Noslēgumam tuvojas darbi Raiņa ielā – jau pašlaik slēgtie krustojumi ir atvērti satiksmei un iela ir izbraucama visā posmā no Tērvetes līdz Elektrības ielai. Tiesa gan – pašlaik vēl turpinās objekta labiekārtošana, un jau nākamajā nedēļā varētu tikt klāts ielu horizontālais marķējums un izvietotas plānotās ceļa zīmes.
Sintija Čepanone
Šonedēļ asfalta virskārta uzklāta atlikušajā Raiņa ielas posmā, līdz ar to satiksme pa Raiņa ielu atjaunota, tostarp satiksmei atvērts krustojums ar Katoļu ielu un krustojums ar Akadēmijas ielu. Pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» vecākā projektu vadītāja Daina Done gan norāda, ka darbi objektā turpinās. «Principā palikušas tikai «astītes» – zaļo zonu labiekārtošana, iebrauktuvju pieasfaltēšana. Nākamajā nedēļā jau varētu tikt klāts ielu horizontālais marķējums un uzstādītas ceļa zīmes, drīzumā tiks iebetonēti arī plānotie divu afišu stabi,» vēl darāmo ieskicē D.Done. Šo darbu laikā vēl iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.
Jāpiebilst, ka asfalta virskārta Raiņa ielā uzklāta posmā no Tērvetes līdz Elektrības ielai – atlikušajā posmā līdz Čakstes bulvārim tas tiks izdarīts, veicot Čakstes bulvāra asfaltēšanu.
Jāatgādina, ka Raiņa ielas būvdarbu līguma termiņš ir 15. augusts un īsi pirms objekta nodošanas tiks labiekārtotas arī autobusu pieturas.
Foto: Ivars Veiliņš