsēta Sabiedrība
Jaunākās vakances: piedāvā darbu skolotājiem, multimediju dizaina speciālistam un vadītājam veselības aprūpes jomā

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, vairākas vakances piedāvā pilsētas izglītības iestādes. Tā Centra pamatskola aicina darbā psihologu, sporta un veselības skolotāju, Jelgavas 4. sākumskola – angļu valodas skolotāju, bet Pārlielupes pamatskola – ģeogrāfijas, vācu valodas un bioloģijas skolotājus uz nepilnu slodzi. Trīs vakances ir arī pašvaldības iestādē “Kultūra” – multimediju dizaina speciālists, sabiedrisko attiecību speciālists un apkopējs, bet slimnīca “Ģintermuiža” meklē vadītāju veselības aprūpes jomā.

Nodarbinātība Pilsēta Sabiedrība
Jaunākās vakances: meklē bērnudārza vadītājas vietnieku, jaunsargu instruktoru un policistus

Jelgavas Izglītības pārvalde aicina darbā grāmatvedi, pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Alnītis” – vadītājas vietnieci, pirmsskolas izglītības skolotāju, skolotāja palīgu un mūzikas pedagogu, bet Jaunsardzes centrs piedāvā darbu jaunsargu instruktoram Pārlielupes pamatskolā. Tāpat šobrīd vairākas aktuālas vakances ir Jelgavas Pašvaldības policijai, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests savai komandai aicina pievienoties dispečera palīgu.

Nodarbinātība Pilsēta Sabiedrība
Jaunākās vakances: meklē bāriņtiesas locekļus, galvenā grāmatveža vietnieku un kultūras darba speciālistu

Jelgavas pilsētas Bāriņtiesa aicina darbā divus bāriņtiesas locekļus, iestāde “Kultūra” meklē kultūras darba speciālistu, sabiedrisko attiecību speciālistu un multimediju dizaina speciālistu. Tāpat Jelgavas pašvaldībai aktuāla galvenā grāmatveža vietnieka vakance.

Ģimene Izglītība Jaunieši Nodarbinātība Pilsēta Sabiedrība
Personas ar invaliditāti un funkcionēšanas traucējumiem darbspējas vecumā var bez maksas iegūt profesionālo izglītību

Šobrīd notiek uzņemšana Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) izglītības iestādēs, kur personas ar invaliditāti un funkcionēšanas traucējumiem darbspējas vecumā var iegūt valsts apmaksātu profesionālo izglītību.

Izglītība Nodarbinātība Pilsēta Sabiedrība
Vakances Jelgavas pašvaldības izglītības iestādēs

Jelgavas pašvaldības bērnudārzi, skolas un jaunrades nams “Junda” turpina gatavoties jaunajam mācību gadam un savai komandai aicina pievienoties pedagogus un atbalsta personālu. 

Nodarbinātība Pilsēta Sabiedrība
Jaunākās vakances: Sociālo lietu pārvalde meklē Veselības veicināšanas un atkarību profilakses nodaļas vadītāju

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde izsludinājusi konkursu uz vakanto Veselības veicināšanas un atkarību profilakses nodaļas vadītāja amatu, savukārt Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) aicina darbā galveno speciālistu metodiķi.

Nodarbinātība Pašvaldība Pilsēta Sabiedrība
Jaunākās vakances: Dzimtsarakstu nodaļa konkursā meklē vadītāja vietnieku

Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa konkursā meklē vadītāja vietnieku. Savukārt Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina darbā vecāko speciālistu veselības veicināšanas jautājumos un sociālo darbinieku darbam ar ģimeni un bērniem.

Jaunieši Nodarbinātība Pilsēta
Šovasar pilsētā strādā teju 600 skolēnu

Lai gūtu darba prasmes, iemaņas un pieredzi, Jelgavas pašvaldība un Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) vasaras periodā jauniešiem piedāvā subsidētās darba vietas. Ar katru gadu jauniešu interese aug, un šovasar pašvaldības vasaras nodarbinātības programmās iesaistīti 380 jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem, savukārt NVA nodarbinātības programmā, kas paredzēta jauniešiem vecumā no 15 līdz 20 gadiem, atbalstu guvuši 200 skolēnu.

Nodarbinātība Pašvaldība Pilsēta Sabiedrība
Jaunākās vakances: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu. Savukārt Jelgavas Pašvaldības policija savai komandai aicina pievienoties Patruļpolicijas nodaļas inspektoru un skolu inspektoru, kā arī Sabiedriskās kārtības nodaļas pilsētas iecirkņu inspektoru.

Izglītība Nodarbinātība Pasākumi Uzņēmējdarbība
Aicina uz bezmaksas semināru “ Kā kļūt par ģimenei draudzīgu uzņēmumu?”

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” 30. jūnijā pulksten 10 organizē tiešsaistes Zoom semināru “Kā kļūt par ģimenei draudzīgu uzņēmumu?”. Seminārs ir bezmaksas, taču tam nepieciešama iepriekšēja elektroniskā pieteikšanās.

Nodarbinātība
Darba devējiem, kuri nodarbina cilvēkus ar invaliditāti, NVA piedāvā finansējumu darba vietas pielāgošanai

Darba devējus – komersantus un komercsabiedrības, tostarp personālsabiedrības un kapitālsabiedrības, kas nodarbina cilvēkus ar invaliditāti, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina pieteikties finansējumam darbinieku ar invaliditāti darba vietas pielāgošanai nepieciešamo iekārtu, aprīkojuma un tehnisko palīglīdzekļu iegādei, kā arī piegādei un uzstādīšanai.

1 2 ... 20