Nākamotrdien, 7. decembrī, pulksten 11 Jelgavas reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) organizē semināru «Nodarbinātības valsts aģentūras jaunie nodarbinātības pasākumi, to ieviešanas gaita. Aktualitātes, problēmas un risinājumi».
Ritma Gaidamoviča
NVA informē, ka uz semināru aicināti aģentūras sadarbības partneri – nevalstisko organizāciju pārstāvji, novadu un pašvaldību vadītāji, darba devēji un citi interesenti. Tas rīkots ar mērķi informēt par jaunajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanu, kā arī par nodarbinātības veicināšanas aspektiem un aktualitātēm pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos. NVA Jelgavas nodaļas vadītājs Māris Narvils informē, ka interesenti, kuri nav saņēmuši NVA ielūgumu, bet vēlas piedalīties seminārā, aicināti pieteikties pa tālruni 29609943.
Pasākuma programma: No pulksten 10.30 līdz 11 – dalībnieku reģistrācija. No pulksten 11 līdz 11.05 – semināra atklāšana (Māris Narvils, NVA Jelgavas filiāles vadītājs). No pulksten 11.05 līdz 12 – nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātie pakalpojumi un darba tirgus situācijas raksturojums (Māris Narvils, NVA Jelgavas filiāles vadītājs). No pulksten 12 līdz 12.30 – Nodarbinātības valsts aģentūras jaunie nodarbinātības pasākumi – aktualitātes, tendences un sadarbības piedāvājumi novadiem (diskusijā aicināti piedalīties nevalstisko organizāciju pārstāvji, novada/pašvaldību vadītāji, darba devēji un citi interesenti). No pulksten 12.30 līdz 13 – semināra noslēgums.