Bibliotēkā varēs apgūt rēķinu apmaksu internetā

08.01.2020.
Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā bez maksas apgūt to, kā apmaksāt dažādus komunālos rēķinus un kā tiešsaistē samaksāt nekustamā īpašuma nodokli. Grupu nodarbības notiks 20. un 21. janvārī bibliotēkas mācību klasē Akadēmijas ielā 26, kā arī tiek piedāvātas individuālas konsultācijas.

«No 2020. gada 1. janvāra ir slēgti SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes» norēķinu punkti, un visizdevīgāk šobrīd rēķinu apmaksu ir veikt internetbankā. Taču ne visiem iedzīvotājiem ir nepieciešamās prasmes šo rēķinu veikšanai, kā arī ne katram mājās ir interneta pieslēgums. Tāpēc Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina ikvienu, kam tas ir nepieciešams, pieteikties uz bezmaksas grupu nodarbībām par to, kā apmaksāt dažādus komunālos rēķinus un kā tiešsaistē samaksāt nekustamā īpašuma nodokli,» informē bibliotēkas pārstāve Viktorija Agafonova.

Nodarbības norisināsies dienas grupā no pulksten 12 līdz 13 un vakara grupā no pulksten 16 līdz 17. 20. janvārī apmācības notiks latviešu valodā, bet 21. janvārī – krievu valodā. Tāpat ir iespējams pieteikties arī uz bezmaksas individuālajām konsultācijām gan par rēķinu apmaksu, gan par datoru, viedtālruņu un interneta lietošanu.

Pietiekties nodarbībām, kā arī konsultācijām var, zvanot pa tālruni 29118019 vai 29777030, kā arī aizpildot pieteikumu Jelgavas pilsētas bibliotēkas 1. stāvā vai TIEŠSAISTĒ. Lai nodarbības laikā varētu veiksmīgi apgūt rēķinu apmaksu, nepieciešams ņemt līdzi savus internetbankas piekļuves datus un rēķinus.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Ziņu sagatavoja:

www.jelgavasvestnesis.lv