-3.3 °C, 4 m/s, 91.2 %

Pasākumi

Sākumlapa PasākumiPilsēta23. Vispārējie piena, maizes un medus svētki, Latvijas novadu siera diena.
23. Vispārējie piena, maizes un medus svētki, Latvijas novadu siera diena.
20/06/2023

Vispārējie piena, maizes un medus svētki (Hercoga Jēkaba laukumā). Latvijas novadu Siera diena (skvērā aiz kultūras nama). Tirgotāju pieteikumu reģistrācija – no 3. līdz 18. augustam vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas. Aicināti pieteikt dalību piena, maizes, medus produktu un šo izejvielu pārstrādes produktu ražotāji un tirgotāji; pārtikas un nepārtikas produktu ražotāji un tirgotāji, kuru produkti var tikt izmantoti piena, maizes, medus produktu pārstrādē, uzglabāšanā, servēšanā u.tml. Svētkos nav atļauta alkoholisko dzērienu tirdzniecība!

Apģērbu, apavu, cepuru un rotu tirgotājiem pieteikumu reģistrācija – no 17. līdz 21. augustam, ja būs pieejamas brīvas tirdzniecības vietas.

Pulksten 11 – Jelgavas atklātais turnīrs 3×3 basketbolā (Pasta salas slidotavā), Jelgavas atklātā pludmales volejbola turnīra 2. posms (Pasta salā).

Pulksten 12 – meistarklases: siera pīrādziņu, vegāno siera picu, biezpienmaižu cepšana; sieru karvings jeb dekoratīvā griešana (izstāde); šķīvju modernā noformēšana ar sieru (izstāde); sieru krāšņums trijās siera platēs (Hercoga Jēkaba laukumā, K.Barona ielā un skvērā aiz kultūras nama).

 

No pulksten 19.30 līdz 01.00 – Piena, maizes, medus svētku koncertballe. Pulksten 20 – muzicē Kaspars Markševics un grupa. No pulksten 22 – dejas ar grupu “Klaidonis”. Biļešu cena – 5 € (brīvdabas koncertzālē “Mītava”).

 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotogrāfēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.