Var pieteikties bezmaksas Topošo vecāku skolai

08.01.2020.
Turpinoties Veselības veicināšanas programmas aktivitātēm pilsētā, arī šogad topošie vecāki aicināti piedalīties bezmaksas nodarbību ciklā «Topošo vecāku skola» Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC). Šobrīd vēl ir brīvas vietas grupās, kurām nodarbības sāksies 29. janvārī, 19. februārī un 11. martā. Nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās.

Topošo vecāku skolā jomas profesionāļi sešās nodarbībās jaunos vecākus izglītos par grūtniecības, dzemdību, kā arī pēcdzemdību perioda fiziskajiem un emocionālajiem aspektiem.

ZRKAC Tālākizglītības nodaļas vadītāja Astra Vanaga stāsta, ka uz nodarbībām aicinātas ne tikai jaunās māmiņas, bet arī tēti vai mamma kopā ar kādu citu atbalsta personu. «Tā ir Topošo vecāku skola, kurā padomi tiks sniegti ne tikai grūtniecēm, bet arī jaunajiem tētiem un atbalsta personām, jo mazuļa ienākšana ģimenē skars visus, un tam ir jāsagatavojas,» skaidro A.Vanaga.

Topošo vecāku skolas nodarbības vadīs sertificēta vecmāte Veronika Pirogova, fizioterapeite Klaudija Hēla, zīdīšanas konsultante Ilze Kuduliņa, PEP mammas Sanita Purakalna un Ramona Treilona.

Nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 63082101, 29222737 vai rakstot pa e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Sīkāku informāciju par kursiem un nodarbību grafiku var atrast ZRKAC mājaslapas www.zrkac.lv sadaļas «Vecākiem» apakšsadaļā «Kursi».

Nodarbības ir bez maksas.

Jāpiebilst, ka apmācības tiek īstenotas ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projektam «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta».

Foto: pixabay.com

Ziņu sagatavoja:

Ritma Gaidamoviča