Trešdien, 1. maijā, notiks tradicionālās maija stafetes. Tā kā Lielajā ielā notiek remontdarbi, stafetes maršruts ir mainīts – skrējiens notiks pa Pasta ielu. Stafešu laikā Pasta ielas posms no Raiņa ielas līdz rotācijas aplim satiksmei būs slēgts.
Ilze Knusle-Jankevica
Sporta servisa centra sporta darba organizatore Aļona Fomenko stāsta, ka pulcēšanās sāksies 1. maijā Raiņa parkā no pulksten 10, bet pirmais starts tiks dots pulksten 11. Skrējiens notiks pa Pasta ielu, un stafetei būs astoņi posmi: Raiņa iela–Sudrabu Edžus iela, Sudrabu Edžus iela–Jāņa iela, Jāņa iela–Zirgu iela, Zirgu iela–Stacijas iela, Stacijas iela–Zirgu iela, Zirgu iela–Jāņa iela, Jāņa iela–Sudrabu Edžus iela, Sudrabu Edžus iela–Raiņa iela. Skrējiena laikā šis Pasta ielas posms satiksmei būs slēgts, bet rotācijas aplis būs izbraucams. A.Fomenko lēš, ka skrējiens ilgs apmēram stundu – līdz pulksten 12.
Kā ierasts, stafetē sacentīsies Jelgavas skolu skolēni. Viņi tiks sadalīti trīs grupās: 6. – 7. klašu meitenes un zēni (8+8) (1999./2000. dz.g.), 8. – 9. klašu meitenes un zēni (8+8) (1997./1998. dz.g.), 10. – 12. klašu jaunietes un jaunieši (8+8) (1993./1996. dz.g.). Zēnu un meiteņu komandas startēs atsevišķi. Piedalīties stafetē aicināti arī citi interesenti, kas tiks apvienoti vispārējā grupā. Komandā jābūt astoņiem dalībniekiem. «Esam uzrunājuši LLU, skrējēju klubu un novadu skolas, bet gaidīsim arī uzņēmumu, organizāciju, klubu komandas,» tā A.Fomenko.
Pēc skrējieniem Raiņa parkā notiks apbalvošana.
Stafetes laikā no pulksten 11 līdz 12 tiks slēgtas vairākas ielas:
Foto: Ivars Veiliņš