27 °C, 1.6 m/s, 77.7 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneHalovīnu ieskaņā – radošās darbnīcas un izstāde
Halovīnu ieskaņā – radošās darbnīcas un izstāde
22/10/2023

Stilizēt sveces, izgatavot sikspārņus, piedalīties tematisko ķirbju izstādē – uz šīm un citām nodarbēm Halovīnu ieskaņā pilsētniekus aicina jauniešu centrs “Špaktele”, Jelgavas Sabiedriskais centrs, kā arī jaunrades nams “Junda”.

Brīvlaika nedēļas gaitā, 25. oktobrī, pulksten 17 jauniešu centrā “Špaktele” Pasta ielā 44 jaunieši gaidīti uz spoku izgatavošanas darbnīcu, lai kopā radītu tematiskos dekorus jauniešu centram. Jāpiebilst, ka pievienoties darbnīcai tiek aicināti jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Savukārt 29. oktobrī pulksten 15, pilsētas ģimenes, bērni un jaunieši aicināti uz “Ķirbju dienu Jelgavā” Jelgavas Sabiedriskajā centrā. Halovīnu ieskaņā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties vairākās radošajās darbnīcās – grebt savus tematiskos ķirbjus, stilizēt sveces, veidot sikspārņus, kā arī citus tematiskos dekorus. Pasākuma norise, ja laikapstākļi būs labvēlīgi, paredzēta centra skvērā Skolotāju ielā 8.

Vienlaikus no 23. oktobra līdz 26. oktobrim bērni un jaunieši aicināti piedalīties ķirbju skatē, un uz «Jundu» iestādes darba laikā no pulksten 8 līdz 20 nogādāt mājās sagatavotus tematiskos ķirbju dekorus. Pasākuma organizatori norāda, ka ķirbji var būt lieli un mazi, baisi vai mīlīgi, krāsoti vai aplīmēti. Izstādei iesniegtie ķirbji tiks nodoti vērtēšanai 27. oktobrī – ikgadējā orientēšanās pasākuma “Nobīsties Jelgavā” izskaņā, lai dalībnieki un viesi balsotu par savu favorītu. Bet oriģinālākā darba autors saņems arī tematisku balvu!

Dalība pasākumos – bez maksas.