Studija «Ocean multimedia» šobrīd īsteno Latvijas aerotūres projektu www.latviainside.com, kura laikā veido interaktīvas aero ekskursijas pa Latvijas pilsētām un nozīmīgākajiem apskates objektiem. Nesen 360° aeiro panorāma uzņemta arī mūsu pilsētā. Piedāvājam aplūkot foto, kāda mūsu Jelgava izskatās no augšas.
Ritma Gaidamoviča
«Ocean multimedia» informē, ka šādu aero ekskursiju galvenais elements ir augstas izšķirtspējas 360° aero panorāmas, kuras uzņemam ar profesionālas fototehnikas un bezpilota helikoptera palīdzību. «Skatītājs šajās aero panorāmās it kā lido virs apskates objektiem – viņš var brīvi skatīties uz visām pusēm un, pateicoties augstajai attēla kvalitātei, jūtami pietuvināt panorāmās redzamos objektus,» saka uzņēmuma pārstāvji.
Divu gadu laikā izveidota apjomīga Rīgas aerotūre, kā arī aero ekskursijas pa Jūrmalu, Turaidu, Rundāli, bet 11. un 12. augustā no putna lidojuma fotografēta Jelgava.
«Šogad aktīvi ceļojam pa Latvijas reģioniem un sadarbībā ar vietējām pašvaldībām veidojam atsevišķas aerotūres pa mūsu zemes skaistākajām vietām,» stāsta projekta īstenotāji.
Ieraudzīt Latvijas skaistumu no jauniem skatupunktiem uzņēmumam palīdz vairāki Latvijas uzņēmumi – Jelgavas novada kūdras ražotājs «Laflora», investīciju uzņēmums «Grant» un zāļu ražotājs «Olainfarm».
Interesentiem projektam un jaunākajām aero tūrēm iespējams sekot līdzi sociālajā tīklā www.facebook.com/virtuallatvia.
Foto: latviainside.com, «Ocean multimedia»