Svētku eglītes var novietot pie atkritumu konteinera vai aizvest uz «Fortum»

09.01.2020.
SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» arī šogad aicina iedzīvotājus eglītes, kas māju rotāja svētku laikā, novietot pie atkritumu konteineriem, nevis likt tās konteineros. Tāpat eglītes šogad pirmo reizi var nogādāt centralizētās apkures uzņēmuma «Fortum» biomasas koģenerācijas stacijā, kur tās tiks izmantotas kurināšanai.

«Eglītes lūgums novietot pie konteineriem, tādējādi konteinerā atliks vairāk vietas sadzīves atkritumiem. Reizē šāda kārtība atvieglo atkritumu izvedēju darbu, jo eglītes, kas noliktas pie atkritumu konteinera, ir vieglāk savākt,» skaidro SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» valdes loceklis ražošanas direktors Alvils Grīnfelds, norādot, ka savāktās eglītes tiek atšķirotas no sadzīves atkritumiem un vēlāk sašķeldotas.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka centralizētās apkures uzņēmums «Fortum» šogad rīko akciju «Atnes savu Ziemassvētku eglīti un sasildi Jelgavu!». Tās laikā līdz 14. janvārim jelgavnieki bez maksas var nodot savu svētku egli, nogādājot to stāvlaukumā pie biomasas koģenerācijas stacijas Rūpniecības ielā 73A, kur ir novietots speciāls konteiners, kurā iedzīvotāji var izmest eglīti. Uzņēmuma pārstāve Guntra Matisa stāsta, ka iedzīvotāju atsaucība ir liela un cilvēki novērtē iespēju bez maksas atbrīvoties no svētku egles, kas vēlāk pēc sašķeldošanas tiks izmantotas par kurināmo biomasas koģenerācijas stacijā.

Foto: SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi»

Ziņu sagatavoja:

Ritma Gaidamoviča