Aicina rīkot "ideju talkas" par vides uzlabošanu

13.03.2019.

27. aprīlī Latvijā 11. reizi tiks aizvadīta Lielā talka – pasākuma ieskaņā tās organizatori aicina iedzīvotājus, jo īpaši jauniešus, rīkot "ideju talkas", lai kopīgi izdomātu radošus risinājumus apkārtējās vides uzlabošanai ilgtermiņā. Vienlaikus entuziasti aicināti pastāstīt apkārtējiem par savām idejām videoierakstā un piedalīties Lielās talkas konkursā

Rīkojot "ideju talkas", ikviens interesents aicināts piedalīties Lielās talkas konkursā un saņemt balvas – šīs talkas ir skolēnu, studentu vai jebkuru citu interesentu "prāta vētra", diskutējot par idejām, kā samazināt piesārņojumu Latvijā un pasaulē, ar kādu iepakojumu varētu aizstāt plastmasas izstrādājumus un, kā cīnīties ar klimata pārmaiņām. Ideju talka var būt arī par tēmu, kā Latvija var rādīt piemēru citām valstīm tīras un ilgtspējīgas valsts attīstīšanā, kā arī jebkuru citu ar vidi saistītiem tematiem. Savas idejas interesenti aicināti iesūtīt videoformātā, izklāstot tās līdz trim minūtēm garā sižetā.  

 

Ierakstītais video ir jāaugšupielādē vietnē "Youtube", bet video saite jānosūta pa e-pastu talkas@talkas.lv līdz šī gada 15. maijam. E-pasta vēstulei jāpievieno arī neliels apraksts par ideju talkas norisi, kā arī autoru kontaktinformācija. Iesūtītie video tiks ievietoti mājaslapā www.talkas.lv, kur par tiem varēs balsot iedzīvotāji. Jāpiebilst, ka līdz ar video nosūtīšanu, tā autors apliecina, ka materiāls ir nodots video Lielās talkas publicitātes vajadzībām. Jāpiebilst, ka no vienas fiziskas vai juridiskas personas var tikt iesūtīti ne vairāk kā trīs video.

 

Līdz šā gada 15. septembrim Lielās talkas organizatori aicinās balsot par labākajiem video, bet uzvarētāji tiks paziņoti 21. septembrī, otrās Pasaules talkas dienā. Desmit labākos video, ko izvēlēsies Lielās talkas žūrija, tiks ievietoti Lielās talkas "Youtube" kanālā, mājaslapā www.talkas.lv, kā arī sociālajos tīklos, bet uzvarētāji saņems balvas.

 

Foto: publicitātes

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies