«Iespējams, viss, kas vajadzīgs, lai atkal sāktu Latviju patiesi mīlēt un radītu vēlmi šeit nodzīvot ik dienu, ir apstāšanās mirklis. Mirklis, kad saprast, ka ne tikai darbs, politika un alga ir tas, uz kā balstās mūsu dzīve, mūsu laime, bet to var atrast krāšņumā visapkārt. Vajag tikai saskatīt,» tā uzrunā tautai teiktu prezidents, ja viņa runu būtu sarakstījusi jelgavniece Elīna Grantiņa.
www.jelgavasvestnesis.lv
Viņas darbs ir viens no 29, kurš atzīts par labāko skolēnu radošo darbu konkursā par godu Valsts prezidenta institūcijas 90. gadadienai. Skolēnu uzdevums bija uzrakstīt valsts prezidenta uzrunu Latvijas dzimšanas dienā. No vairāk nekā 300 darbiem par labiem esam atzīti trīs Jelgavas skolēnu darbi – Ričarda Švītiņa (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, 9. klase), Elīnas Grantiņas (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, 11. klase) un Matīsa Dilles (Jelgavas 4. vidusskola, 6. klase), ko komisija atzinusi par savdabīgu.
Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā izlasīt, ko teiktu Jelgavas skolēni, ja viņi būtu prezidents, tautai Latvijas dzimšanas dienā.
Elīnas Grantiņas prezidenta uzruna
Ričarda Švītiņa prezidenta uzruna