5.3 °C, 4 m/s, 77.1 %

Jaunieši

Jaunieši
Jaunieši Pilsēta Sabiedrība
Slidotava Pasta salā joprojām gaida apmeklētājus

Neskatoties uz pavasarīgajiem laikapstākļiem, slidotava Pasta salā turpina darbu. Arī šajā nedēļas nogalē iedzīvotāji aicināti slidot. Sestdien un svētdien, 2. un 3. martā, notiks 10 publiskās slidošanas seansi. Pirmais seanss abas dienas – pulksten 13.  

Jaunieši Pilsēta Sabiedrība
Jauniešu centrs “Pakāpiens” – atklāts!

Piektdien Pārlielupē, Loka maģistrālē 25, atklāts jauniešu centrs “Pakāpiens”. Tas Jelgavā ir trešais jauniešu centrs, kurā var saturīgi pavadīt brīvo laiku, iemācīties ko jaunu un piedalīties dažādās aktivitātēs. “Pakāpiens” jauniešus no nākamās nedēļas gaidīs katru darba dienu no pulksten 14 līdz 20.  

Izglītība Jaunieši Pilsēta
Iegūsti praktisku pieredzi tehnoloģiju un dizaina pasaulē!

Zemgales reģiona 6. līdz 12. klašu skolēni un pedagogi aicināti pieteikties dizaina un tehnoloģiju laboratorijai “Kur radošums sastop tehnoloģijas”, kas norisināsies 14. martā Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā. Mācību cikla laikā būs iespējams iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas darbā ar dažādām nozarēm paredzētiem rīkiem un tehnoloģijām. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet obligāti iepriekš jāpiesakās.

Jaunieši Pilsēta
Jelgavas jauniešu centru piedāvājums martā

Jelgavas jauniešu centri – “Špaktele” Pasta ielā 44, “ Pakāpiens” Loka maģistrālē 25 un jauniešu centrs Skolotāju ielā 8 – aicina Jelgavas jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem uz dažādiem pasākumiem saturīgai brīvā laika pavadīšanai martā.

Izglītība Jaunieši Pilsēta Sabiedrība
Uzbūvē transportlīdzekli no otrreizējiem materiāliem un piedalies sacensībās!

Šovasar Jelgavā notiks jau otrās skolēnu un studentu pašbūvētu transportlīdzekļu prototipu energoefektivitātes sacensības “E-es”, ko organizē Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas IT centrs. Dalībnieki var pieteikties līdz 1. maijam, uzbūvēt savu transportlīdzekli un 8. jūnijā stāties uz starta sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”. 

Jaunieši Pilsēta
Vidusskolēni un tehnikumu audzēkņi aicināti piedalīties Jauno ģeoinformātiķu un tālizpētes pētnieku skolā

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Meža un vides zinātņu fakultāte organizē Jauno ģeoinformātiķu un tālizpētes pētnieku skolu, lai iepazīstinātu ar ģeoinformātikas speciālista darbu, studiju iespējām profesionālā bakalaura studiju programmā “Ģeoinformātika un tālizpēte” un satiktu līdzīgi domājošus jauniešu. Nodarbības ir bez maksas un par to apmeklējumu skolēni iegūs papildu punktus, lai pretendētu uz budžeta vietu profesionālā bakalaura studiju programmā “Ģeoinformātika un tālizpēte”.

Izglītība Jaunieši Pilsēta
Ēnu diena – aprīlī; skolēni varēs pieteikties no 1. marta

Ēnu diena Latvijā šogad notiks 4. aprīlī. Ēnu devēji aicināti reģistrēt savas vakances portālā enudiena.lv, lai skolēni varētu praktiski izzināt interesējošās profesijas. Vakanču reģistrācija notiks līdz 1. martam, kad pieteikšanos portālā publicētajām vakancēm uzsāks skolēni. Kā katru gadu, skolēni varēs ēnot arī Jelgavas pašvaldības speciālistus.

Jaunieši Pilsēta
Jaunieši aicināti uz iedvesmas vakaru par mentālo labsajūtu

Ceturtdien, 29. februārī, pulksten 17.30 jauniešu centrā Skolotāju ielā 8 Jelgavas jaunieši aicināti uz iedvesmas vakaru, lai kopā ar sociālā uzņēmuma “Intelekta attīstības centrs” vadītāju Oskaru Grīsli uzzinātu ko vairāk par mentālo labsajūtu.

Jaunieši Pilsēta Sabiedrība
Šonedēļ Pasta salas slidotavā – 21 slidošanas seanss

Kamēr vēl to ļauj laikapstākļi, publiskā slidotava Pasta salā turpina darbu un šonedēļ piedāvā pievienoties kopumā 21 publiskās slidošanas seansam.

Izglītība Jaunieši Pilsēta
Vidusskolēni var pieteikties universitātes Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolai

23. martā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (LBTU) sāksies Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skola, kas ir izzinošs, izglītojoši izklaidējošs pasākums 10.–12. klašu vidusskolēniem. Piedalīties ir aicināts katrs skolēns, kurš jūt interesi par zemes izmantošanu, teritorijas projektēšanu un plānošanu, nekustamo īpašumu un tā vērtēšanu, mērniecības pamatiem, mērniecības instrumentiem, kartēm un to izgatavošanu. Nodarbības ir bezmaksas un šobrīd sākusies pieteikšanās.

Izglītība Jaunieši Pilsēta
Tehnikums pulciņos skolēniem piedāvā iepazīt profesiju

Lai iepazītu profesijas, kuras var apgūt Jelgavas tehnikumā, 7.–9. klašu skolēniem arī martā ir iespēja tehnikumā bez maksas apmeklēt profesionālos interešu pulciņus. Katrā no pulciņiem iespējams pievienoties kopumā astoņām pusotras stundas garām tikšanās reizēm, kurās skolēni gūst ieskatu konkrētajā specialitātē. Pulciņiem iepriekš jāpiesakās.

Izglītība Jaunieši Pilsēta
Skolēnu pašpārvaldes tiekas pieredzes apmaiņas seminārā

Otrdien aizvadīts ikgadējais Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēnu pašpārvaldes rīkotais seminārs Jelgavas vidējo un profesionālo izglītības iestāžu skolēnu pašpārvaldēm “Skolēnu pašpārvaldes dažādo funkciju realizācija skolā”.

1 2 ... 24