16.1 °C, 1.8 m/s, 79.8 %

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas izglītības pārvalde” (Reģ.Nr. 90000074738) aicina darbā grāmatvedi  (profesijas kods 4311 01) – 1 vakance.

Sākumlapa Sludinājumi, vakances, nomaVakancesJelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas izglītības pārvalde” (Reģ.Nr. 90000074738) aicina darbā grāmatvedi  (profesijas kods 4311 01) – 1 vakance.

Darba izpildes vieta: Jelgavas izglītības pārvalde, Svētes iela 22, Jelgava.

Darba pienākumi:

  • Veikt darba samaksas, atvaļinājuma naudas, darbnespējas lapas un pārējo ar darba samaksu saistīto maksājumu precīzu un savlaicīgu aprēķinu saskaņā ar normatīvajiem dokumentiem.
  • Pārbaudīt un apstrādāt iesniegtos dokumentus (pedagogu tarifikācijas, rīkojumus, darba laika uzskaites tabulas).
  • Kontrolēt izglītības iestāžu amatu atbilstību apstiprinātajam iestādes amatu un mēnešalgu sarakstam.
  • Uzskaitīt darbinieku nostrādātās virsstundas.
  • Pēc nepieciešamības aprēķināt darba samaksu projektos.
  • Pēc darbinieku pieprasījuma sagatavot izziņas par aprēķināto darba algu un nodokļu ieturējumiem.

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā vai vidējā speciālā izglītība finanšu jomā.
  • Vismaz 1 gada pieredze algu grāmatveža amatā.
  • Labas zināšanas grāmatvedības un nodokļu likumdošanas jomā.
  • Vēlamas prasmes darbā ar grāmatvedības uzskaites programmu “HORIZON”.
  • Labas prasmes darbā ar MS Office programmām (MS Word, MS Excel).
  • Spēja noteikt prioritātes, patstāvīgi organizēt, plānot savu darbu, kā arī strādāt komandā.
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu uz noteiktu laiku un pilnu darba slodzi (40 stundas).
  • Mēnešalgu 1364,00 eiro (pirms nodokļu nomaksas, amats klasificēts 17.saimes III līmenī, 8.mēnešalgu grupā).
  • Darbu atsaucīgu kolēģu kolektīvā.
  • Sociālās garantijas.

Dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) līdz 2024.gada 30.aprīlim sūtīt uz e-pastu: izglitiba@izglitiba.jelgava.lv  ar norādi “Pieteikums grāmatveža vakancei”.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus kopš konkursa rezultātu paziņošanas brīža.