2.2 °C, 4.4 m/s, 64.3 %

Sports

Sports
Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Par panākumiem Jaunatnes olimpiādē sveic jaunos «olimpiešus»

Šodien Olimpiskās dienas noslēgumā Jelgavā notika Latvijas Jaunatnes olimpiādes medaļnieku sveikšana. Paldies par augstajiem sasniegumiem teikts 27 treneriem un 84 sportistiem.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Svētdien Jelgavā sāksies starptautisks tenisa turnīrs

No 8. līdz 14. septembrim atpūtas un sporta kompleksa «Zemgale» tenisa kortos notiks ikgadējais starptautisks jauniešu tenisa turnīrs «Jelgava Open 2019», kurā sacentīsies U-16 vecuma grupas jaunieši no desmit valstīm. Jelgavu pārstāvēs tenisa kluba «Jelgava» audzēknis Edvards Vingris.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Brīvdienās notiks LMT Autosporta Akadēmijas Skolu kartinga kausa izcīņa

6. un 7. septembrī sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis» norisināsies LMT Autosporta Akadēmijas (LMT AA) Skolu kartinga kausa un LMT Elektrokartingu čempionāta sezonas fināls, kur tiks noskaidroti labākie braucēji starp 15 Latvijas mācību iestāžu un jauniešu jaunrades centru komandām. Dalībnieku sarakstā arī dalībnieki no Jelgavas Amatu vidusskolas.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
3×3 basketbola komanda Eiropas čempionātu noslēdz 10. vietā

Nedēļas nogalē notikušajā Eiropas čempionātā (EČ) FIBA 3×3 basketbolā Ungārijas pilsētā Debrecenā Latvijas vīriešu izlase – jelgavnieks Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis –, kas iepriekšējos divus gadus izcīnīja EČ medaļas, diemžēl šogad izslēgšanas turnīrā neiekļuva un čempionātu noslēdza 10. vietā.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Futbola dienas spēlē – ap 200 jauno futbolistu

FK «Jelgava» sporta bāzē Kārklu ielā šodien aizvadīts pasākums «Jelgavas futbola diena 2019», kas Zinību dienu aicināja pavadīt, piedaloties sportiskas komandu saliedēšanas stafetes. Pasākuma centrālais notikums bija tradicionālā spēle «100 pret 11», kurā 11 FK «Jelgava» Virslīgas futbolisti parasti stājās pretīm 100 bērniem un jauniešiem – šoreiz spēlē piedalījās teju 200 jaunie futbolisti.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Ilggadējā tradīcija Lielupē pulcē ātrumlaivas

Šodien Lielupē aizvadīts Latvijas atklātā čempionāta ūdens motosportā 7. posms, iezīmējot 60. gadus, kopš Jelgavā tiek rīkotas ātrumlaivu sacensības. Pašmāju ūdens motosporta klubu «Paisums» sacensībās pārstāvēja trīs ātrumlaivu piloti, izcīnot Jelgavai trīs godalgas.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Vai arī šogad Jelgava būs spēcīgāko jauniešu pilsēta?

31. augustā, Piena, maizes un medus svētku laikā, Jelgavā norisināsies sacensības «Latvijas spēcīgākā pilsēta». Šis tituls tiks piešķirts tai sacensību seriāla dalībpilsētai, kurā trīs stundu laikā kopsummā tiks pacelts vislielākais svars.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
«Mītava open» noslēdzošajā posmā futbolu uzspēlē arī «Prāta vētra»

Šodien Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) notika pēdējais šā gada amatieru futbola turnīra «Mītava Open» posms, kurā galveno balvu ceļojumu uz 2020. gada Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas spēli Slovēnijā starp Slovēnijas un Latvijas izlasēm izcīnīja komanda «Pārlielupe», kas apvienoja spēlētājus no Ozolniekiem un Jelgavas. Paralēli tam ZOC laukumā šodien draudzības maču aizvadīja arī turnīra idejas autori un organizatori grupas «Prāta vētra» puiši, spēlējot vienā komandā ar Latvijas Futbola federācijas prezidentu Kasparu Gorkšu un futbola kluba «Auda» spēlētājām.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Jāņa Lūša kausu iegūst Palameika un Štrobinders (papildināta)

Zemgales Olimpiskajā centrā aizvadīta olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpmešanā, kas šogad iezīmējās ar vairākiem nozīmīgiem gadskaitļiem: J.Lūsim – 80, bet viņa vārdā nosauktajam kausam, kā arī Latvijas Šķēpmetēju klubam – 25. Dienas pirmajā pusē startēja bērni un jaunieši, bet sacensību noslēgumā bija iespēja vērot elites sportistu sniegumu. J.Lūša kausu, tāpat kā pērn, ieguva Madara Palameika un Rolands Štrobinders.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Aktīvākie jelgavnieki svētkus svin sportojot (papildināta ar rezultātiem)

Neskatoties uz vēju un aukstajiem laikapstākļiem, Jelgavas Pilsētas svētku pēdējā diena pulcēja aktīvās atpūtas piekritējus – Pilssalas ielas stāvlaukumā notika 3×3 basketbola turnīrs, bet Pasta salā risinājās pludmales volejbola sacensības.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Sports, kas atkarīgs no vēja

Maija beigās sezonu atklās Jelgavas jahtklubs, priecējot pilsētniekus un Jelgavas viesus ar regati pa Lielupi.

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Sports
Izcīnīs Jelgavas kausu karatē

Jau par tradīciju kļuvis karatē turnīrs maijā, ko organizē mūsu pilsētas klubs «Vitus». Tajā galvenokārt piedalās Latvijas karatē klubu audzēkņi, bet šogad interesi par turnīru Jelgavā izrādījuši arī Baltkrievijas galvaspilsētas Minskas kluba «Arsenal» pārstāvji.

1 2 ... 448