21.4 °C, 3.2 m/s, 43.7 %

Hokejs

Hokejs
Hokejs Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs

Svētdien, 22. decembrī, Jelgavas ledus halles laukumā uz spēli tikās Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) un HK «Zemgale/LLU» apvienotā komanda un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) hokeja izlase, lai vāktu ziedojumus trenera Haralda Vasiļjeva rehabilitācijai Vācijā. Spēle noritēja spraigā, bet draudzīgā atmosfērā, noslēdzoties ar rezultātu 5:4 (0:2, 2:1, 3:1) mājinieku labā. Pirms spēles un tās starplaikos līdzjutējus priecēja arī muzikāli un daiļslidošanas priekšnesumi.

HK «Zemgale/LLU» ierāda vietu «Prizmai/IHS»

2019. gada pēdējo «Optibet» līgas spēli šodien aizvadīja HK «Zemgale/LLU», izbraukumā tiekoties ar «Prizma/IHS». Jelgavas hokejisti izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 7:1 (2:1, 1:0, 4:0), apstādinot trīs zaudējumu sēriju un svētku pārtraukumā dodoties ar priecīgu noskaņojumu.

HK «Zemgale/LLU» neizdodas pārtraukt HK «Olimp» uzvaru sēriju

Pēc 11 dienu pārtraukuma HK «Zemgale/LLU» izbraukumā aizvadīja spēli pret šābrīža čempionāta līderiem HK «Olimp». Jau pirmajā periodā ielaižot trīs vārtus, jelgavniekiem atspēlēties vairs neizdevās un nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezutātu 1:3 (0:3, 0:0 un 1:0).

Ar labdarības spēli atbalstīs hokeja leģendu

HK «Zemgale/LLU» jau ceturto gadu organizē labdarības hokeja spēli. Šogad tā notiks 22. decembrī pulksten 15 Jelgavas ledus hallē un mūsu hokejisti – gan virslīgas komandas HK «Zemgale/LLU», gan Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) jaunie spēlētāji – laukumā tiksies ar Nacionālo bruņoto spēku hokeja izlasi. Savukārt spēles laikā saziedotie līdzekļi tiks nodoti hokeja trenera Haralda Vasiļjeva rehabilitācijai.

HK «Zemgale/LLU» mājas spēlē zaudē HK «Liepāja»

Šovakar ceturto reizi sezonā HK «Zemgale/LLU» tikās ar HK «Liepāja», aizvadot mājas spēli. Mājinieki piekāpās pretiniekiem ar rezutātu 3:4 (1:1, 1:2 un 1:1), līdz ar to arī komandu savstarpējā bilance ir par labu liepājniekiem.

Jelgavā notiks jaunatnes izlašu pārbaudes turnīrs

No 12. līdz 14. decembrim Jelgavas ledus hallē norisināsies Latvijas U-18 hokeja izlases pārbaudes turnīrs.

Bilance HK «Zemgale/LLU» un HS «Rīga» spēlēs izlīdzinās

Šovakar HK «Zemgale/LLU» izbraukumā ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās HS «Rīga». Šī komandām bija ceturtā savstarpējā spēle šosezon, un divas uzvaras ir jelgavnieku kontā, divas – rīdzinieku.

Iegūst mēneša vērtīgākā spēlētāja titulu

HK «Zemgale/LLU» uzbrucējs Gatis Sprukts atzīts par «Optibet» hokeja līgas novembra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP.

Pirmo sezonas «sauso» spēli nospēlē pret čempioniem

HK «Zemgale/LLU» šodien otro reizi šosezon tikās ar HK «Mogo». Pilnībā ignorējot faktu, ka pretinieki ir šā brīža Latvijas čempioni, jelgavnieki viņus sagrāva ar 6:0 (2:0, 1:0 un 3:0).

HK «Zemgale/LLU» pret daugavpiliešiem atkārto rezultativitātes rekordu

Šovakar trešo reizi šosezon HK «Zemgale/LLU» tikās ar HK «Dinaburga», aizvadot spēli Jelgavas ledus hallē. Spēlē ar 9:4 uzvarēja jelgavnieki (3:1, 2:2, 4:1), atkārtojot sezonas rezultativitātes rekordu un otro reizi pēc kārtas tieši pret daugavpiliešiem gūstot deviņus vārtus.

HK «Zemgale/LLU» treneris: «Spēli uzvarēja pretinieku vārtsargs»

Šodien HK «Zemgale/LLU» Jelgavas ledus hallē uzņēma «Prizma/IHS». Spēlē ar 3:1 uzvarēja viesi (2:0, 0:1, 1:0).

«Zemgale/LLU» Daugavpilī uzstāda gūto vārtu rekordu spēlē

HK «Zemgale/LLU» šodien pirmo reizi devās izbraukumā uz Daugavpili, lai aizvadītu šīs sezonas otro spēli ar HK «Dinaburga». Ļoti rezultatīvā spēlē uzvaru ar rezultātu 9:2 izcīnīja jelgavnieki (3:0, 5:1, 1:1), uzstādot šīs sezonas rekordu gūto vārtu ziņā vienā spēlē pamatlaikā.