Skolēni var piedalīties kolāžu konkursā par ledus skulptūru festivāla tēmu

07.01.2020.
Jau astoto gadu pēc kārtas, gatavojoties Starptautiskajam ledus skulptūru festivālam Jelgavā, pirmo līdz ceturto klašu kolektīvi aicināti piedalīties kolāžu konkursā. Darbus var iesniegt līdz 16. janvārim, interpretējot tēmu «Mani supervaroņi». Konkursa galvenā balva – iespēja kopā ar visu klasi apmeklēt Baltijā vērienīgāko ziemas notikumu – Starptautisko ledus skulptūru festivālu Jelgavā.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde (JPPI) «Kultūra» aicina  pirmo līdz ceturto klašu kolektīvus piedalīties «22. Starptautiskā ledus skulptūru festivāla» kolāžu konkursā. Darbam obligāti jābūt A2 izmērā un tā izveidē var tikt izmantoti visdažādākie materiāli un tehnika. Darbam jābūt arī pietiekami vieglam, lai to būtu iespējams uzkārt pie sienas. Kopā ar darbu nododama tam otrā pusē pielīmēta un aizpildīta anketa. Tā, kopā ar papildus informāciju par konkursa nosacījumiem, pieejama NOLIKUMĀ.

Konkursa uzvarētāji saņems apmaksātu braucienu visai klasei uz 22. Starptautisko ledus skulptūru festivālu, kas norisināsies no 7. līdz 9. februārim Jelgavā. Ja pirmo vietu iegūs klase no Jelgavas, tā balvā saņems autobusa pakalpojumus 300 kilometru apjomā klases ekskursijai, kā arī ielūgumus uz 22. Starptautisko ledus skulptūru festivālu.

Darbus A2 formātā līdz 16. janvāra pulksten 12 var iesniegt JPPI «Kultūra» dežurantam Krišjāņa Barona ielā 6 ar norādi «Gundaram Caunem», vai sūtīt pa pastu ar vēlāko pasta zīmoga datumu – 15. janvāri – JPPI «Kultūra», Krišjāņa Barona iela 6, Jelgava LV-3001 ar norādi «Skolēnu kolāžu konkursam «Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā»». Jautājumu gadījumā nepieciešams sazināties pa e-pastu Gundars.Caune@kultura.jelgava.lv.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Ziņu sagatavoja:

www.jelgavasvestnesis.lv