19.5 °C, 3.3 m/s, 54.4 %

Ģimene

Ģimene
Ģimene Pilsēta Sabiedrība
Godina Jelgavas pārus, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un 60 gadus

Ģederta Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejā otrdien godināti tie mūsu pilsētā dzīvojošie pāri, kuri laulībā aizvadījuši 50 un 60 gadus un šogad svin attiecīgi zelta un dimanta kāzas. Šajā reizē sveiktas 15 stiprās ģimenes.

Ģimene Izglītība
Uzsākta vietu piešķiršana pašvaldības bērnudārzos; izsūtīti uzaicinājumi

Jelgavas Izglītības pārvalde informē, ka ir uzsākta grupu komplektācija un vietu piešķiršana pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs jaunajam – 2024./2025. –mācību gadam. Šonedēļ vecākiem, kuru bērnam piešķirta vieta kādā no 12 pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm, elektroniski izsūtīts Jelgavas Izglītības pārvaldes uzaicinājums. Jaunajā mācību gadā pašvaldības bērnudārzos no jauna plānots uzņemt 483 bērnus vecumā no pusotra līdz sešiem gadiem. Vecākiem paziņojumā norādītajā termiņā jāapstiprina vai jānoraida piedāvājums.

Ģimene Pilsēta Sabiedrība
“Zinītis” sestdien ielūdz uz Ģimenes dienu

18. maijā no pulksten 10 līdz 15 ar plašu un izglītojošu programmu Bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” aicina uz Ģimenes dienu, kas šoreiz veltīta Pasaules bišu dienai.

Ģimene
Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa apsveikums Mātes dienā

Cienījamās māmiņas!
No sirds sveicu ikvienu māmiņu Mātes dienā!
Mēs esam pateicīgi par visu, ko darāt katru dienu. Taču šī ir īpaša diena, kad Jūs godinām un pateicamies par mīlestību, rūpēm, atbalstu un pacietību.

Jūs esat ikvienas ģimenes pamats un sirds. Jūs mums mācāt mīlestību, laipnību un līdzjūtību, vienmēr esat blakus gan grūtos, gan priecīgos brīžos. Mēs esam pateicīgi par visu, ko esat darījušas mūsu labā!

Novēlu Jums skaistu un gaišu Mātes dienu! Lai šī diena ir mīlestības un prieka piepildīta!

Ģimene Pilsēta Sabiedrība
Muzeju naktī – izzināt un iegūt, pētīt un saprast

18. maijā Latvijas muzeji 20. reizi piedalīsies starptautiskajā Eiropas muzeju akcijā “Muzeju nakts”. Durvis apmeklētājiem šajā dienā vērs arī Jelgavas muzeji un kultūrvēsturiskie objekti. Šogad pasākuma tēma ir “Izzināt un iegūt, pētīt un saprast”, un akcijas dalībnieki katrs savā veidā uzrunās apmeklētājus to īstenot. Ieeja pasākumos ir bez maksas. Jāpiebilst, ka šogad Muzeju nakts sakrīt vienā dienā ar Starptautisko muzeju dienu.

Ģimene Pasākumi Pilsēta
Pārlielupes un Miezītes bibliotēkā notiks Māmiņdienai veltīta ģimeņu sestdiena

11. maijā pulksten 11 Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17, bet pulksten 14 Miezītes bibliotēkā Dobeles šosejā 100A notiks īpaši Māmiņdienai veltīts pasākums ģimenēm ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Ģimene Pilsēta Sabiedrība
Ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, tiekas pasākumā “Maija Bitīte”

Latvijas Bērnu fonds Jelgavā sadarbībā ar restorānu “Pilsētas elpa” jau otro reizi Pasta salā pulcēja ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Labdarības pasākumu “Maija Bitīte” apmeklēja ap 300 cilvēku.

Ģimene Izglītība Pilsēta
ZRKAC notiks Zaļā nedēļa, aicinot uz bezmaksas izglītojošiem pasākumiem

Lai veicinātu Jelgavas iedzīvotāju izpratni par zaļo domāšanu un rosinātu pieņemt videi labvēlīgus lēmumus, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) no 7. līdz 10. maijam norisināsies Zaļā nedēļa, organizējot dažādus bezmaksas pasākumus.

Ģimene Pilsēta Sabiedrība
Aktualizē Dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumu cenrādi

Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa aktualizējusi tās sniegto pakalpojumu cenrādi, papildinot to ar jaunām pozīcijām un pārskatot arī atsevišķu līdzšinējo pakalpojumu cenu. Jaunais cenrādis apstiprināts 25. aprīļa domes sēdē un būs spēkā no 1. maija.

Ģimene Pilsēta Sabiedrība
Aicina pieteikties Jelgavas zelta un dimanta pārus

Jelgavas pilsētas svētkos, 21. maijā, tiks godināti jelgavnieki, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un 60 gadus. Pāri, kuri šogad svin zelta vai dimanta kāzas, līdz 15. maijam aicināti pieteikties Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļā.

Ģimene Pilsēta
Jelgavas slimnīcā piedzimis šogad 200. bērns – Gusts

Jelgavas pilsētas slimnīcā šonedēļ sagaidīts šā gada 200. mazulis – puisītis Gusts. Aprīlī līdz piektdienas rītam pasaulē nākuši 34 mazuļi, tostarp dvīņi – puika un meitene.

Ģimene Pasākumi Pilsēta
Pilsētas bibliotēkā notiks Pagalma svētki

28. aprīlī no pulksten 12 līdz 15 Jelgavas Pilsētas bibliotēka Akadēmijas ielā 26 ielūdz jelgavniekus uz Pagalma svētku svinībām. Pagalma svētku apmeklētāji varēs spēlēt lielformāta spēles, locīt origami, darboties sajūtu stūrītī, apmeklēt “Stāstnieku telti”, aplūkot izstādi “Jelgavas grāmatizdevēji”, kā arī pagalma svētkos darbosies plaukts “Lasītājs dāvina lasītājam”.

1 2 ... 24