Vakar ap pulksten 15.40 pašvaldības policijas darbinieki «uz karstām pēdām» aizturēja divas personas, kas uz ielas nepilngadīgam jaunietim bija izrāvušas no rokām mobilo telefonu.
Ilze Knusle-Jankevica
Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka vakar ap 15.40 Zirgu ielā kādam 1996. gadā dzimušam jaunietim divas personas no rokām izrāva mobilo telefonu. Aizdomās turētās personas tika aizturētas «uz karstām pēdām» – to izdarīja Pašvaldības policijas darbinieki. Pašvaldības policijas pārstāve Irina Laščenkova norāda, ka apkārtes apsekošanas laikā no POIC videonovērošanas tika saņemta informācija par iespējamo laupītāju atrašanās vietu – kamerās redzētire vīrieši atbilda cietušā sniegtajam aprakstam. Nekavējoties kopā ar cietušo personu tika apsekota norādītā adrese, kur tika aizturēti divi vīrieši, kurus cietušais atpazina. Pēc personas datu pārbaudes cietušais un iespējamie laupītāji nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.
I.Sietniece piebilst, ka ir uzsākts kriminālprocess un izmeklēšanas gaitā tiks noskaidrots, vai aizturētās personas nav saistītas arī ar citiem noziegumiem.