1.9 °C, 3 m/s, 88.6 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJelgavas Skolēnu domei ievēlēts jauns sastāvs
Jelgavas Skolēnu domei ievēlēts jauns sastāvs
01/02/2024

Ceturtdienas pēcpusdienā uz tikšanos ar Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu ieradās Jelgavas Skolēnu domes pārstāvji, lai iepazīstinātu ar paveiktajiem darbiem iepriekšējā gadā un pārrunātu turpmāko sadarbību.

Nesen darbu sācis jaunais 2024. gada Jelgavas Skolēnu domes sasaukums, kurā ir 16 skolēni – pa diviem skolēniem no astoņām Jelgavas vidējās izglītības iestādēm. Šonedēļ 30. janvārī ievēlēta arī jauna Skolēnu domes priekšsēdētāja – Megija Dižgalve no Jelgavas Valsts ģimnāzijas. Jaunais sasaukums min, ka šī gada izaicinājums jauniešiem būs izveidot Jelgavas Skolēnu domes tīmekļvietni, bet galvenā prioritāte ir spēja sadarboties un strādāt kā saliedētai komandai.

2023. gada Jelgavas Skolēnu domes priekšsēdētāja Emīlija Annija Bērziņa prezentēja gada laikā paveikto, pastāstot par to, kādos pasākumos Skolēnu dome ir piedalījusies un kādus rīkojuši paši Skolēnu domes jaunieši. Katrs no pasākumiem, pēc jauniešu domā, bija lieliska iespēja gūt atziņas un iepazīt jaunus cilvēkus. Ļoti novērtē iespēju piedalīties “Dzejas slamā”, kur ne tikai demonstrējuši savas prasmes dzejas rakstīšanā, bet arī apguvuši jaunas prasmes no jomas lietpratējiem. Tāpat piedalījušies vairākos erudīcijas pasākumos un viktorīnās, rīkojuši Eiropas dienu informatīvo pasākumu.

Tikšanās laikā A.Rāviņš pateicās Skolēnu domes sastāvam par veiksmīgo sadarbību. Kā ceļa vārdus priekšsēdētājs novēlēja: “Esiet atbildīgi par to ko katrs darām. Ir svarīgi izjust atbildību gan pret savu skolu, gan skolotājiem, gan pilsētu. Lai veidojas veiksmīga sadarbība starp skolām un netrūkst motivācija, radošums un kritiskā domāšana.”

Ar Jelgavas skolēnu paveikto un plānotajiem darbiem var iepazīties platformā “Instagram”, sekojot Jelgavas skolēnu domes kontam @jskolenudome.