Janvāra pirmajā nedēļā BK «Jelgava» sagaida divi mači – 4. janvārī izbraukums pret «Jūrmala/Fēnikss» un 6. janvārī pret Klaipēdas «Neptunas» – šī un dublieru mājas spēle pārcelta uz Jelgavas Sporta halli.
www.jelgavasvestnesis.lv
3. janvārī pulksten 17 «Jelgava/LLU» Jelgavas Sporta hallē tiksies ar «Gulbenes bukiem». Jāņa Vītola un Pētera Lagzdiņa vadītā komanda pēc aizvadītā pirmā apļa izcīnījusi trīs uzvaras un piedzīvojusi 12 zaudējumus, kas turnīra tabulā dod 13. vietu. Mūsu pretiniekiem nav klājies labāk – 15 spēlēs tikai divas uzvaras un pēdējā vieta turnīra tabulā. «Jelgavniekiem būtu ļoti svarīgi izcīnīt uzvaru šajā mačā, kas teorētiski ļautu pakāpties par pāris vietām turnīra tabulā. Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas čempionātā izslēgšanas spēlēs iekļūst tikai četras spēcīgākās vienības, tādēļ mūsu jaunajai maiņai otrajā aplī atliek vien slīpēt meistarību, gūt pieredzi un izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaru,» tā BK «Jelgava» Preses dienests.
4. janvārī pulksten 19 jelgavnieki dosies uz Dubultiem, kur tiksies ar «Jūrmala/Fēnikss». «Pēc neliela svētku pārtraukuma “Jelgavas” basketbolisti ar pilnu sparu atsākuši treniņus. Pārmaiņas komandu nav skārušas. Mūsu puiši cītīgi gatavojas spēlei pret jūrmalniekiem. Šajā mačā nedrīkst «paklupt». Komandu pirmajā tikšanās reizē 22. oktobrī mūsu vīri izbraukumā piedzīvoja negaidītu zaudējumu ar 70:98, savukārt, atkārtoti mērojoties spēkiem savā laukumā, Kaspara Vilcāna vadītā komanda pierādīja pretējo. Jelgavas komanda izcīnīja vēl pārliecinošāku uzvaru ar 98:65. Jūrmalnieki līdz šim izcīnījuši četras uzvaras, pieveicot jelgavniekus, LU, «Turību» un «Liepājas lauvas». Šī ir komanda, no kuras ir jāuzmanās, taču uzvara ir jāizcīna,» tā Preses dienests.
6. janvārī pulksten 19 BK «Jelgava» aizvadīs mājas spēli, Sporta hallē uzņemot Klaipēdas Neptunas». Šī būs priekšpēdējā Baltijas Basketbola līgas (BBL) Izaicinājuma kausa spēle. Jelgavnieki uzņems latviešu basketbolista Artūra Brūniņa pārstāvēto Lietuvas klubu no Klaipēdas. «Diemžēl šajā turnīrā mūsu kluba liktenis jau ir izšķirts. Pēc piedzīvotiem diviem dramatiskiem zaudējumiem Kazahstānas «Barsy» mūsu vīriem zuda izredzes iekļūt BBL Izaicinājuma kausa turnīra otrajā kārtā. Jebkura spēle ir vērtīgāka par treniņu, tādēļ cerēsim, ka mūsu puiši maču aizvadīs ar pilnu atdevi un spēs iegūt pieredzi turpmākajām cīņām,» tā kluba pārstāvji.