6.9 °C, 4.4 m/s, 48.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaLaikapstākļu dēļ nav pieejama stāvvieta pļavā pretī Jelgavas pilij un Cukura ielā
Laikapstākļu dēļ nav pieejama stāvvieta pļavā pretī Jelgavas pilij un Cukura ielā
03/02/2024

Laikapstākļu dēļ no sestdienas pusdienlaika ledus skulptūru festivāla apmeklētājiem automašīnu novietošanai nav pieejama stāvvieta pļavā pretī Jelgavas pilij un Cukura ielā, pļavā pie Lielupes labā krasta promenādes. Automašīnas apmeklētāji, iebraucot no Rīgas puses, aicināti novietot Zemgales Olimpiskā centra, Jelgavas ledus halles, kā arī pie Deju nama Cukura ielā 22 un citos stāvlaukumos.

Iebraucot pilsētā no Dobeles vai Šauļu puses, autovadītāji aicināti izmantot stāvlaukumu Sporta ielā 2C, kur paredzētas vietas vieglajām automašīnām un autobusiem. Tāpat festivāla apmeklētāji var izmantot stāvvietas ielu malās pilsētas centrā.

Tūroperatori un tūrisma aģentūras autobusus var novietot stāvlaukumā aiz Jelgavas pils un Pilssalas ielā 1. Šie stāvlaukumi paredzēti tikai autobusiem. Pilssalas ielu, nogriežoties no Lielās ielas, šķērso Lielupes tilts, tādēļ jāņem vērā, ka autobusam jābūt ne augstākam par četriem metriem. Pilssalas ielā pie tējas namiņa “Silva” ir stāvlaukums personām ar invaliditāti, un to var izmantot, uzrādot invalīdu stāvvietas izmantošanas atļauju un to izvietojot automobiļa salonā pie priekšējā stikla. Pilsētas caurbraucēji aicināti neiebraukt Jelgavas centrā un tā apbraukšanai izmantot autoceļu A8 Rīga–Jelgava–Lietuvas robeža (Meitene) un A9 Rīga–Liepāja.