1.6 °C, 1.3 m/s, 85.9 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneUzvaras parks no 1. aprīļa – atvērts ilgāk
Uzvaras parks no 1. aprīļa – atvērts ilgāk
01/04/2024

No 1. aprīļa mainīts Uzvaras parka darba laiks – parka vārti katru dienu tiks atvērti pulksten 7 un slēgti pulksten 23.

Šāds darba laiks būs spēkā līdz 31. oktobrim. Parkam apmeklētāji var piekļūt gan no Uzvaras ielas, gan Lapskalna ielas, un arī automašīnas iespējams novietot stāvvietās pie Uzvaras ielas un Lapskalna ielas. Jāpiebilst, ka sabiedriskā tualete vasaras periodā Uzvaras parkā strādā katru dienu no pulksten 8 līdz 22.

Uzvaras parka un bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņas apmeklētāji ar savu līdzdalību, vērību un rūpēm aicināti iesaistīties pilsētvides uzturēšanā, ievērot Jelgavas sabiedriskās kārtības noteikumus, kā arī pievērst uzmanību bērnu drošībai rotaļu laukumos. Par bērna drošību ir atbildīgi vecāki. Vecāki aicināti izturēties atbildīgi un nepakļaut mazākos bērnus riskam, ieceļot iekārtās, kas paredzētas lielākiem bērniem. Iekārtas ir jāizmanto tām paredzētajā veidā, un par to atbildība jāuzņemas vecākiem vai personām, kas tajā brīdī bērnu pieskata.

Iedzīvotāji lūgti ziņot par konstatētajām bīstamības pazīmēm vai bojājumiem kādā no bērnu rotaļu vai aktīvās atpūtas iekārtām Uzvaras parkā Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787. Bet, pamanot ļaunprātīgu un apzinātu iekārtu laušanu vai bojāšanu, lūgums ziņot Jelgavas pašvaldības policijai pa tālruni 8550.