Nedēļas nogalē fiksēti divi gadījumi, kad nozagti apavi – 2. pamatskolas garderobē nozagtas kurpes, bet no ģērbtuves Mātera ielā pazuduši sporta apavi. Pēdējā gadījumā ierosināts kriminālprocess.
Ilze Knusle-Jankevica
Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka nedēļas nogalē notikušas vairākas zādzības – zagļi uzdarbojušies dzīvokļos, vilcienā, pat skolas garderobē un iekārojuši ne tikai apavus, bet arī tehniku, velosipēdu, metāla izstrādājumus.
Piektdien no kāda dzīvokļa Zvejnieku ielā tika nozagts portatīvais dators «Acer». Zaglis dzīvoklī iekļuva, izsitot loga stiklu. Policija šobrīd kriminālprocesa gaitā pārbauda kādas personas saistību ar notikušo. Savukārt kādam 1979. gadā dzimušam vīrietim Lietuvas šosejā nozagts mobilais telefons «Samsung».
Sestdien laikā no pulksten 14 līdz 18 4. līnijā no mājas priekštelpas tika nozagts velosipēds. Savukārt no mājas Stacijas ielā ilgākā laika posmā pazudušas dažādas mantas.
Brīvdienās uzdarbojušies arī metāla tīkotāji un automašīnu apzadzēji. Sestdienas pēcpusdienā konstatēts, ka Vilces ielā nozagti paceļamie metāla vārti un elektrības kabeļi. Piektdien Puķu ielā automašīnai «Mercedes Benz S320» nozagti atpakaļskata spoguļi. Abos gadījumos ierosināts kriminālprocess.
Vēl kādai 1979. gadā dzimušai sievietei vilcienā pazuda rokassomiņa ar dokumentiem.