Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākušies būvdarbi Loka maģistrālē

07.01.2020.
Pateicoties labvēlīgajiem laikapstākļiem, pēc neilga tehnoloģiskā pārtraukuma šonedēļ ir atsākušies būvdarbi Loka maģistrālē, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

«Pilsētsaimniecība» informē, ka šonedēļ notiek ietvju bruģēšana no Bērzu ceļa līdz Aviācijas ielai un no Rubeņu ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai, lietus kanalizācijas tīklu izbūve posmā no Bērzu ceļa līdz Rīgas ielai un Aviācijas ielas krustojumā, gāzesvada cauruļu pazemināšana pie degvielas uzpildes stacijas «Neste», kā arī ielu apgaismojuma izbūve no Aviācijas ielas līdz Rubeņu ceļam un no Rubeņu ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai. Tāpat Loka maģistrālē turpinās saimnieciskās kanalizācijas spiedvada izbūve no Kalnciema ceļa līdz Bērzu ceļam.

Plānots, ka nedēļas beigās būvnieks uzsāks arī aku remontu pa posmiem Pērnavas ielā un Bērzu ceļa posmā no Loka maģistrāles līdz Pērnavas ielai.

Būvdarbu laikā iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām, tāpēc lūgums sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm, kā arī aktuālās satiksmes izmaiņas Loka maģistrāles būvdarbu zonās var atrast «Pilsētsaimniecības» mājaslapas www.pilsetsaimnieciba.lv sadaļas «Jaunumi» apakšsadaļā «Satiksmes ierobežojumi».

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Ziņu sagatavoja:

Ritma Gaidamoviča